Garāžas vārtu piedziņas

Komforts un drošība jūsu mājās

Nevienam nepatīk vējā un sliktos laikapstākļos vai nakts vidū pamest automašīnu, lai dotos atvērt garāžas vārtus. Ar Hörmann garāžas piedziņu jums vienmēr ir zaļā gaisma, jo garāžas un pagalma vārtus varat ātri, ērti un droši atvērt ar tālvadības pulti, kamēr pats sēžat mašīnā. Hörmann piedāvā inovatīvas piedziņas tehnoloģijas, kuru klāstu veido ātrā un ērtā SupraMatic, cenas ziņā izdevīgā ProMatic, kā arī ProMatic Akku – piedziņa garāžām bez strāvas pieslēguma.

Visas garāžas vārtu piedziņas sērijveidā ir aprīkotas ar BiSecur tālvadības sistēmu. Inovatīvā Hörmann tālvadības sistēma BiSecur ar statusa pieprasīšanas funkciju pārliecina ar unikālām komforta un drošības funkcijām un ekskluzīva dizaina tālvadības pulti, kuras virsmai piemīt elegants atspīdums.

Pēc izvēles pieejamā Hörmann BiSecur Gateway dod iespēju ērti vadīt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis* un citas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Turklāt ar lietotnes palīdzību jūs varēsiet redzēt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī mājas ārdurvju statusu*, arī atrodoties ceļā.

*ar speciālo aprīkojumu

SupraMatic

Šis ātruma un komforta apvienojums jūs apburs. Jūsu garāžas vārti atvērsies ātrāk un jūs varēsiet no ielas uzreiz iebraukt savā garāžā. Un jūs vairs nevēlēsieties attiekties no tādām paaugstināta komforta funkcijām kā papildu atvēršanās augstuma, piemēram, lai izvēdinātu garāžu, un ar tālvadības pulti atsevišķi kontrolējamā piedziņas apgaismojuma. Savukārt piedziņas pārsegs no birstētā alumīnija SupraMatic piedziņai piešķir ļoti izsmalcinātu izskatu.

ProMatic

ProMatic garāžas vārtu piedziņas ir aprīkotas ar savu efektivitāti pierādījušām Hörmann tehnoloģijām – tāpat kā visas Hörmann visaugstākās kvalitātes piedziņas. Tā ir uzticamas darbības garantija par izdevīgu cenu. Turklāt garāža bez strāvas pieslēguma neliedz jums izmantot piedziņas sniegto komfortu. Tas ir iespējams ar ProMatic Akku. Tā ir ērti pārvietojama, un uzlādēšanai pietiek ar dažām stundām, turklāt īpaši praktisks uzlādes risinājums ir pēc izvēles pieejamais solārais modulis.

Mūsu izstrādājumu salīdzinājums

Kategorijas/izstrādājuma veids SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic Akku
Īpaši pielietojuma veidi koka vārtiem un vārtiem ar iebūvētām durvīm garāžās bez strāvas padeves
Cikli dienā/stundā 25/10 50/10 12/5 5/2
Maksimālais spēks 800 N 1000 N 750 N 400 N
Maks. atvēršanas ātrums 22 cm/s 22 cm/s 14 cm/s 13 cm/s
Maks. vārtu platums 5500 mm 6000 mm 5000 mm 3000 mm
Maks. vārtu virsmas lielums 13,75 m² 15 m² 11,25 m² 8 m²
Sērijveida aprīkojums
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • ātra vārtu atvēršana
 • papildu atvēršanās augstums
 • neatkarīgi kontrolējams halogēna lampu apgaismojums
 • neatkarīgi kontrolējams gaismas diožu apgaismojums*
 • elementārs programmēšanas process
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • ātra vārtu atvēršana
 • papildu atvēršanās augstums
 • neatkarīgi kontrolējams halogēna lampu apgaismojums
 • neatkarīgi kontrolējams gaismas diožu apgaismojums*
 • elementārs programmēšanas process
 • fotoelements
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • papildu atvēršanās augstums
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**

* piedāvā tikai uzņēmums Hörmann

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu tālvadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu piedziņu, teritorijas vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma vadību un vēl citas funkcijas.

Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši eksperti no Rūras universitātes Bohumā.
Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Visas BiSecur piedziņas, uztvērēji un vadības elementi ir pilnībā savietojami. Ar tālvadības pulti vai tālvadības koda slēdzi varat ērti atvērt gan garāžas vārtus, gan arī ar Hörmann piedziņu aprīkotus teritorijas vārtus, durvju piedziņas vai citas iekārtas, kas aprīkotas ar BiSecur uztvērējiem.
Mūsu lietotne* un  BiSecur vārteja ļauj jums ērti vadīt garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**

vai iekšdurvju piedziņu PortaMatic, kā arī citas iekārtas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

* Viedtālruņiem un planšetdatoriem ar iOS vai Android operētājsistēmu.
** Lai šī funkcija būtu pieejama, jūsu Hörmann ThermoCarbon/ThermoSafe mājas ārdurvīm jābūt aprīkotām ar automātisko slēdzeni S5/S7.
Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos,  lai pārbaudītu, vai ir aizvērti vārti. Nospiežot tikai vienu taustiņu uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.

***  Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Drošība

Drošība

Hörmann automātiskie garāžu vārti sagādā galvassāpes kramplaužiem. Kad vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā. Vārti uzreiz tiek stingri nobloķēti un aizsargāti pret uzlaušanu. Šī bloķēšanas sistēma darbojas pilnīgi mehāniski, tādēļ pretstatā citu ražotāju piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Uzticamība

Uzticamība

Uzticamā izslēgšanās automātika droši aptur vārtus, ja to kustības ceļā uzrodas negaidīti šķēršļi. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu. Hörmann SupraMatic P piedziņas gadījumā tas ietilpst standarta aprīkojumā.

Mierīgais starts un mierīgā apstādināšana nodrošina, ka jūsu vārti atveras un aizveras klusi un vienmērīgi. Jūsu garāžas vārtu kustības sākšanas un apstādināšanas fāzes var iestatīt individuāli. Tādā veidā tiek saudzēti jūsu garāžas vārti, pagarinot to darbmūžu.
Turboātrums

Turboātrums

Iegūstiet ātrāku un drošāku kustību, savus Hörmann sekciju garāžas vārtus lietojot kopā ar SupraMatic piedziņu. Līdz pat 50% lielāks atvēršanās ātrums nozīmē vairāk drošības un mazāk stresa pie garāžu iebrauktuvēm, kur ir aktīva satiksme. Salīdziniet atvēršanās ātrumu, ko nodrošina SupraMatic piedziņa, ar parasto piedziņu ātrumu.

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann garāžas vārtu piedziņas ir optimāli pielāgotas Hörmann sekciju garāžu vārtiem un ir pārbaudītas un sertificētas neatkarīgos pārbaudes institūtos atbilstoši TTZ direktīvām “Aizsardzība pret ielaušanos garāžu vārtiem”.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway