Ātrgaitas vārti

Ātrgaitas vārti - sērijveidā aprīkoti ar FU vadību

Hörmann ātrgaitas vārtus izmanto telpās un kā noslēgsistēmas telpu atdalīšanai no ārpuses transporta plūsmas optimizēšanas, telpu klimata uzlabošanas un enerģijas taupīšanas nolūkos. Hörmann sortimentā ir vertikāli un horizontāli atverami, caurredzami vārti ar elastīgu vērtni, arī kombinācijā ar sekciju vārtiem vai rullējamiem vārtiem, kā arī spēcīgi un viegli uzturami spirāles vārti ar gludiem alumīnija profiliem.

Vārti mēdz aizņemt ievērojamu daļu no komerciālo būvju ārsienas. Tādēļ tajos slēpjas milzīgs energoefektivitātes potenciāls. Informāciju par amortizāciju un papildaprīkošanu Jūs atradīsiet Hörmann enerģijas taupības kompasā.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann ātrgaitas vārtus

Drošība sērijveidā

Drošība sērijveidā

Bezkontakta drošība

Sānu daļās iebūvētais gaismas režģis kontrolē vārtu vērtnes aizvēršanas līmeni
līdz 2500 mm augstumam. Pateicoties gaismas režģim, vārti atbilst
DIN EN 13241-1 standarta drošības prasībām.

Tas nozīmē, ka nav nepieciešams vārtiem uzstādīt papildu elementus (piem., noslēgprofila drošības mehānismu vai fotoelementu). Jūsu ieguvums ir augsts drošības līmenis un īpaši ērti montējami un apkopjami ātrgaitas vārti.
Optimizēti procesi

Optimizēti procesi

Sērijveidā ilgs darbmūžs un ievērojama ekonomija

Frekvences pārveidotāja vadība atslogo visu vārtu mehānismu un garantē klusu vārtu gaitu gandrīz pilnībā bez nodiluma.

Lielais atvēršanas un aizvēršanas ātrums palīdz optimizēt procesus un samazināt siltuma zudumus. Turklāt ar mierīgo kustības sākšanu un nobremzēšanu tiek atslogots viss vārtu mehānisms, līdz ar to vārtu darbmūžs ir daudzreiz garāks. Vārtu gaitu smagos izolētajos vārtos atbalsta atsperes, savukārt ātrgaitas sekciju vārtos ar H un V veida vadotnēm - nedilstoši pretsvari.
Efektīva siltumizolācija

Efektīva siltumizolācija

Tērauda sekcijas ar vienmērīgu putu pildījumu

Karsti cinkotās sekcijas ar dubultsienām un PU cieto putu pildījumu nodrošina īpaši labu siltumizolāciju. Vārti sērijveidā tiek piegādāti balta alumīnija (RAL 9006) krāsā. Ārpusē
skatienu piesaista Micrograin virsmas smalko līniju profils, savukārt iekšpusē sekcijās ir iespiesta apmetuma struktūra.

Labāka siltumizolācija ar ThermoFrame

Apsildāmās hallēs ir nepieciešami ātrgaitas vārti ar labām siltumizolācijas īpašībām. ThermoFrame atdala sānu daļu no būves konstrukcijas. Termiskais atdalījums, ko nodrošina papildu blīvējumi, uzlabo siltumizolāciju par 15%, turklāt tās montāža ir ātra un vienkārša. ThermoFrame papildus var iegādāties vārtiem ar 42 mm un 67 mm biezām sekcijām. Iso Speed Cold 100 vārtiem tas jau ir iekļauts piegādes komplektācijā.
Vienmēr laba caurredzamība

Vienmēr laba caurredzamība

Papildus pieejamie stiklojumi

Duratec stiklojums garantē augstāko noturību pret skrāpējumiem par spīti intensīvajai slodzei, kas raksturīga skarbajai industriālajai videi. Īpašais virsmas pārklājums aizsargā rūti pret skrāpējumiem un noberzumiem, kas rodas tīrīšanas procesā.

Kopā ar 67 mm biezajiem izolētajiem vārtiem jūs saņemsiet alumīnija stiklojuma rāmjus termiski atdalītā variantā ar trīs stiklu paketi. 42 mm biezos izolētos vārtus mēs piegādājam ar divu stiklu paketi.

Iekšpusē esošās stikla līstes ļauj vienkārši un ātri nomainīt bojātas rūtis.
SmartControl

SmartControl

Izmantojot SmartControl, mēs jebkurā laikā varam veikt ātrgaitas vārtu vadības ierīces tehnisko analīzi. Ja konstatēti kļūdu ziņojumi, tiešsaistes portālā reāllaikā varam piekļūt svarīgajai informācijai un bieži vien ātri novērst radušos kļūdu. Tā veicot servisa operācijas mazāk un ātrāk, tiek ietaupītas izmaksas, un dīkstāves laiki ir retāk un īsākus periodus, jo nodilušās detaļas tiek nomainītas laicīgi.

Katalogi