Sekciju garāžas vārti

Uzziniet par daudzajām priekšrocībām

Sekciju vārti atveras vertikāli un novietojas zem griestiem, ietaupot garāžā vietu. Pateicoties šim konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Sekciju garāžas vārtus iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailē un tie nodrošina līdz pat 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā vienplaknes paceļamie vārti. Sekciju vārti no visām četrām pusēm ir optimāli noblīvēti ar kvalitatīviem blīvējumiem, kas ilgstoši saglabā savu elastīgumu un ir noturīgi pret laika apstākļu ietekmi.

Sekciju garāžas vārti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši augstajām Eiropas standarta 13241-1 prasībām. Veco garāžas vārtu atbilstību jaunākajiem ES drošības standartiem Jūs varat pārbaudīt, sazinoties ar kādu no mūsu oficiālajiem pārstāvjiem.

Izvēlieties sev piemērotākos vārtus

Izvēle ir jūsu rokās: ar dubultsienu sekciju garāžas vārtiem LPU 67 Thermo un LPU 42 jūs iegūstat attiecīgi ļoti labu vai izcilu siltumizolāciju. Turklāt starp ieguvumiem ir arī uzlabota vārtu stabilitāte un vienmērīga darbība. Viensienas sekciju garāžas vārti LTE 42 ir ideāli piemēroti atsevišķām garāžas ēkām, kurām nav nepieciešama siltumizolācija. Un ja koks ir dominējošs elements jūsu mājas dizainā, Hörmann sekciju garāžās vārti ar masīvkoka pildījumu, tips LTH 42, īpaši labi papildinās kopējo izskatu.

LPU 67 Thermo

Energoefektīvi vārti, kuri izceļas ar izcilu siltumizolāciju, pateicoties 67 mm biezajām un termiski atdalītajām sekcijām.

LPU 42

Dubultsienu sekciju garāžas vārti LPU 42 ar 42 mm biezajām sekcijām nodrošina labu izolāciju.

LTE 42

Viensienas vārti LTE 42 ir cenas ziņā izdevīgs risinājums atsevišķi celtām garāžām, kam nav nepieciešama papildu siltumizolācija.

LTH 42

Masīvkoka vārti ir perfekti piemēroti uzstādīšanai koka ēkās vai ēkās ar daudziem koka elementiem, piemēram, pildrežģu būvēs vai ēkās ar koka fasādes elementiem.

Tērauda sekciju vārtu motīvu pārskats

S rievojums (LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

M rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

D rievojums (LPU 42), klasiski balts RAL 9016

T rievojums (LPU 42), klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), klasiski balts RAL 9016

Pildiņš (LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 450, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 456, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 461 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 451 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 457, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 462 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 452 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 458, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 454, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 469 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 459 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 481 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 471 bez stiklojuma (nav attēla)

T rievojums (LPU 42) motīvs 501 ar pilna garuma inkrustācijām, nerūsējošā tērauda izskatā, koka izskatā (attēlā) vai jebkurā RAL pēc izvēles

T rievojums (LPU 42) motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām nerūsējošā tērauda vai koka izskatā (attēlā), klasiski balts RAL 9016

Masīvkoka sekciju vārtu motīvu pārskats

S rievojums, ziemeļu egle

M rievojums, ziemeļu egle

L rievojums, ziemeļu egle

Pildiņš, ziemeļu egle

Motīvs 401, ziemeļu egle

Motīvs 402, ziemeļu egle

Motīvs 403, ziemeļu egle

Motīvs 403, ar dabīgo akmeni, ziemeļu egle

Motīvs 404, ziemeļu egle

Motīvs 404, ar dabīgo akmeni, ziemeļu egle

Motīvs 405, ziemeļu egle

Motīvs 405, ar pēc izvēles uzstādāmām vērtņu vārtu vadotnēm „Exklusiv“, ziemeļu egle

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu sekciju vārtus

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Dubultsienu sekciju vārtus ir īpaši ieteicams izmantot garāžās, kas ir tieši pievienotas pie mājas. Gan modelis LPU 42 ar lielisku siltumizolāciju, gan modelis LPU 67 Thermo atbilst visām prasībām, kas ir izvirzītas mūsdienu būvniecības un modernizācijas jomā: izcila siltumizolācija ar termiski atdalītām sekcijām [1], kuru U vērtība ir 0,33 W/(m² K)*, teicama sekciju spraugu izolācija ar dubultām uzmavas blīvēm [2] un optimāla piekļaušanās pie grīdas ar dubultiem grīdas blīvējumiem, kas pielāgojas nelīdzenai grīdai un mazina siltuma zudumu.

