Industriālie sekciju vārti

Hörmann sekciju vārtu sortiments ar vēl nebijušu daudzveidību

Sekciju vārti atveras vertikāli, tādā veidā atstājot brīvu vietu gan vārtu priekšā, gan aiz tiem. Vārtu elementi tiek pacelti horizontāli pie griestiem, vertikāli virs atveres vai paralēli jumta konstrukcijai. 50. sērijas sekciju vārti no tērauda, tērauda un alumīnija kombinācijas vai alumīnija pārliecina ar vienreizēji plašo sortimentu, nepārspējamu dizainu un sertificētu drošību. Kompakto sekciju vārtu posmi tiek novietoti viens aiz otras tieši pie pārsedzes. Mazais ievirzīšanas dziļums ir īpaši izdevīgs zālēs ar jumta kupoliem, stikla jumtu un stikla fasādi.

Vārti mēdz aizņemt ievērojamu daļu no komerciālo būvju ārsienas. Tādēļ tajos slēpjas milzīgs energoefektivitātes potenciāls. Informāciju par amortizāciju un papildaprīkošanu Jūs atradīsiet Hörmann enerģijas taupības kompasā.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann industriālos sekciju vārtus

Vienmēr laba caurredzamība

Vienmēr laba caurredzamība

Augstākā noturība pret skrāpējumiem

Vārti ar DURATEC plastmasas stiklojumu spītē intensīvajai slodzei, kas raksturīga skarbajai industriālajai videi. Speciāls virsmas pārklājums  ilgstoši aizsargā rūti pret skrāpējumiem un noberzumiem, kas rodas tīrīšanas procesā.

Sērijveidā un bez piemaksas visiem sekciju vārtiem ar caurspīdīgu plastmasas stiklojumu.

Efektīva siltumizolācija

Efektīva siltumizolācija

ThermoFrame

Apsildāmās hallēs ir nepieciešami vārti ar labām siltumizolācijas īpašībām. Hörmann industriālos sekciju vārtus pēc izvēles iespējams pasūtīt ar kārbas savienojumu ThermoFrame, lai termiski atdalītu kārbu no mūra konstrukcijas. Aizsardzību pret siltuma vai attiecīgi aukstuma zudumiem nodrošina blīvējošās apmales abās vārtu pusēs un dubultais blīvējums pārsedzē. Pateicoties tam, siltumizolācijas koeficientu iespējams palielināt līdz pat 21%.

Praktiski risinājumi

Praktiski risinājumi

Iebūvētas durvis ar zemo slieksni

Personu ieiešanu/iziešanu atvieglo iebūvētās durvis ar īpaši plakanas formas nerūsējošā tērauda slieksni. Vārtiem ar platumu līdz 5500 mm sliekšņa augstums vidusdaļā ir tikai 10 mm un malās 5 mm. Pateicoties tam, ievērojami samazinās paklupšanas risks un tiek atvieglota sliekšņa šķērsošana ar riteņiem. Noteiktos apstākļos Hörmann iebūvētās durvis ar zemo slieksni var izmantot pat kā avārijas izeju un bezbarjeru konstrukcijām būvniecībā.

Bezkontakta vārtu uzraudzība

Bezkontakta vārtu uzraudzība

Vadošais fotoelements bez piemaksas

Visi Hörmann industriālie sekciju vārti ar piedziņām WA 400 un ITO 400 sērijveidā ir aprīkoti ar noslēgprofila drošības mehānismu ar optiskajiem sensoriem. Bez piemaksas jūs varat izvēlēties arī vadošo fotoelementu VL 1, kas veiks vārtu noslēgprofila bezkontakta uzraudzību.

Katalogi