Katrai telpai
pareizās durvis

Durvis

Mājas ārdurvis

Jaunas mājas ārdurvis ir pelnījušas īpašu uzmanību. Tām jāiekļaujas mājas dizainā un jābūt reprezentatīvām, tādā veidā parādot jūsu labo gaumi. Bet vienlīdz būtiska ir arī mājas ārdurvju atbilstība augstām drošības prasībām un palīdzība enerģijas taupīšanā ar labām siltumizolācijas īpašībām.

Mājas ārdurvis

Ieejas durvis

Šīm kvalitatīvajām un augstvērtīgajām ieejas durvīm raksturīgs labs siltumizolācijas koeficients, uzticams drošības aprīkojums, plašs motīvu klāsts un lieliska cenas un kvalitātes attiecība.

 

Ieejas durvis

Iekšdurvis

Atklājiet nebijušu mājīgumu ar augstvērtīgām iekšdurvīm Mājas ir mūsu dzīves viduspunkts, mūsu drošais patvērums, mūsu labsajūtas oāze. Iekšdurvis ir būtiska daļa, kas mūsu mājas padara īpaši mājīgas.

Skatīt iekšdurvis

Funkcionālās durvis mājai

Vienalga, vai tā ir jaunbūve vai modernizējama ēka – Hörmann piedāvā labākās durvis katrai telpai. Gan drošības durvis pagrabam vai garāžas ieejai, gan durvis apkures telpai, gan daudzfunkcionālās durvis brīvā laika nodarbju telpai – mūsu kvalitatīvās un augstvērtīgās tērauda durvis gādā par to, lai savās mājās jūs justos pavisam ērti un droši.

Funkcionālās durvis mājai

Garāžas sāna durvis

Sāna durvis vienkārši ir praktiskas. Hörmann piedāvā garāžas sāna durvis, kuras varat pieskaņot saviem Berry tipa paceļamajiem vienplaknes vārtiem, sekciju vārtiem vai rullējamajiem garāžas vārtiem RollMatic.

Garāžas sāna durvis