* Vārtu (5000 × 2125 mm) U vērtība = 1,0 W/(m²·K)

Efektīva siltumizolācija

Efektīva siltumizolācija

Visos gadījumos, kad garāža ir integrēta mājas konstrukcijā, ir prātīgi uzstādīt garāžas vārtus ar labu izolāciju. Ar Hörmann ThermoFrame jūs vēl vairāk uzlabosiet LPU vārtu labās izolācijas īpašības.

Kopā ar vārtu kārbu vienkārši uzstādāmais melnais plastmasas profils termiski atdala kārbu no mūra konstrukcijas un uzlabo siltumizolāciju pat par 15 %*.

Pēc izvēles uzstādāmais ThermoFrame kārbas savienojums ir pieejams visiem Hörmann sekciju garāžas vārtiem.

* sekciju garāžas vārtiem LPU ar dubultsienu, kuru izmērs ir 5000 x 2125 mm
Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Nodilumizturīgā 4 cm augstā kārbas plastmasas kāja aptver kārbas zonu, kurā pastāv rūsas veidošanās risks, un ilgstoši aizsargā pret rūsu. Atšķirībā no konkurentu izstrādājumiem šī efektīvā ilgtermiņa aizsardzība darbojas arī ilgstoši stāvoša ūdens gadījumā.

Kopā ar vārtu pamatnes blīvējumu kārbas kāja ir arī vizuāli pievilcīgs risinājums vārtu lejasdaļai.

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Jaunā Duragrain virsma ar 24 veidu apdari pārliecina ar precīzām detaļām un dabiskiem krāsu toņiem. Inovatīvā digitālā druka [1] uz cinkotās sekcijas [3] gruntējuma [2] un īpaši noturīgas aizsarglakas [4] virskārtas pārklājums nodrošina vārtiem ilgstoši skaistu izskatu. Aplodas paneļi un izvēles pārsedzes izlīdzinošie paneļi pieejami apdarei pieskaņotā krāsā.

Vienādi rievu attālumi

Vienādi rievu attālumi

[1] Sekciju vārtiem vienādi rievu attālumi un nemanāmas sekciju pārejas

Hörmann garāžas vārti izceļas ar precīzu un vienmērīgu rievojuma sadalījumu [A]. Sekciju forma ir veidota tā, ka savienojuma vietas, kad vārti ir aizvērti, praktiski nav pamanāmas. Lūdzu, salīdziniet!

Ja vēlaties, jūs varat iegūt arī praktiskās sāna durvis ar vizuāli pieskaņotu rievojumu, kas saplūst ar sekciju garāžas vārtiem.

[ 2 ] Nevienmērīgs rievu sadalījums [B], [C] konkurentu izgatavotajiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju augstumi un redzamas sekciju pārejas. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Vienmērīgs pildiņu sadalījums

[ 3 ] Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Lai nodrošinātu harmonisku kopskatu, Hörmann sekciju vārtiem augstuma attālumi starp atsevišķajiem pildiņiem [ D ] ir pilnīgi vienādi. Tas tiek panākts, visā vārtu augstumā izmantojot vienāda augstuma sekcijas. Arī horizontālie attālumi starp vienas sekcijas pildiņiem [ E ] ir vienādi. Tā rezultātā vārtu izskats ir viendabīgs.

Pēc pieprasījuma ir pieejamas arī sāna durvis ar tādu pašu sekciju sadalījumu un izskatu kā sekciju garāžas vārtiem.

[4] Nevienmērīgs pildiņu sadalījums [ F ], [ G ] konkurentu izgatavotiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju garumi. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Harmonisku vārtu izskatu nodrošina vairākas sīkas detaļas: sitiena amortizācijas pārsegs [ 1 ] baltas krāsas vārtiem un visām virsmām vienmēr tiek piegādāts vienādā izskatā ar vārtu sekcijām. Mūsu izstrādājumos visas detaļas ir saskaņotas.

