Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti

Šeit priekšplānā ir augsta kvalitāte un pievilcīgs izskats

Šiem oriģinālajiem vārtiem ir visas priekšrocības: kvalitāte un drošība, izskats un komforts, kā arī līdz sīkumiem izstrādātā tehnoloģija. Hörmann Berry vārti iemieso 50 gadu laikā uzkrātas zināšanas par garāžas vārtu ražošanu. Pateicoties plašajam motīvu klāstam, jūs noteikti atradīsiet savai mājai piemērotākos vārtus.

Tērauda motīvi ir sērijveidā pieejami īpaši izdevīgajā klasiski baltajā krāsā, 7 iecienītajās krāsās par pievilcīgu cenu, kā arī 200 citās RAL krāsās (izņemot krāsas ar perlamutra efektu, spīdošās krāsas un metāliskās krāsas). Masīvkoka vārtus varam izgatavot no ziemeļu priedes un hemlokegles.

Hörmann piedāvā gandrīz katram vārtu motīvam pieskaņojamas sāna durvis. Rezultāts ir harmoniski saskanīga vārtu un durvju kombinācija.

Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti ir pārbaudīti un sertificēti atbilstoši augstajām Eiropas standarta 13241-1 prasībām. Veco garāžas vārtu atbilstību jaunākajiem ES drošības standartiem varat pārbaudīt ar Drošības kontrolsarakstu.

Tērauda vārtu motīvu pārskats

Motīvs 902, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 941, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 957, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 990, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 968, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 984, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 985, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 971, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 973, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 975, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 977, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 979, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 913, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 914, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 988, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 903, klasiski balts RAL 9016

Motīvs 904, klasiski balts RAL 9016

Masīvkoka vārtu motīvu pārskats

Motīvs 925, ziemeļu egle

Motīvs 927, ziemeļu egle

Motīvs 931, ziemeļu egle

Motīvs 933, ziemeļu egle

Motīvs 937, ziemeļu egle

Motīvs 934, ziemeļu egle

Motīvs 936, ziemeļu egle

Motīvs 905, ziemeļu egle

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann Berry tipa vienplaknes paceļamos vārtus

Pārdomāta aizsardzība ar atjautīgām detaļām

Pārdomāta aizsardzība ar atjautīgām detaļām

Labs Berry tipa paceļamo vienplaknes vārtu augstā drošības līmeņa piemērs ir elastīgie aizsargvāki virs sviras balstiem un elastīgās plastmasas līstes starp vārtu vērtni un rāmi. Tie samazina nejaušas saspiešanas vai iespiešanas risku.

Tik augsts drošības līmenis ir raksturīgs tikai Hörmann paceļamajiem vienplaknes vārtiem.
Izturīgi un pavisam droši

Izturīgi un pavisam droši

Ja tomēr pēc daudzus gadus ilgas kalpošanas kāda no sviras balsta atsperēm salūzt, vārtus noturēs pārējās nebojātās atsperes. Šādā veidā vārti ir pilnībā nodrošināti pret nokrišanu. Turklāt attālums starp atsperes posmiem ir tik mazs, ka pat bērnu pirksti ir pasargāti no iespiešanas.

Lietotājam ērta atvēršana un aizvēršana

Lietotājam ērta atvēršana un aizvēršana

Atverot vārtus līdz galam, atdura tos amortizē, un vārti droši apstājas sliežu padziļinājumā.

Aizverot vārtus, īpašās formas sviras balsts tos cieši piespiež pie kārbas un vārti paši aizveras. Tādējādi starp vārtiem un rāmi nepaliek sprauga.

Par drošību gādā inovatīvs slēgmehānisms

Par drošību gādā inovatīvs slēgmehānisms

Hörmann paceļamo vienplaknes vārtu unikālā aizkritņa slēdzene cieši fiksē vārtu vērtnes stūrus pie rāmja, tādā veidā aizslēdzot vārtus daudz drošāk nekā parastās stieņa slēdzenes. Tādēļ vārtu uzlaušana praktiski nav iespējama. Izmantojot papildu komplektu vienkāršai montāžai, varat pats nodrošināt vārtus arī pret kustību uz augšu.

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Attēlu galerija

Tērauda vārtu motīvs 902

Klasiski balta krāsa RAL 9016

motīvs 905

Ar pasūtītāja uzstādītu pildījumu

Masīvkoka vārtu motīvs 933

Ziemeļu egle

Tērauda vārtu motīvs 973

Decograin Golden Oak virsma

Tērauda vārtu motīvs 990

Egļu zaļā krāsā RAL 6009

Masīvkoka vārtu motīvs 925

Ziemeļu egle, egļu zaļā krāsā

Katalogi