Iekšdurvju piedziņas

Komfortabla ikdiena bez barjerām

Ar Hörmann durvju piedziņu PortaMatic jūs varat automātiski atvērt un aizvērt koka vai tērauda iekšdurvis pavisam vienkārši - izmantojot tālvadības pulti vai slēdzi. Ja Jums ir ierobežotas fiziskās spējas vai vienkārši vēlaties vairāk komforta, šī tehnoloģija atvieglos Jūsu ikdienu. Durvju piedziņu PortaMatic raksturo ne tikai plašas funkciju un iestatījumu iespējas, bet arī minimāls elektroenerģijas patēriņš. Turklāt PortaMatic ir līdz pat par 25% lētāka nekā citas līdzvērtīgas durvju piedziņas.

PortaMatic ir līdz šim vienīgā durvju piedziņa, kuru Vācijas Gerontoloģiskās tehnikas sabiedrība (Deutsche Gesellschaft für Gerontotechnik - GGT) ir pārbaudījusi un novērtējusi kā labu. Tas nozīmē, ka PortaMatic izpilda komforta, kvalitātes un estētikas prasības, kas raksturīgas cilvēkiem vecumā no 50 gadiem.

Senioriem draudzīgas dzīvojamās telpas

Vai jūs vēlaties saglabāt mobilitāti par spīti fiziskiem ierobežojumiem? Iekšdurvju piedziņa PortaMatic uzlabo jūsu dzīves kvalitāti, ļaujot pārvietoties no telpas uz telpu bez papildu palīdzības.

Komfortabla ikdiena

Turpmāk pilnas paplātes, smagas kastes vai pirkumu maisus varēsiet ērti pārnest no telpas uz telpu. Pat tad, ja PortaMatic piedziņa veselības apsvērumu dēļ jums vairs nav nepieciešama, jūs noteikti vairs negribēsiet atteikties no šī komforta.

Darbs bez barjerām

Darba vietās jau šobrīd tiek augstu vērtēta brīvība no barjerām, un nākotnē tās nozīme tikai pieaugs. Pateicoties augstajam drošības līmenim, ko sniedz darbība ar nelielu elektroenerģijas patēriņu, PortaMatic durvju piedziņa ir ideāli piemērota, piemēram, birojiem, slimnīcām, laboratorijām un ārstu praksēm.*

* Noteiktām lietotāju grupām, piemēram, vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem, kuriem vajadzīga aprūpe, kā arī maziem bērniem, ir jāpārbauda piedziņas lietojamība konkrētajā gadījumā.

Higiēniska durvju vēršana

Telpu durvis ārstu praksēs un sanitāro telpu durvis birojos rada īpaši augstu savstarpējas inficēšanas risku starp pacientiem un biroja darbiniekiem.
PortaMatic durvju piedziņa kopā ar bezkontakta slēdzi Jūs uzticami pasargā no mikrobiem un baktērijām, sniedzot Jums drošības sajūtu.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann iekšdurvju piedziņas

Droša durvju darbība

Droša durvju darbība

Hörmann izpratnē drošība un komforts ir viens veselums. Tādēļ mūsu PortaMatic piedziņa atver un aizver durvis ļoti klusu, izmantojot mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu. Durvis tiek kustinātas ar pavisam nelielu spēku, tādējādi gādājot par augstu drošības līmeni. Pietiek vien nedaudz pieskarties durvīm, lai to kustība tiktu apturēta.

Inovatīva tālvadības sistēma

Inovatīva tālvadības sistēma

Jūsu dēļ mēs ejam tālāk, kad citi jau ir apstājušies. Ar mūsu inovatīvo BiSecur tālvadības sistēmu jūs varat droši vadīt piedziņu, izmantojot tālvadības pulti vai tālvadības iekšējo slēdzi, un papildus arī uzzināt, vai durvis ir atvērtas vai aizvērtas*. Jums nav jāskraida pa visu māju, lai kontrolētu iekšdurvis.

Mēs vienmēr rūpējamies par jūsu komfortu, tādēļ ar tālvadības pulti vai tālvadības iekšējo slēdzi varat ne tikai atvērt un aizvērt durvis, bet arī vadīt iebūvēto gaismas diožu apgaismojumu.

*Ar tālvadības pulti HS 5 BS vai tālvadības iekšējo slēdzi FIT 5 BS
Vienkārša montāža, vienkārša pieslēgšana

Vienkārša montāža, vienkārša pieslēgšana

Mēs garantējam, ka PortaMatic atvieglos jūsu ikdienu. Pat montāža ir pavisam vienkārša. Piedziņa jāpiestiprina virs durvīm vai pie kārbas. Slīdsliedi var vienkārši pielīmēt pie durvīm un vajadzības gadījumā noņemt, neatstājot pēdas. Tas ir īpaši parocīgi, lietojot piedziņu īrētā dzīvoklī vai uz gludām stikla durvīm.

PortaMatic vienkārši tiek pieslēgts kontaktligzdai. Un, lai nebūtu sarežģījumu, mūsu piedziņu kabeļi ir 3 m gari. Protams, profesionālu piedziņas montāžu varat uzticēt arī savam Hörmann izplatītājam.
Optiskas un akustiskas komforta funkcijas

Optiskas un akustiskas komforta funkcijas

Mūsuprāt, papildu komfortam un drošībai ir izšķiroša nozīme. Tādēļ mēs aprīkojām PortaMatic durvju piedziņu ar vairākām noderīgām papildu funkcijām. Akustisks signāls un iebūvēts gaismas diožu apgaismojums, piemēram, informē par durvju atvēršanu un aizvēršanu jau pirms tās sāk kustību.

Turklāt apgaismojums galvenokārt tumsā un slikti apgaismotās zonās gādā par drošu pārvietošanos visā ieejas/izejas zonā.
Katalogi
Video
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durvju piedziņa PortaMatic

BiSecur Gateway