Sānu kārbas [ 2 ] sērijveidā ir pieejamas ar baltu Woodgrain virsmu. Sekciju vārtiem ar Sandgrain, Silkgrain vai Decograin virsmu pēc izvēles ir pieejami kārbu apšuvumi ar vārtu sekcijām pieskaņotu virsmu. Vārtiem ar Micrograin virsmu kārbas apšuvums tiek piegādāts ar gludu Silkgrain virsmu.
Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

LPU vārtiem šis sitiena amortizācijas pārsegs ir elegantākais risinājums nemanāmai pārejai no pārsega uz vārtu vērtni. Kad vārti ir aizvērti, augšējais vārtu posms piekļaujas pārsegam un saplūst ar virsmu.

Praktiski risinājumi

Praktiski risinājumi

Lai garāžas lietotāji vienkārši un ātri varētu iekļūt un izkļūt no garāžas, ieteicams izvēlēties iebūvētās durvis ar zemo slieksni. Tādējādi jūs varēsiet izstumt velosipēdus vai iznest dārza ierīces no garāžas, neatverot pašus vārtus.

Nerūsējošā tērauda sliekšņa augstums vidū ir tikai 10 mm un malās 5 mm. Tas atvieglo pārbraukšanu pāri slieksnim un samazina paklupšanas risku.

Protams, augstāks drošības līmenis

Protams, augstāks drošības līmenis

Hörmann automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Kad garāžas vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no uzlaušanas.

Šī patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski, tādēļ pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī bez strāvas padeves.
BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu tālvadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu piedziņu, teritorijas vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma vadību un vēl citas funkcijas.

Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši eksperti no Rūras universitātes Bohumā.
Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Visas BiSecur piedziņas, uztvērēji un vadības elementi ir pilnībā savietojami. Ar tālvadības pulti vai tālvadības koda slēdzi varat ērti atvērt gan garāžas vārtus, gan arī ar Hörmann piedziņu aprīkotus teritorijas vārtus, durvju piedziņas vai citas iekārtas, kas aprīkotas ar BiSecur uztvērējiem.
Mūsu lietotne* un  BiSecur vārteja ļauj jums ērti vadīt garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**

vai iekšdurvju piedziņu PortaMatic, kā arī citas iekārtas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

* Viedtālruņiem un planšetdatoriem ar iOS vai Android operētājsistēmu.
** Lai šī funkcija būtu pieejama, jūsu Hörmann ThermoCarbon/ThermoSafe mājas ārdurvīm jābūt aprīkotām ar automātisko slēdzeni S5/S7.
Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos,  lai pārbaudītu, vai ir aizvērti vārti. Nospiežot tikai vienu taustiņu uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.

***  Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ja garāžu izmanto arī kā telpu hobijiem, ir svarīgs arī harmonisks vārtu iekšskats. Modeļa LPU 67 Thermo versija Premium ir īstais risinājums: piegādātās daļas, proti, visa kārba***, vadsliedes un savienojošās sliedes, kā arī vadotnes, ir tādā pašā krāsā kā vārtu vērtnes iekšpuse – pelēkbaltā RAL 9002. Tādējādi vārti ir saskaņoti ar telpu un piešķir jūsu garāžai īpašu vērtību. Turklāt ar dubultajiem vadriteņiem vārtu kustība ir īpaši klusa un vienmērīga.

 *** Kārba ir pieejama arī pelēkbaltā krāsā RAL 9002, tāpēc vārtiem asfalta baltā krāsā RAL 9016 ir ieteicams izmantot kārbas apšuvumu.

Attēlu galerija

T rievojums

Motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām nerūsējošā tērauda izskatā, RAL 7016

T rievojums

ar Silkgrain virsmu akmens pelēkā krāsā RAL 7030, motīvs 501 ar pilna garuma inkrustācijām koka izskatā

Vārtu motīvs 405

Masīvkoka vārti, uz vietas pārklāti ar baltu lazūru, ar vārtu vērtnes apdari un dekoratīviem rokturiem

M rievojums

ar Decograin Rosewood virsmu

T rievojums

ar Silkgrain virsmu antracīta pelēkā krāsā RAL 7016, motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām koka izskatā

S rievojums

ar Woodgrain virsmu egļu zaļā krāsā RAL 6009

Pildiņš

Woodgrain virsma antracīta pelēkā krāsā RAL 7016

M rievojums

antracīta pelēkā krāsā, RAL 7016, Hörmann alumīnija mājas ārdurvis ThermoSafe, motīvs 565, antracīta pelēkā krāsā, RAL 7016, ar papildus pieejamo sānu daļu un virslogu

Pildiņš

ar Decograin Golden Oak virsmu

Katalogi