Iebraukšanas kontroles sistēmas

Viesnīcu, uzņēmumu iebrauktuves, pasākumu norises vietas, sabiedriskās vietas: lai kādas būtu Jūsu aizsardzības zonas un drošības prasības, ar plašo produktu klāstu mēs kļūsim par Jūsu uzticamo partneri iebraukšanas kontroles sistēmu jomā.

Par to rūpējas mūsu barjerstabi ar visdažādākajām funkcijām, kā arī ceļa bloķētāji, paceļamās barjeras un riepu dūrēji. Ja nepieciešams, mēs izstrādāsim kompleksas vadības shēmas, lai piedāvātu Jūsu drošības prasībām atbilstošu sistēmu.

Hörmann nosaka drošības standartus visās jomās – vienalga, vai tā būtu Security Line sērija privātajām un sabiedriskajām zonām, vai arī High Security Line sērija maksimālai aizsardzībai vietās ar paaugstinātu drošības līmeni.

 

Security Line - drošība privātajās un sabiedriskajās zonās

Automātiskie barjerstabi

Piedāvājam arī trīs automātisko barjerstabu variantus. Variantu ar integrētu elektromehānisko piedziņu vidējam noslogojumam un variantu ar integrētu hidraulisko piedziņu lielam noslogojumam. Īpaši augstu aizsardzības līmeni nodrošina automātiskie barjerstabi RI-H ar cilindriem no pastiprināta materiāla.

 

 

Pusautomātiskie barjerstabi

Pusautomātiskie barjerstabi ar integrētām gāzes atsperēm ir piemēroti zemam noslogojumam. Lai veiktu instalāciju, strāvas pieslēgums nav nepieciešams. Nospiežot barjerstabu ar roku uz leju, tas nolaižas, bet integrētā gāzes atspere barjerstabu atkal automātiski paceļ uz augšu.

 

Izņemamie barjerstabi

Ja ir ļoti neliels noslogojums, proti, aptuveni 2 kustības dienā, iesakām izmantot izņemamos barjerstabus, kurus bez jebkādiem instrumentiem uzstāda vienā līmenī ar zemi. Noslēgtā pamatne nodrošina, ka zemē nepaliek caurums arī tad, kad barjerstabs ir izņemts.

 

Fiksētie barjerstabi

Fiksētie barjerstabi ar pamata plāksni izskatā ir vienādi ar automātiskajiem un pusautomātiskajiem barjerstabi. Bojājumu gadījumā cilindri ir demontējami. Kā bāzes modelis ar labu cenas un kvalitātes attiecību ir piemēroti fiksētie barjerstabi ar zemes enkuru. Īpaši augsta līmeņa aizsardzībai ir ieteicams izmantot fiksētos barjerstabus RI-FF ar cilindriem no pastiprināta materiāla un ar stingrāku stiprinājumu pie zemes.

 

High Security Line – maksimāla aizsardzība zonās ar paaugstinātu drošības līmeni

High Security barjerstabi

Drošības ziņā prasīgāku zonu aizsardzībai ir piemēroti High Security Line sērijas barjerstabi. Tie ir pieejami gan kā automātiskie, gan izņemamie, gan arī fiksētie barjerstabi un ir sertificēti pēc rezultātiem avārijas testos, apliecinot atbilstību attiecīgajām drošības prasībām. High Security Line sērijas cilindriem un Security Line sērijas cilindriem ir vienāds izskats.

 

Ceļa bloķētāji

Paaugstināta līmeņa drošībai līdz 6 metrus platās iebrauktuvēs un izbrauktuvēs ieteicams izmantot ceļa bloķētājus. Tie ir pieejami šādos variantos: Road Blocker 500 ar 500 mm augstu šķērsli vai Road Blocker 1000 ar attiecīgi 1000 mm augstu šķērsli. Road Blocker 500 SF ir piemērots uzstādīšanai uz gatava ielas seguma, jo nekādi zemes darbi nav nepieciešami.

 

Paceļamās barjeras

Iebraukšanas un izbraukšanas kontroli vietās ar platumu līdz 10 metriem nodrošina paceļamās barjeras. Tās ir piemērotas lielam noslogojumam un atbilst augstām drošības prasībām.

 

Riepu dūrēji

Riepu dūrēji pieļauj kontrolētu caurbraukšanu no vienas puses un vienlaikus novērš caurbraukšanu pretējā virzienā. Variants Tyre Killer M ir piemērots vidējam noslogojumam, savukārt Tyre Killer H tiek izmantots liela noslogojuma gadījumā.

 

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann iebraukšanas kontroles sistēmas

Kompakta un elastīga montāža

Kompakta un elastīga montāža

Bolleriem ar integrētu hidraulisko piedziņu visi funkcionālie komponenti ir kompakti iebūvēti bollera korpusā. Integrētajai hidrauliskajai sistēmai ir nepieciešams vien neliels eļļas daudzums, kā rezultātā ievērojami samazinās vides piesārņojuma risks. Lai vides piesārņojuma risku novērstu par 100 %, pēc izvēles iespējams pasūtīt arī eļļu, kas bioloģiski noārdās.

Vēl viena priekšrocība: izmantojot strāvas / vadības pievadu, vadības bloku var uzstādīt pat 80 metru attālumā no bollera.

Vienāda izskata bolleru varianti

Vienāda izskata bolleru varianti

Lai Security un High Security Line bollerus varētu individuāli kombinēt, visu bolleru cilindri ir vienāda izskata. Bez tam fiksētos, pusautomātiskos un automātiskos bollerus lieliski var kombinēt, arī pateicoties vienāda izskata pamata plāksnei. Tādējādi iegūstams 100%-īgi harmonisks kopskats.

Ātra drošība ārkārtas situācijās

Ātra drošība ārkārtas situācijās

Atvērtai iebrauktuvei nav jākļūst par drošības apdraudējumu. Pateicoties avārijas funkcijai EFO (Emergency Fast Operation), iebīdītie bolleri tiek pacelti ļoti ātri, proti, tikai aptuveni 1,5 sekundēs, un gādā par ātru drošību ārkārtas situācijās.

Individuālas vadības koncepcijas

Individuālas vadības koncepcijas

Vienā vadības blokā var apvienot veselas vadības koncepcijas, piemēram, no vairākiem bolleriem sastāvošas vadības shēmas. Šīs koncepcijas ietvaros iespējams konfigurēt Master un Slave attiecības starp bolleriem. Vadības bloku pievieno ar „servisam draudzīgām“ ātrā pieslēguma spailēm. Tās atvieglo montāžu un vēlākos apkopes darbus. Turklāt vadības bloku var paplašināt ar vadības elementiem (piem., kodu slēdžiem) un/vai citām pieslēguma ierīcēm, piem., indukcijas cilpām.

BiSecur radiosistēma

BiSecur radiosistēma

Iebraukšanas kontroles sistēmas ērti var vadīt arī ar BiSecur radiosistēmu. Hörmann izstrādātā, īpaši drošā kodēšanas metode Jums sniegs drošības sajūtu, ka neviena sveša persona nespēs nokopēt Jūsu radiosignālu.