Garāžas vārtu piedziņas

Komforts un drošība jūsu mājās

Nevienam nepatīk vējā un sliktos laikapstākļos vai nakts vidū pamest automašīnu, lai dotos atvērt garāžas vārtus. Ar Hörmann garāžas piedziņu jums vienmēr ir zaļā gaisma, jo garāžas un pagalma vārtus varat ātri, ērti un droši atvērt ar tālvadības pulti, kamēr pats sēžat mašīnā. Hörmann piedāvā inovatīvas piedziņas tehnoloģijas, kuru klāstu veido ātrā un ērtā SupraMatic, cenas ziņā izdevīgā ProMatic, kā arī ProMatic Akku – piedziņa garāžām bez strāvas pieslēguma.

Visas garāžas vārtu piedziņas sērijveidā ir aprīkotas ar BiSecur tālvadības sistēmu. Inovatīvā Hörmann tālvadības sistēma BiSecur ar statusa pieprasīšanas funkciju pārliecina ar unikālām komforta un drošības funkcijām un ekskluzīva dizaina tālvadības pulti, kuras virsmai piemīt elegants atspīdums.

Pēc izvēles pieejamā Hörmann BiSecur Gateway dod iespēju ērti vadīt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis* un citas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Turklāt ar lietotnes palīdzību jūs varēsiet redzēt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī mājas ārdurvju statusu*, arī atrodoties ceļā.

*ar speciālo aprīkojumu

SupraMatic

Šis ātruma un komforta apvienojums jūs apburs. Jūsu garāžas vārti atvērsies ātrāk un jūs varēsiet no ielas uzreiz iebraukt savā garāžā. Un jūs vairs nevēlēsieties attiekties no tādām paaugstināta komforta funkcijām kā papildu atvēršanās augstuma, piemēram, lai izvēdinātu garāžu, un ar tālvadības pulti atsevišķi kontrolējamā piedziņas apgaismojuma. Savukārt piedziņas pārsegs no birstētā alumīnija SupraMatic piedziņai piešķir ļoti izsmalcinātu izskatu.

ProMatic

ProMatic garāžas vārtu piedziņas ir aprīkotas ar savu efektivitāti pierādījušām Hörmann tehnoloģijām – tāpat kā visas Hörmann visaugstākās kvalitātes piedziņas. Tā ir uzticamas darbības garantija par izdevīgu cenu. Turklāt garāža bez strāvas pieslēguma neliedz jums izmantot piedziņas sniegto komfortu. Tas ir iespējams ar ProMatic Akku. Tā ir ērti pārvietojama, un uzlādēšanai pietiek ar dažām stundām, turklāt īpaši praktisks uzlādes risinājums ir pēc izvēles pieejamais solārais modulis.

Mūsu izstrādājumu salīdzinājums

Kategorijas/izstrādājuma veids SupraMatic E SupraMatic P ProMatic ProMatic Akku
Īpaši pielietojuma veidi koka vārtiem un vārtiem ar iebūvētām durvīm garāžās bez strāvas padeves
Cikli dienā/stundā 25/10 50/10 12/5 5/2
Maksimālais spēks 800 N 1000 N 750 N 400 N
Maks. atvēršanas ātrums 22 cm/s 22 cm/s 14 cm/s 13 cm/s
Maks. vārtu platums 5500 mm 6000 mm 5000 mm 3000 mm
Maks. vārtu virsmas lielums 13,75 m² 15 m² 11,25 m² 8 m²
Sērijveida aprīkojums
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • ātra vārtu atvēršana
 • papildu atvēršanās augstums
 • neatkarīgi kontrolējams halogēna lampu apgaismojums
 • neatkarīgi kontrolējams gaismas diožu apgaismojums*
 • elementārs programmēšanas process
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • ātra vārtu atvēršana
 • papildu atvēršanās augstums
 • neatkarīgi kontrolējams halogēna lampu apgaismojums
 • neatkarīgi kontrolējams gaismas diožu apgaismojums*
 • elementārs programmēšanas process
 • fotoelements
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • komfortabla vārtu pozīcijas pieprasīšana
 • papildu atvēršanās augstums
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**
 • mehāniska aizsardzība pret atbīdīšanu
 • BiSecur tālvadības sistēma**

* piedāvā tikai uzņēmums Hörmann

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Viedā vadība ar lietotni

Viedā vadība ar lietotni

Savu viedtālruni varat ērti izmantot kā tālvadības pulti. Ar Hörmann jauno lietotni BlueSecur varat gluži ērti vadīt garāžas vārtus vai mājas durvis, izmantojot Bluetooth**. Turklāt ģimenes locekļiem varat ērti pārsūtīt papildu lietotāja tiesības*** uz viņu viedtālruņiem – pastāvīgi vai uz ierobežotu laiku. Tādējādi katram ģimenes loceklim viedtālrunī vienmēr ir līdzi savs vārtu un durvju atvērējs.

** Kopā ar iekšējo/ārējo Hörmann Bluetooth uztvērēju
*** Var būt jāiegādājas papildus (pirkums ar lietotni) pakalpojumā AppStore vai Google Play


Drošība

Drošība

Hörmann automātiskie garāžu vārti sagādā galvassāpes kramplaužiem. Kad vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā. Vārti uzreiz tiek stingri nobloķēti un aizsargāti pret uzlaušanu. Šī bloķēšanas sistēma darbojas pilnīgi mehāniski, tādēļ pretstatā citu ražotāju piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Uzticama darbība

Uzticama darbība

Uzticamā izslēgšanās automātika droši aptur vārtus, ja to kustības ceļā uzrodas negaidīti šķēršļi. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu.
Mierīgais starts un mierīgā apstādināšana nodrošina, ka jūsu vārti atveras un aizveras klusi un vienmērīgi. Jūsu garāžas vārtu kustības sākšanas un apstādināšanas fāzes var iestatīt individuāli. Tādā veidā tiek saudzēti jūsu garāžas vārti, pagarinot to darbmūžu.

Turboātrums

Turboātrums

Iegūstiet ātrāku un drošāku kustību, savus Hörmann sekciju garāžas vārtus lietojot kopā ar SupraMatic piedziņu. Līdz maks. 25 cm/s atvēršanās ātrums piedāvā vairāk drošības un mazāk stresa pie garāžu iebrauktuvēm, kur ir aktīva satiksme. Salīdziniet atvēršanās ātrumu, ko nodrošina SupraMatic piedziņa, ar parasto piedziņu ātrumu.

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann garāžas vārtu piedziņas ir optimāli pielāgotas Hörmann sekciju garāžu vārtiem un ir pārbaudītas un sertificētas neatkarīgos pārbaudes institūtos atbilstoši TTZ direktīvām “Aizsardzība pret ielaušanos garāžu vārtiem”.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway