Garāžas vārti RollMatic

Universāls pielietojums

Rullējamie vārti un vārti ar kustību gar griestiem atveras vertikāli, un tie aizņem ļoti maz vietas garāžā. Pateicoties šo vārtu konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Garāžas ailes formai nav izšķirošas nozīmes: tā var būt gan taisnstūra formas, gan ar slīpinātu augšdaļu, gan ar velves pārsedzi vai apaļo arku.

Lai vārti būtu ideāli pieskaņoti jūsu mājas arhitektūrai, mēs piedāvājam ruļļu vārtus RollMatic un vārtus ar kustību gar griestiem RollMatic OD dažādos dizaina variantos.

Dabiskam vārtu izskatam izvēlieties vienu no divām Decograin vai Decopaint virsmas koka apdarēm. Lai vārtu izskats būtu īpaši izsmalcināts, iesakām jauno Noir 2100 Sablé metālisko antracīta krāsas toni. Varat izvēlēties arī kādu no 11 standarta krāsām.

Un, protams, pie mums atradīsiet arī vizuāli pieskaņotas sāna durvis.

Garāžas vārti RollMatic

Noir 2100 Sablé antracīta metāliskā krāsā

Garāžas vārti RollMatic

RollMatic ruļļu vārtiem ir daudz inovatīvu detaļu ar vienotu mērķi: gādāt par jūsu drošību un komfortu. Tā ir koncepcija, kas caurvij visus šī izstrādājuma aspektus – no pavisam vienkāršās montāžas līdz rūpīgi izstrādātajiem drošības patentiem.

Sērijveida piedziņa ir novietota ārpus rullējamās vārpstas pārsega, lai atvieglotu apkopi. Piedziņā integrētās mierīgā starta un mierīgās apstādināšanas funkcijas nodrošina klusu vārtu gaitu un saudzē vārtus. Pateicoties svaru izlīdzinošajām atsperēm un uzticamajai izslēgšanās automātikai, nav vajadzības uzstādīt papildu noslēgprofila drošības mehānismu.

Ruļļu garāžas vārti RollMatic

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Vārti ar kustību gar griestiem RollMatic OD

Vārti ar kustību gar griestiem RollMatic OD

antracīta pelēkā krāsā RAL 7016

Vārti ar kustību gar griestiem RollMatic OD

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Kompaktie RollMatic OD vārti ar kustību gar griestiem ir ideāls risinājums modernizēšanai. Slaidā konstrukcija ļauj tos uzstādīt pat garāžās ar ļoti ierobežotu pieejamo vietu. Pateicoties kompaktajai konstrukcijai, vārtiem nepieciešama tikai 60 mm liela pārsedze.

Sērijveidā pieejamo piedziņu ProMatic var uzstādīt pēc izvēles uz labās vai kreisās horizontālās vadotnes, tādēļ nav nepieciešama papildu pārsedzes vieta.

Papildus pieejamā SupraMatic piedziņa atvērs vārtus ātrāk, lai jūs varētu no ielas uzreiz iebraukt garāžā. Un jūs vairs nevēlēsieties atteikties no tādām paaugstināta komforta funkcijām kā papildu atvēršanās augstuma, piemēram, lai izvēdinātu garāžu, un ar tālvadības pulti atsevišķi kontrolējamā piedziņas apgaismojuma.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžas vārtus RollMatic

Droša svara izlīdzināšana

Droša svara izlīdzināšana

Vadotnē iebūvēta svara izlīdzināšanas sistēma atbalsta piedziņu vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā, tādā veidā saudzējot piedziņas mehānismu. Vienalga, kādā pozīcijā atrodas vārtu vērtne, vairāki atsperu komplekti un dubultās stieples troses sargā to pret nokrišanu. Ārkārtas gadījumā vārtus var viegli atvērt un aizvērt ar roku. Rullējamiem vārtiem tam nav nepieciešams rokas kloķis.

Droša izslēgšanās automātika

Droša izslēgšanās automātika

Sērijveidā pieejamā piedziņa ar mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu padara RollMatic vārtus īpaši klusus un saudzē tos. Pateicoties svara izlīdzināšanas sistēmai un uzticamajai izslēgšanās automātikai, negaidītu šķēršļu gadījumā vārti droši apstājas. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu.

Kompaktie rullējamie vārti

Kompaktie rullējamie vārti

RollMatic rullējamie vārti ir labākā izvēle, ja garāžas griestu zona jāatstāj brīva vai garāžā nav vietas vārtiem ar kustību pie griestiem vai sekciju vārtiem. Rullējamo vārtu

vērtne kompakti saritinās vārtu atvēruma pārsedzē, un jūs varat izmantot griestus lampu piestiprināšanai vai kā papildu glabāšanas vietu. Uzstādīšanas apstākļos, kad ir mazas sānu atduras, varam piegādāt RollMatic arī kā ārējos rullējamos vārtus montāžai garāžas atveres ārpusē.

Vietu taupoši vārti ar kustību pie griestiem

Vietu taupoši vārti ar kustību pie griestiem

RollMatic OD vārti ar kustību pie griestiem ir ideāli piemēroti garāžām ar ļoti zemiem griestiem. Vārtu vērtne pa šaurajām vadotnēm tiek virzīta pie griestiem. Pateicoties kompaktajam, sāniskajam piedziņas novietojumam, RollMatic OD nepieciešama tikai 60 mm liela vieta pārsedzei.

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos, lai pārbaudītu, vai jūsu RollMatic OD vārti ir aizvērti. Viens pogas spiediens uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode iedegas vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.


*** Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Attēlu galerija

Ruļļu garāžas vārti

ar Decograin Golden Oak virsmu

Ruļļu garāžas vārti un sāna durvis

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Ruļļu garāžas vārti

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Katalogi