Hörmann garāžas sekciju vārti ar Duradecor virsmu

Sekciju garāžas vārti

Daudz priekšrocību

Sekciju vārti veras vertikāli un novietojas zem griestiem, aizņemot maz vietas. Šī konstrukcija nodrošina maksimāli daudz vietas gan garāžā, gan tās priekšā. Garāžas sekciju vārtus var uzstādīt jebkurā garāžas ailā, un tie nodrošina līdz par 14 cm lielāku caurbraukšanas platumu nekā paceļamie vienplaknes vārti. Turklāt tie visās četrās malās ir optimāli aprīkoti ar blīvējumiem, kuri ilgstoši saglabā elastīgumu un ir noturīgi pret laikapstākļu iedarbību.

Ļaujieties šim komfortam.

Garāžas sekciju vārti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstīgi Eiropas Savienības standarta 13241-1 augstajām drošības prasībām. Veco garāžas vārtu atbilstību jaunākajiem drošības standartiem varat pārbaudīt ar Drošības kontrolsarakstu.

Hormann akcija 2020

Tālāk

Hormann akcija 2020

Tālāk

Iespēja izvēlēties vislabāk piemērotos vārtus

Izvēle ir jūsu rokās: dubultsienu garāžas sekciju vārti LPU 67 Thermo un LPU 42 nodrošina izcilu vai attiecīgi lielisku siltumizolāciju. Turklāt stabilitāte ir uzlabota un kustība ir laidena. Viensienas garāžas sekciju vārti LTE 42 ir teicami piemēroti atsevišķās garāžas ēkās, kurās nav vajadzīga siltumizolācija. Ja mājas dizainā dominē koks, Hörmann garāžas sekciju vārti ar masīvkoka pildījumu, tips LTH 42, lieliski papildina kopējo tēlu.

LPU 67 Thermo

Energoefektīvi vārti, kuri izceļas ar teicamu siltumizolāciju, pateicoties 67 mm biezajām un termiski atdalītajām sekcijām.

LPU 42

Dubultsienu garāžas sekciju vārti LPU 42 ar 42 mm biezajām sekcijām nodrošina lielisku izolāciju.

LTE 42

Viensienas vārti LTE 42 ir izdevīgs risinājums atsevišķās garāžas ēkās, kurās nav vajadzīga papildu siltumizolācija.

LTH 42

Masīvkoka vārti ir nevainojami piemēroti, lai uzstādītu koka ēkās vai ēkās ar daudziem koka elementiem, piemēram, pildrežģu būvēs vai ēkās ar koka fasādes elementiem.

Tērauda sekciju vārtu motīvi

S rievojums (LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

M rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

D rievojums (LPU 42), klasiski balts RAL 9016

T rievojums (LPU 42), klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), klasiski balts RAL 9016

Pildiņš (LPU 42, LTE 42), klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 450, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 456, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 461 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 451 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 457, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 462 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 452 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 458, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 454, klasiski balts RAL 9016

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 469 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 459 bez stiklojuma (nav attēla)

L rievojums (LPU 67 Thermo, LPU 42), motīvs 481 ar stiklojumu, klasiski balts RAL 9016; motīvs 471 bez stiklojuma (nav attēla)

T rievojums (LPU 42) motīvs 501 ar pilna garuma inkrustācijām, nerūsējošā tērauda izskatā, koka izskatā (attēlā) vai jebkurā RAL pēc izvēles

T rievojums (LPU 42) motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām nerūsējošā tērauda vai koka izskatā (attēlā), klasiski balts RAL 9016

Sekciju vārtu tērauda virsmas

Duragrain virsma

Duragrain

Duragrain vārtu virsmas ir detalizētas, dabiskas un noturīgā krāsā, turklāt varat izvēlēties kādu no 24 dekoratīvajam apdarēm, piemēram, betona (skatīt att.), režģa vai dabiska akmens dizainā. Inovatīvais digitālās drukāšanas process un īpaši noturīgas aizsarglakas virskārtas pārklājums ilgstoši nodrošina skaistu un pret skrāpējumiem noturīgu vārtu apdari.

Decograin virsma

Decograin

Decograin virsmas ar UV starus necaurlaidīgu plastmasas plēves pārklājumu jūsu sekciju vārtiem piešķirs dabīgajam kokam identisku, cēlu izskatu vai arī izsmalcinātu metāliskas antracīta krāsas eleganci. Izvēlei ir pieejamas piecas apdares dabīgā koka dizainā vai eleganta metāliska apdare.

Silkgrain virsma

Silkgrain

Zīdaini gludā Silkgrain virsma, pateicoties tās izsmalcinātajam izskatam, mūsdienu arhitektūrā ir pirmā izvēle. Turklāt sekcijas ir stabilākas, pateicoties par 50 % biezākai ārējai plāksnei, un nodrošina klusāku vārtu darbību. Šī virsma pieejama augstas izturības baltā krāsā RAL 9016, iecienītākajās 15 krāsās vai pēc izvēles kādā no RAL krāsu toņiem.

Sandgrain virsma

Sandgrain

Smalki strukturētā virsma ir īpaši piemērota uzstādīšanai modernās ēkās un atbilst būvniecības pasūtītāju prasībām un vēlmēm, kuri meklē izdevīgākos piedāvājumus. Virsma pieejama baltā krāsā (RAL 9016), kā arī trīs iecienītākajās krāsās.

Woodgrain virsma

Woodgrain

Šai cenas ziņā izdevīgajai, robustajai virsmai ar koka faktūru un oriģinālam identisku zāģējumu rakstu, izmantojot iespiešanas metodi, bez problēmām ir iespējams novērst nelielus skrāpējumus. Šī virsma pieejama augstas izturības baltā krāsā RAL 9016, iecienītākajās 15 krāsās vai pēc izvēles kādā no RAL krāsu toņiem.

Tērauda sekciju vārtu krāsas

Divsienu LPU sekciju vārtus un sānu durvis sērijveidā ir iespējams pasūtīt augstas izturības baltā krāsā (RAL 9016), kā arī vēl citās 15 iecienītās krāsās par izdevīgu cenu un aptuveni 200 citās RAL* krāsu skalas krāsās un daudzos NCS un DB krāsu toņos. Sandgrain virsmu varat izvēlēties kādā no 3 iecienītākajiem krāsu toņiem**. Viensienas LTE 42 vārti sērijveidā ir pieejami tikai augstas izturības baltā krāsā RAL 9016.

RAL 9016 satiksme balta (standarta krāsa)

15 iecienītākās krāsas

RAL 9007 alumīnija pelēks

RAL 9006 alumīnija balts**

RAL 8028 augsnes brūns**

RAL 8003 māla brūns

RAL 8001 dzeltenbrūns

RAL 7040 pelēks

RAL 7035 gaiši pelēks

RAL 7030 akmens pelēks

RAL 7016 antracīta pelēks**

RAL 6009 egļu zaļš

RAL 6005 sūnu zaļš

RAL 5014 gaiši zils

RAL 5011 tērauda zils

RAL 3003 rubīnsarkans

RAL 1015 gaišais ziloņkauls

 

Ievērojiet!
Garāžas sekciju vārtu iekšpuse tiek piegādāta pelēkbaltā krāsā (RAL 9002). Ja vārti ir vērsti pret sauli, divsienu tērauda vārtiem tumšas krāsas nav ieteicamas, jo iespējamā sekciju deformācija var izraisīt vārtu bojājumus. Visas krāsu norādes atbilstoši attiecīgajai RAL krāsu skalai. Attēlos redzamās krāsas un virsmas nav saistošas sakarā ar iespiedtehnoloģiju specifiku. Konsultējieties ar Hörmann partneri.

* RAL Classic krāsas; izņemot krāsas ar perlamutra efektu, luminiscējošas un metāliskas krāsas.
** Sandgrain virsmas iecienītākās krāsas

Koka lakas masīvkoka sekciju vārtiem

S rievojums, ziemeļu egle

M rievojums, ziemeļu egle

L rievojums, ziemeļu egle

Pildiņš, ziemeļu egle

Motīvs 401, ziemeļu egle

Motīvs 402, ziemeļu egle

Motīvs 403, ziemeļu egle

Motīvs 403, ar dabīgo akmeni, ziemeļu egle

Motīvs 404, ziemeļu egle

Motīvs 404, ar dabīgo akmeni, ziemeļu egle

Motīvs 405, ziemeļu egle

Motīvs 405, ar pēc izvēles uzstādāmām vērtņu vārtu vadotnēm „Exklusiv“, ziemeļu egle

Masīvkoka sekciju vārtu koksnes veidi un virsmas

Ziemeļu egle

Ziemeļu egle ir gaišs skujkoks ar pārsvarā taisnu šķiedru virzienu. Kodola cauruļveida veidojumi, atsevišķas sveķu ligzdas, greizšķiedrainums un dzeltenīgi brūnie „zari“ ir pilnīgi dabīgi veidojumi.

Hemlokegle

Hemlokegle ir pelēkbalta līdz gaiši pelēkbrūna, pārsvarā taisnšķiedru skujkoks ar brūnām, šķiedru virzienā plūstošām minerālšķiedru joslām un mizas ieaugumiem.

Birstētas virsmas

Abi koksnes veidi pieejami arī ar birstētu virsmu. Šāda virsma sniedz vārtiem dabisku izskatu, kas lieliski iederas lauku stila mājās vai mājās ar koka apdares elementiem. Virsma ir pieejama visiem garāžas sekciju vārtiem LTH un sānu durvīm (izņemot V veida pildiņus).

Koka lakas masīvkoka sekciju vārtiem

Kaļķa balta, lakota vai nosedzoša

Priede

Tīkkoks

Rožkoka tonis

Melnkoks

Ahāta pelēka

Egļu zaļa

Ziemeļu sarkana


Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu sekciju vārtus

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Dubultsienu sekciju vārtus ir īpaši ieteicams izmantot garāžās, kas ir tieši pievienotas pie mājas. Gan modelis LPU 42 ar lielisku siltumizolāciju, gan modelis LPU 67 Thermo atbilst visām prasībām, kas ir izvirzītas mūsdienu būvniecības un modernizācijas jomā: izcila siltumizolācija ar termiski atdalītām sekcijām [1], kuru U vērtība ir 0,33 W/(m² K)*, teicama sekciju spraugu izolācija ar dubultām uzmavas blīvēm [2] un optimāla piekļaušanās pie grīdas ar dubultiem grīdas blīvējumiem, kas pielāgojas nelīdzenai grīdai un mazina siltuma zudumu.

* Vārtu (5000 × 2125 mm) U vērtība = 1,0 W/(m²·K)

Efektīva siltumizolācija

Efektīva siltumizolācija

Visos gadījumos, kad garāža ir integrēta mājas konstrukcijā, ir prātīgi uzstādīt garāžas vārtus ar labu izolāciju. Ar Hörmann ThermoFrame jūs vēl vairāk uzlabosiet LPU vārtu labās izolācijas īpašības.

Kopā ar vārtu kārbu vienkārši uzstādāmais melnais plastmasas profils termiski atdala kārbu no mūra konstrukcijas un uzlabo siltumizolāciju pat par 15 %*.

Pēc izvēles uzstādāmais ThermoFrame kārbas savienojums ir pieejams visiem Hörmann sekciju garāžas vārtiem.

* sekciju garāžas vārtiem LPU ar dubultsienu, kuru izmērs ir 5000 x 2125 mm
Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Nodilumizturīgā 4 cm augstā kārbas plastmasas kāja aptver kārbas zonu, kurā pastāv rūsas veidošanās risks, un ilgstoši aizsargā pret rūsu. Atšķirībā no konkurentu izstrādājumiem šī efektīvā ilgtermiņa aizsardzība darbojas arī ilgstoši stāvoša ūdens gadījumā.

Kopā ar vārtu pamatnes blīvējumu kārbas kāja ir arī vizuāli pievilcīgs risinājums vārtu lejasdaļai.

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Jaunā Duragrain virsma ar 24 veidu apdari pārliecina ar precīzām detaļām un dabiskiem krāsu toņiem. Inovatīvā digitālā druka [1] uz cinkotās sekcijas [3] gruntējuma [2] un īpaši noturīgas aizsarglakas [4] virskārtas pārklājums nodrošina vārtiem ilgstoši skaistu izskatu. Aplodas paneļi un izvēles pārsedzes izlīdzinošie paneļi pieejami apdarei pieskaņotā krāsā.

Vienādi rievu attālumi

Vienādi rievu attālumi

[1] Sekciju vārtiem vienādi rievu attālumi un nemanāmas sekciju pārejas

Hörmann garāžas vārti izceļas ar precīzu un vienmērīgu rievojuma sadalījumu [A]. Sekciju forma ir veidota tā, ka savienojuma vietas, kad vārti ir aizvērti, praktiski nav pamanāmas. Lūdzu, salīdziniet!

Ja vēlaties, jūs varat iegūt arī praktiskās sāna durvis ar vizuāli pieskaņotu rievojumu, kas saplūst ar sekciju garāžas vārtiem.

