Garāžas vārti RollMatic

Universāls pielietojums

Rullējamie vārti un vārti ar kustību pie griestiem atveras vertikāli, un tie aizņem ļoti maz vietas garāžā. Pateicoties šo vārtu konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Garāžas ailes formai nav izšķirošas nozīmes: tā var būt gan taisnstūra formas, gan ar slīpinātu augšdaļu, gan ar velves pārsedzi vai apaļo arku.

Lai vārti būtu ideāli pieskaņoti jūsu mājas arhitektūrai, mēs piedāvājam rullējamos vārtus RollMatic un vārtus ar kustību pie griestiem RollMatic OD dažādos dizaina variantos.

Dabiskam vārtu izskatam izvēlieties vienu no divām Decograin vai Decopaint virsmas koka apdarēm. Lai vārtu izskats būtu īpaši izsmalcināts, iesakām jauno Noir 2100 Sablé metālisko antracīta krāsas toni. Varat izvēlēties arī kādu no 11 vienādas cenas vārtu krāsām.

Un, protams, pie mums atradīsiet arī vizuāli pieskaņotas sāna durvis.

Garāžas vārti RollMatic

Noir 2100 Sablé antracīta metāliskā krāsā

Garāžas vārti RollMatic

RollMatic rullējamiem vārtiem ir daudz inovatīvu detaļu ar vienotu mērķi: gādāt par jūsu drošību un komfortu. Tā ir koncepcija, kas caurvij visus šī izstrādājuma aspektus – no pavisam vienkāršās montāžas līdz rūpīgi izstrādātajiem drošības patentiem.

Sērijveida piedziņa ir novietota ārpus rullējamās vārpstas pārsega, lai atvieglotu apkopi. Piedziņā integrētās mierīgā starta un mierīgās apstādināšanas funkcijas nodrošina klusu vārtu gaitu un saudzē vārtus. Pateicoties svaru izlīdzinošajām atsperēm un uzticamajai izslēgšanās automātikai, nav vajadzības uzstādīt papildu noslēgprofila drošības mehānismu.

Rullējamie garāžas vārti RollMatic

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Vārti ar kustību pie griestiem RollMatic OD

Vārti ar kustību pie griestiem RollMatic OD

antracīta pelēkā krāsā RAL 7016

Vārti ar kustību pie griestiem RollMatic OD

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Компактные потолочные ворота RollMatic OD – идеальное решение для модернизации. Узкая конструкция потолочных ворот позволяет установить их в стесненных условиях, когда места в гараже совсем мало. Благодаря компактной конструкции воротам необходима перемычка размером всего 60 мм.

Bходящий в стандартную комплектацию привод ProMatic может по выбору устанавливаться на правой или левой горизонтальной направляющей шине, дополнительного места в зоне перемычки не требуется.

С приводом SupraMatic, который поставляется в виде опции по специальному заказу, Ваши потолочные ворота будут открываться быстрее, и Вы быстрее окажетесь в Вашем гараже. Вам также не захочется отказаться от многих удобных функций привода, таких как, например, дополнительная высота открывания, удобная для проветривания гаража, или встроенное в привод освещение, отдельно включаемое при помощи Вашего пульта ДУ.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžas vārtus RollMatic

Droša svara izlīdzināšana

Droša svara izlīdzināšana

Vadotnē iebūvēta svara izlīdzināšanas sistēma atbalsta piedziņu vārtu atvēršanas un aizvēršanas laikā, tādā veidā saudzējot piedziņas mehānismu. Vienalga, kādā pozīcijā atrodas vārtu vērtne, vairāki atsperu komplekti un dubultās stieples troses sargā to pret nokrišanu. Ārkārtas gadījumā vārtus var viegli atvērt un aizvērt ar roku. Rullējamiem vārtiem tam nav nepieciešams rokas kloķis.

Droša izslēgšanās automātika

Droša izslēgšanās automātika

Sērijveidā pieejamā piedziņa ar mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu padara RollMatic vārtus īpaši klusus un saudzē tos. Pateicoties svara izlīdzināšanas sistēmai un uzticamajai izslēgšanās automātikai, negaidītu šķēršļu gadījumā vārti droši apstājas. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu.

Kompaktie rullējamie vārti

Kompaktie rullējamie vārti

RollMatic rullējamie vārti ir labākā izvēle, ja garāžas griestu zona jāatstāj brīva vai garāžā nav vietas vārtiem ar kustību pie griestiem vai sekciju vārtiem. Rullējamo vārtu

vērtne kompakti saritinās vārtu atvēruma pārsedzē, un jūs varat izmantot griestus lampu piestiprināšanai vai kā papildu glabāšanas vietu. Uzstādīšanas apstākļos, kad ir mazas sānu atduras, varam piegādāt RollMatic arī kā ārējos rullējamos vārtus montāžai garāžas atveres ārpusē.

Vietu taupoši vārti ar kustību pie griestiem

Vietu taupoši vārti ar kustību pie griestiem

RollMatic OD vārti ar kustību pie griestiem ir ideāli piemēroti garāžām ar ļoti zemiem griestiem. Vārtu vērtne pa šaurajām vadotnēm tiek virzīta pie griestiem. Pateicoties kompaktajam, sāniskajam piedziņas novietojumam, RollMatic OD nepieciešama tikai 60 mm liela vieta pārsedzei.

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu tālvadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu piedziņu, teritorijas vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma vadību un vēl citas funkcijas.

Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši eksperti no Rūras universitātes Bohumā.
Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Visas BiSecur piedziņas, uztvērēji un vadības elementi ir pilnībā savietojami. Ar tālvadības pulti vai tālvadības koda slēdzi varat ērti atvērt gan garāžas vārtus, gan arī ar Hörmann piedziņu aprīkotus teritorijas vārtus, durvju piedziņas vai citas iekārtas, kas aprīkotas ar BiSecur uztvērējiem.
Mūsu lietotne* un  BiSecur vārteja ļauj jums ērti vadīt garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**

vai iekšdurvju piedziņu PortaMatic, kā arī citas iekārtas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

* Viedtālruņiem un planšetdatoriem ar iOS vai Android operētājsistēmu.
** Lai šī funkcija būtu pieejama, jūsu Hörmann ThermoCarbon/ThermoSafe mājas ārdurvīm jābūt aprīkotām ar automātisko slēdzeni S5/S7.
Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos, lai pārbaudītu, vai jūsu RollMatic OD vārti ir aizvērti. Viens pogas spiediens uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode iedegas vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.


*** Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Attēlu galerija

Rullējamie garāžas vārti

ar Decograin Golden Oak virsmu

Rullējamie garāžas vārti un sāna durvis

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Rullējamie garāžas vārti

klasiski baltā krāsā RAL 9016

Katalogi