Inovatīvi un daudzpusīgi

Industriālie vārti

Industriālie sekciju vārti

Vietu ietaupošās vārtu sistēmas, pateicoties dažādajiem apdares veidiem, pielāgojas jebkuras industriālās ēkas konstrukcijai. Tas nozīmē, ka jaunbūves un renovēšanu var plānot ar pārliecību. Hörmann katram lietojumam piedāvā precīzi pielāgotu risinājumu: no vārtiem, kuri aprīkoti ar iebūvētajām durvīm un zemo slieksni ērtai caurstaigāšanai, līdz pilnā stiklojuma vārtiem ar skrāpējumnoturīgu Duratec stiklojumu.

 

Industriālie sekciju vārti

Ātrgaitas vārti

Hörmann ātrgaitas vārtus izmanto telpās un kā noslēgsistēmas telpu atdalīšanai no ārpuses transporta plūsmas optimizēšanas, telpu klimata uzlabošanas un enerģijas taupīšanas nolūkos. To priekšrocība ir SoftEdge tehnoloģija ar iebūvētu sadursmes/uzbraukšanas aizsardzību, kas padara elastīgos ātrgaitas vārtus īpaši drošus un ekonomiskus. Ārējo vārtu pozīcijā lieliski iederēsies ātrie spirāles vārti HS 7030 PU ar dubultsienu izolējošajiem PU paneļiem, kas nodrošina augstu siltumizolācijas līmeni.

 

Ātrgaitas vārti

Ruļļu vārti un ruļļu režģi

Pateicoties to vienkāršajai konstrukcijai ar tikai dažiem komponentiem, rullējamie vārti ir īpaši ekonomiski un izturīgi. Atbilstoši vajadzībām varat izvēlēties dažādus rullējamās vērtnes un aprīkojuma variantus. Īpaši ekonomisks risinājums zāļu ailēm, kuras tiek izmantotas retāk, ir rullējamie vārti SB ar inovatīvu vilces atsperu tehnoloģiju. Rullējamie vārti Decotherm S ir pareizā izvēle skarbajai loģistikas nozarei.

 

Rullējamie vārti un rullējamie režģi

Kraušanas tehnika

Hörmann piedāvā iegūt visus Jūsu pārkraušanas stacijai nepieciešamos komponentus no viena ražotāja: izlīdzinošos tiltus, vārtu blīvējumus, pārkraušanas mājiņas un piebraukšanas aizsargbuferus. Pašu spēkiem izstrādātie un izgatavotie Hörmann izstrādājumi ir savstarpēji nevainojami saderīgi un nodrošina iekraušanu un izkraušanu bez aizķeršanās.

 

Kraušanas tehnika

Kolektīvo garāžu vārti

Pieprasījums pēc automašīnu stāvvietām pilsētās un blīvi apdzīvotos rajonos turpina pieaugt, tādēļ pazemes un kopējās garāžas kļūst arvien aktuālākas. Bieži vien šīs garāžas tiek ierīkotas jauktās dzīvojamajās un komerciālajās ēkās. Tā rezultātā rodas pieprasījums pēc īpaši klusām vārtu sistēmām. Hörmann piedāvā tieši šim nolūkam radītas vārtu un piedziņu sistēmas, kas ir savstarpēji nevainojami saderīgas.

 

Kolektīvo garāžu vārti

Ugunsdroši bīdāmie vārti

Ugunsdrošie un dūmus necaurlaidīgie vārti no Hörmann ir pieejami vienas vai divu vērtņu versijās vai kā teleskopiski ugunsdrošie bīdāmie vārti. Iespēju caurstaigāt un caurbraukt vārtus ar rokas ratiņiem vai mazākiem transportlīdzekļiem var nodrošināt, izmantojot ugunsdrošos bīdāmos vārtus ar iebūvētajām durvīm/izejas durvīm. Turklāt šie vārti ir pieejami arī vienkārši kā daudzfunkcionāli bīdāmie vārti.

 

Ugunsdroši bīdāmie vārti

Bīdāmie pagalmu vārti

Hörmann bīdāmie pagalmu vārti no stabiliem tērauda profiliem ar atvēršanās platumu līdz 16 m tiek piegādāti kā samontēts elements. Tas nozīmē, ka ar diviem pretēji virzītiem vārtiem var iegūt 32 metru platumu. Turklāt tiem ir brīvi stāvoša konstrukcija. Priekšrocības: tikai nelieli pamatu nostiprināšanas darbi, nav nepieciešama vadotņu montāža, vārtu darbību netraucē ledus, sniegs vai apjomīgi netīrumi.

Bīdāmie pagalmu vārti