[ 2 ] Nevienmērīgs rievu sadalījums [B], [C] konkurentu izgatavotajiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju augstumi un redzamas sekciju pārejas. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Vienmērīgs pildiņu sadalījums

[ 3 ] Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Lai nodrošinātu harmonisku kopskatu, Hörmann sekciju vārtiem augstuma attālumi starp atsevišķajiem pildiņiem [ D ] ir pilnīgi vienādi. Tas tiek panākts, visā vārtu augstumā izmantojot vienāda augstuma sekcijas. Arī horizontālie attālumi starp vienas sekcijas pildiņiem [ E ] ir vienādi. Tā rezultātā vārtu izskats ir viendabīgs.

Pēc pieprasījuma ir pieejamas arī sāna durvis ar tādu pašu sekciju sadalījumu un izskatu kā sekciju garāžas vārtiem.

[4] Nevienmērīgs pildiņu sadalījums [ F ], [ G ] konkurentu izgatavotiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju garumi. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Harmonisku vārtu izskatu nodrošina vairākas sīkas detaļas: sitiena amortizācijas pārsegs [ 1 ] baltas krāsas vārtiem un visām virsmām vienmēr tiek piegādāts vienādā izskatā ar vārtu sekcijām. Mūsu izstrādājumos visas detaļas ir saskaņotas.

Sānu kārbas [ 2 ] sērijveidā ir pieejamas ar baltu Woodgrain virsmu. Sekciju vārtiem ar Sandgrain, Silkgrain vai Decograin virsmu pēc izvēles ir pieejami kārbu apšuvumi ar vārtu sekcijām pieskaņotu virsmu. Vārtiem ar Micrograin virsmu kārbas apšuvums tiek piegādāts ar gludu Silkgrain virsmu.
Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

LPU vārtiem šis sitiena amortizācijas pārsegs ir elegantākais risinājums nemanāmai pārejai no pārsega uz vārtu vērtni. Kad vārti ir aizvērti, augšējais vārtu posms piekļaujas pārsegam un saplūst ar virsmu.

Praktiski risinājumi

Praktiski risinājumi

Lai garāžas lietotāji vienkārši un ātri varētu iekļūt un izkļūt no garāžas, ieteicams izvēlēties iebūvētās durvis ar zemo slieksni. Tādējādi jūs varēsiet izstumt velosipēdus vai iznest dārza ierīces no garāžas, neatverot pašus vārtus.

Nerūsējošā tērauda sliekšņa augstums vidū ir tikai 10 mm un malās 5 mm. Tas atvieglo pārbraukšanu pāri slieksnim un samazina paklupšanas risku.

Protams, augstāks drošības līmenis

Protams, augstāks drošības līmenis

Hörmann automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Kad garāžas vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no uzlaušanas.

Šī patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski, tādēļ pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī bez strāvas padeves.
BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ja garāžu izmanto arī kā telpu hobijiem, ir svarīgs arī harmonisks vārtu iekšskats. Modeļa LPU 67 Thermo versija Premium ir īstais risinājums: piegādātās daļas, proti, visa kārba***, vadsliedes un savienojošās sliedes, kā arī vadotnes, ir tādā pašā krāsā kā vārtu vērtnes iekšpuse – pelēkbaltā RAL 9002. Tādējādi vārti ir saskaņoti ar telpu un piešķir jūsu garāžai īpašu vērtību. Turklāt ar dubultajiem vadriteņiem vārtu kustība ir īpaši klusa un vienmērīga.

 *** Kārba ir pieejama arī pelēkbaltā krāsā RAL 9002, tāpēc vārtiem asfalta baltā krāsā RAL 9016 ir ieteicams izmantot kārbas apšuvumu.

Attēlu galerija

T rievojums

Motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām nerūsējošā tērauda izskatā, RAL 7016

T rievojums

ar Silkgrain virsmu akmens pelēkā krāsā RAL 7030, motīvs 501 ar pilna garuma inkrustācijām koka izskatā

Vārtu motīvs 405

Masīvkoka vārti, uz vietas pārklāti ar baltu lazūru, ar vārtu vērtnes apdari un dekoratīviem rokturiem

M rievojums

ar Decograin Rosewood virsmu

T rievojums

ar Silkgrain virsmu antracīta pelēkā krāsā RAL 7016, motīvs 500 ar dalītām inkrustācijām koka izskatā

S rievojums

ar Woodgrain virsmu egļu zaļā krāsā RAL 6009

Pildiņš

Woodgrain virsma antracīta pelēkā krāsā RAL 7016

M rievojums

antracīta pelēkā krāsā, RAL 7016, Hörmann alumīnija mājas ārdurvis ThermoSafe, motīvs 565, antracīta pelēkā krāsā, RAL 7016, ar papildus pieejamo sānu daļu un virslogu

Pildiņš

ar Decograin Golden Oak virsmu

Katalogi