Sekciju garāžas vārti

Ideālie vārti ar Hörmann zīmola kvalitāti

Elegantie automātiskie sekciju vārti atveras vertikāli uz augšu. Tas garantē vairāk vietas garāžā un pie tās, turklāt visa vārtu aile ir brīva. Sekciju vārti iederas jebkurā garāžas ailē - vienalga, vai tā ir taisnstūra formas, ar slīpinātu augšdaļu, ar velves pārsedzi vai ar apaļo arku. Tādēļ šie vārti ir ideāli piemēroti modernizēšanai.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu sekciju vārtus

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Mūsdienīgi energoefektīvie vārti

Dubultsienu sekciju vārtus ir īpaši ieteicams izmantot garāžās, kas ir tieši pievienotas pie mājas. Gan modelis LPU 42 ar lielisku siltumizolāciju, gan modelis LPU 67 Thermo atbilst visām prasībām, kas ir izvirzītas mūsdienu būvniecības un modernizācijas jomā: izcila siltumizolācija ar termiski atdalītām sekcijām [1], kuru U vērtība ir 0,33 W/(m² K)*, teicama sekciju spraugu izolācija ar dubultām uzmavas blīvēm [2] un optimāla piekļaušanās pie grīdas ar dubultiem grīdas blīvējumiem, kas pielāgojas nelīdzenai grīdai un mazina siltuma zudumu.

* Vārtu (5000 × 2125 mm) U vērtība = 1,0 W/(m²·K)

Efektīva siltumizolācija

Efektīva siltumizolācija

Visos gadījumos, kad garāža ir integrēta mājas konstrukcijā, ir prātīgi uzstādīt garāžas vārtus ar labu izolāciju. Ar Hörmann ThermoFrame jūs vēl vairāk uzlabosiet LPU vārtu labās izolācijas īpašības.

Kopā ar vārtu kārbu vienkārši uzstādāmais melnais plastmasas profils termiski atdala kārbu no mūra konstrukcijas un uzlabo siltumizolāciju pat par 15 %*.

Pēc izvēles uzstādāmais ThermoFrame kārbas savienojums ir pieejams visiem Hörmann sekciju garāžas vārtiem.

* sekciju garāžas vārtiem LPU ar dubultsienu, kuru izmērs ir 5000 x 2125 mm
Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Optimāla ilgtermiņa aizsardzība

Nodilumizturīgā 4 cm augstā kārbas plastmasas kāja aptver kārbas zonu, kurā pastāv rūsas veidošanās risks, un ilgstoši aizsargā pret rūsu. Atšķirībā no konkurentu izstrādājumiem šī efektīvā ilgtermiņa aizsardzība darbojas arī ilgstoši stāvoša ūdens gadījumā.

Kopā ar vārtu pamatnes blīvējumu kārbas kāja ir arī vizuāli pievilcīgs risinājums vārtu lejasdaļai.

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Ilgstoši skaista Duragrain apdare

Jaunā Duragrain virsma ar 24 veidu apdari pārliecina ar precīzām detaļām un dabiskiem krāsu toņiem. Inovatīvā digitālā druka [1] uz cinkotās sekcijas [3] gruntējuma [2] un īpaši noturīgas aizsarglakas [4] virskārtas pārklājums nodrošina vārtiem ilgstoši skaistu izskatu. Aplodas paneļi un izvēles pārsedzes izlīdzinošie paneļi pieejami apdarei pieskaņotā krāsā.

Vienādi rievu attālumi

Vienādi rievu attālumi

[1] Sekciju vārtiem vienādi rievu attālumi un nemanāmas sekciju pārejas

Hörmann garāžas vārti izceļas ar precīzu un vienmērīgu rievojuma sadalījumu [A]. Sekciju forma ir veidota tā, ka savienojuma vietas, kad vārti ir aizvērti, praktiski nav pamanāmas. Lūdzu, salīdziniet!

Ja vēlaties, jūs varat iegūt arī praktiskās sāna durvis ar vizuāli pieskaņotu rievojumu, kas saplūst ar sekciju garāžas vārtiem.

[ 2 ] Nevienmērīgs rievu sadalījums [B], [C] konkurentu izgatavotajiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju augstumi un redzamas sekciju pārejas. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Vienmērīgs pildiņu sadalījums

[ 3 ] Vienmērīgs pildiņu sadalījums

Lai nodrošinātu harmonisku kopskatu, Hörmann sekciju vārtiem augstuma attālumi starp atsevišķajiem pildiņiem [ D ] ir pilnīgi vienādi. Tas tiek panākts, visā vārtu augstumā izmantojot vienāda augstuma sekcijas. Arī horizontālie attālumi starp vienas sekcijas pildiņiem [ E ] ir vienādi. Tā rezultātā vārtu izskats ir viendabīgs.

Pēc pieprasījuma ir pieejamas arī sāna durvis ar tādu pašu sekciju sadalījumu un izskatu kā sekciju garāžas vārtiem.

[4] Nevienmērīgs pildiņu sadalījums [ F ], [ G ] konkurentu izgatavotiem vārtiem, ko rada atšķirīgi sekciju garumi. Tā rezultātā vārtu izskats ir neviendabīgs.
Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Vienāda izskata kārba un vārtu vērtne

Harmonisku vārtu izskatu nodrošina vairākas sīkas detaļas: sitiena amortizācijas pārsegs [ 1 ] baltas krāsas vārtiem un visām virsmām vienmēr tiek piegādāts vienādā izskatā ar vārtu sekcijām. Mūsu izstrādājumos visas detaļas ir saskaņotas.

Sānu kārbas [ 2 ] sērijveidā ir pieejamas ar baltu Woodgrain virsmu. Sekciju vārtiem ar Sandgrain, Silkgrain vai Decograin virsmu pēc izvēles ir pieejami kārbu apšuvumi ar vārtu sekcijām pieskaņotu virsmu. Vārtiem ar Micrograin virsmu kārbas apšuvums tiek piegādāts ar gludu Silkgrain virsmu.
Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

Ar virsmu saplūstošs sitiena amortizācijas pārsegs

LPU vārtiem šis sitiena amortizācijas pārsegs ir elegantākais risinājums nemanāmai pārejai no pārsega uz vārtu vērtni. Kad vārti ir aizvērti, augšējais vārtu posms piekļaujas pārsegam un saplūst ar virsmu.

Praktiski risinājumi

Praktiski risinājumi

Lai garāžas lietotāji vienkārši un ātri varētu iekļūt un izkļūt no garāžas, ieteicams izvēlēties iebūvētās durvis ar zemo slieksni. Tādējādi jūs varēsiet izstumt velosipēdus vai iznest dārza ierīces no garāžas, neatverot pašus vārtus.

Nerūsējošā tērauda sliekšņa augstums vidū ir tikai 10 mm un malās 5 mm. Tas atvieglo pārbraukšanu pāri slieksnim un samazina paklupšanas risku.

Protams, augstāks drošības līmenis

Protams, augstāks drošības līmenis

Hörmann automātiskie sekciju vārti nelūgtiem viesiem ir praktiski neatverami. Kad garāžas vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā un uzreiz stingri nobloķējas, pasargājot vārtus no uzlaušanas.

Šī patentētā vārtu bloķēšanas sistēma darbojas mehāniski, tādēļ pretstatā konkurentu piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī bez strāvas padeves.
BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ekskluzīvs vārtu iekšskats

Ja garāžu izmanto arī kā telpu hobijiem, ir svarīgs arī harmonisks vārtu iekšskats. Modeļa LPU 67 Thermo versija Premium ir īstais risinājums: piegādātās daļas, proti, visa kārba***, vadsliedes un savienojošās sliedes, kā arī vadotnes, ir tādā pašā krāsā kā vārtu vērtnes iekšpuse – pelēkbaltā RAL 9002. Tādējādi vārti ir saskaņoti ar telpu un piešķir jūsu garāžai īpašu vērtību. Turklāt ar dubultajiem vadriteņiem vārtu kustība ir īpaši klusa un vienmērīga.

 *** Kārba ir pieejama arī pelēkbaltā krāsā RAL 9002, tāpēc vārtiem asfalta baltā krāsā RAL 9016 ir ieteicams izmantot kārbas apšuvumu.

Katalogi