Teritorijas vārtu piedziņas

Apbrīnojams komforts un pārliecinoša drošība

Teritorijas vārti savu komforta potenciālu sasniedz tikai tad, kad tie ir aprīkoti ar tālvadāmu piedziņu. Par to nav šaubu. Saprotams, ka ir gudrāk uzstādīt nevis jebkuru piedziņu, bet gan kvalitatīvu piedziņu, uz kuru var paļauties dienu no dienas; esošu veramo vai bīdāmo vārtu aprīkošanai vai uzstādīšanai kopā ar jauniem teritorijas vārtiem.
Ar Hörmann BiSecur vārteju, kas pieejama pēc izvēles, ir iespējams ērti vadīt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis* un citas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Bez tam ar lietotnes starpniecību ir iespējams uzzināt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī to, vai mājas ārdurvis* ir aizslēgtas vai atslēgtas, arī atrodoties ceļā. Plašāka informācija ir pieejama brošūrā “BiSecur SmartHome” un vietnē www.bisecur-home.com.

* ar speciālaprīkojumu

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann teritorijas vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Drošība

Drošība

Izslēgšanās automātika gādā par to, lai Hörmann teritorijas vārtu piedziņas būtu pārliecinoši drošas jebkurā atvēršanas un aizvēršanas fāzē. Ja pēkšņi uzrodas kāds šķērslis, vārti nekavējoties apstājas. Papildu drošību garantē fotoelementi, kuri bez saskares atpazīst cilvēkus un priekšmetus. Tos var ērti un vienkārši iebūvēt drošības kolonnās un novietot pie iebrauktuves. Tie gādā par drošību jūsu veramo vai bīdāmo vārtu kustības zonā.

Uzticamība

Uzticamība

Hörmann teritorijas vārtu piedziņas nodrošina klusu un drošu vārtu gaitu ar mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu. Vārti vienmērīgi uzsāk atvēršanas kustību, bet aizverot tie tiek maigi nobremzēti. Tā tiek saudzēti vārti, piedziņa, un arī kaimiņu nervi.

Izturība

Izturība

Lai varētu izturēt mehānisko slodzi, Hörmann teritorijas vārtu piedziņas ir īpaši izturīgas un īpaši kvalitatīvas. Pret laikapstākļiem noturīgie un ilgi kalpojošie materiāli garantē ilgstošu piedziņas darbību. Reģioniem ar īpaši zemu temperatūru mēs piedāvājam RotaMatic ar iebūvētu apsildi.

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann teritorijas vārtu piedziņas ir drošas jebkurā atvēršanas un aizvēršanas fāzē. Neatkarīgie pārbaudes institūti jau ir pārbaudījuši un sertificējuši darbības spēku pieprasītākajiem vārtu izmēriem dažādos uzstādīšanas apstākļos saskaņā ar DIN EN 13241-1.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway