Kolektīvo garāžu vārti

Kolektīvo garāžu vārti - dažādas versijas, nemainīga kvalitāte

Optimāla ekonomija, pastāvīga darbības un personu drošība, kā arī nepārspējami mierīga darbība arī biežas vēršanas gadījumā ir iespaidīgās īpašības, kas piemīt kolektīvo garāžu vārtiem.

Uz āru paceļamie vienplaknes vārti N 500 ir piemēroti privātajām dubultajām garāžām un kolektīvajām garāžām, kurās ir vieta līdz 25 automašīnām.

Atverot un aizverot atgāžamos vārtus ET 500, tie izvirzās uz āru tikai par 40 mm, tādēļ tie ir lieliski piemēroti kolektīvajām garāžām, kuru iebrauktuve atrodas tieši pie ietves.
Savukārt bīdāmo vārtu ST 500 konstrukcijai ir zīmīgs nelielais uzstādīšanas dziļums pārsedzes zonā.

Sekciju vārti Speed ar mikroprofilu virsmu piešķir ailei augstvērtīgu izskatu un papildus tam darbojas ar lielu ātrumu.

Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti ar robusto konstrukciju un vienkāršo lietošanu lieliski iederas kolektīvajās garāžās kā stāvvietas droši noslēdzošie elementi. Dažādas ventilācijas atveru iespējas nodrošina optimālu ventilāciju.

Rullējamie vārti un rullējamie režģi
, pateicoties to vienkāršajai konstrukcijai, ir īpaši izturīgi. Sarullēta veidā tie aizņem ļoti maz vietas pārsedzes zonā. Īpaši ierobežotas vietas apstākļos ir iespējama arī montāža ārpusē.
Visiem vārtu veidiem ir pieejama plaša motīvu izvēle un individuāla dizaina radīšanas iespējas.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann kolektīvo garāžu vārtus

Mierīga un klusa vārtu gaita - arī darbinot bieži

Mierīga un klusa vārtu gaita - arī darbinot bieži

Dubultie ritenīši vadotnē un vadrullīši ar lodīšu gultņiem nodrošina vieglu, klusu un pilnīgi precīzu vārtu gaitu pat ilgstošas lietošanas gadījumā. Atgāžamo vārtu ET 500 un bīdāmo vārtu ST 500 paredzētais darba mūža ilgums ir vismaz 250 000 cikli, savukārt paceļamajiem vienplaknes vārtiem N 500, kuri papildus ir pieejami ar pastiprinātu atsperu komplektu, tas ir vismaz 100 000 cikli.

Pārdomāta konstrukcijas drošība

Pārdomāta konstrukcijas drošība

Atvērtā konstrukcija ar drošības spraugām starp vārtu vērtni un celtniecības konstrukciju sānos un apakšpusē nodrošina uzticamu aizsardzību pret pirkstu savainošanu. Īpašas formas EPDM profils aizsargā vārtu vērtnes noslēgprofilu. Atgāžamo vārtu ET 500 un bīdāmo vārtu ST 500 gadījumā iebūvēts fotoelements papildus gādā par drošību vārtu kustības zonā.

Pārbaudīta vārtu un piedziņu saderība

Pārbaudīta vārtu un piedziņu saderība

Visi dubulto un kolektīvo garāžu vārti kopā ar atbilstošajām piedziņām vienmēr tiek pārbaudīti un sertificēti atzītos, neatkarīgos institūtos. Tādējādi tiek nodrošināts, ka vārti kopā ar piedziņu darbojas droši un nevainojami. Īpaši būtiski tas ir, ja vārti ir uzstādīti publiskās vietās, piemēram, pazemes vai kolektīvajās garāžās.

Praktiskas iebūvētās un sāna durvis

Praktiskas iebūvētās un sāna durvis

Dubulto un kolektīvo garāžu vārtus pēc pieprasījuma varat iegūt arī ar praktiskām iebūvētajām durvīm vai attiecīgajam motīvam vizuāli pieskaņotām sāna durvīm.
Iebūvēto durvju novietojums var būt labajā pusē, kreisajā pusē vai vidū. Augšējais durvju aizvērējs ietilpst standarta piegādes komplektācijā.

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos, lai pārbaudītu, vai jūsu RollMatic OD vārti ir aizvērti. Viens pogas spiediens uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode iedegas vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.


*** Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Katalogi