Iekšdurvju piedziņa PortaMatic

Komfortabla ikdiena bez barjerām

Ar Hörmann durvju piedziņu PortaMatic ir iespējams automātiski atvērt un aizvērt koka un tērauda iekšdurvis pavisam vienkārši - izmantojot tālvadības pulti vai slēdzi. Šī tehnoloģija atvieglos ikdienu gan cilvēkiem ar ierobežotām fiziskām spējām, gan tiem, kas vienkārši vēlas vairāk komforta. Durvju piedziņa PortaMatic ir piemērota izmantošanai gan privātmājās, gan publiskās vietās, un to raksturo ne tikai plašas funkciju un iestatījumu iespējas, bet arī minimāls elektroenerģijas patēriņš. Turklāt PortaMatic ir līdz pat par 25% izdevīgāka nekā citas līdzīgas durvju piedziņas.

Mājās un darbā bez barjerām

Senioriem draudzīgas dzīvojamās telpas

Senioriem draudzīgas dzīvojamās telpas

Vai jūs vēlaties saglabāt mobilitāti par spīti fiziskiem ierobežojumiem? Iekšdurvju piedziņa PortaMatic uzlabo jūsu dzīves kvalitāti, ļaujot pārvietoties no telpas uz telpu bez papildu palīdzības.

 

 

 

Komfortabla ikdiena

Komfortabla ikdiena

Pilnas paplātes, smagas dzērienu kastes vai iepirkumu maisus turpmāk varēsiet ērti pārnest no telpas uz telpu. Pat tad, ja PortaMatic piedziņa veselības apsvērumu dēļ jums vairs nav nepieciešama, jūs noteikti negribēsiet atteikties no šī komforta.

Darbs bez barjerām

Darbs bez barjerām

Darbam bez barjerām jau šobrīd ir būtiska nozīme, un nākotnē tā tikai pieaugs. PortaMatic durvju piedziņu var uzstādīt visās ierobežotas piekļuves zonās, padarot ērtāku arī darba ikdienu.

Higiēniska durvju vēršana

Higiēniska durvju vēršana

Biroju ēkās darbinieku inficēšanās avots visbiežāk ir sanitāro telpu durvis, kurām pieskaras visi darbinieki. PortaMatic durvju piedziņa kopā ar bezkontakta slēdzi uzticami pasargā no mikrobiem un baktērijām, sniedzot jums drošības sajūtu.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann durvju piedziņu PortaMatic

Droša durvju darbība

Droša durvju darbība

Hörmann izpratnē drošība un komforts ir viens veselums. Tādēļ mūsu PortaMatic piedziņa atver un aizver durvis ļoti klusu, izmantojot mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu. Durvis tiek kustinātas ar pavisam nelielu spēku, tādējādi gādājot par augstu drošības līmeni. Pietiek vien nedaudz pieskarties durvīm, lai to kustība tiktu apturēta.

Inovatīva tālvadības sistēma

Inovatīva tālvadības sistēma

Jūsu dēļ mēs ejam tālāk, kad citi jau ir apstājušies. Ar mūsu inovatīvo BiSecur tālvadības sistēmu jūs varat droši vadīt piedziņu, izmantojot tālvadības pulti vai tālvadības iekšējo slēdzi, un papildus arī uzzināt, vai durvis ir atvērtas vai aizvērtas*. Jums nav jāskraida pa visu māju, lai kontrolētu iekšdurvis.

Mēs vienmēr rūpējamies par jūsu komfortu, tādēļ ar tālvadības pulti vai tālvadības iekšējo slēdzi varat ne tikai atvērt un aizvērt durvis, bet arī vadīt iebūvēto gaismas diožu apgaismojumu.

*Ar tālvadības pulti HS 5 BS vai tālvadības iekšējo slēdzi FIT 5 BS
Vienkārša montāža, vienkārša pieslēgšana

Vienkārša montāža, vienkārša pieslēgšana

Mēs garantējam, ka PortaMatic atvieglos jūsu ikdienu. Pat montāža ir pavisam vienkārša. Piedziņa jāpiestiprina virs durvīm vai pie kārbas. Slīdsliedi var vienkārši pielīmēt pie durvīm un vajadzības gadījumā noņemt, neatstājot pēdas. Tas ir īpaši parocīgi, lietojot piedziņu īrētā dzīvoklī vai uz gludām stikla durvīm.

PortaMatic vienkārši tiek pieslēgts kontaktligzdai. Un, lai nebūtu sarežģījumu, mūsu piedziņu kabeļi ir 3 m gari. Protams, profesionālu piedziņas montāžu varat uzticēt arī savam Hörmann izplatītājam.
Optiskas un akustiskas komforta funkcijas

Optiskas un akustiskas komforta funkcijas

Mūsuprāt, papildu komfortam un drošībai ir izšķiroša nozīme. Tādēļ mēs aprīkojām PortaMatic durvju piedziņu ar vairākām noderīgām papildu funkcijām. Akustisks signāls un iebūvēts gaismas diožu apgaismojums, piemēram, informē par durvju atvēršanu un aizvēršanu jau pirms tās sāk kustību.

Turklāt apgaismojums galvenokārt tumsā un slikti apgaismotās zonās gādā par drošu pārvietošanos visā ieejas/izejas zonā.
Video
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durvju piedziņa PortaMatic

BiSecur Gateway