Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti

Šeit priekšplānā ir augsta kvalitāte un pievilcīgs izskats

Šiem oriģinālajiem vārtiem ir visas priekšrocības: kvalitāte un drošība, izskats un komforts, kā arī līdz sīkumiem izstrādātā tehnoloģija. Katrus Hörmann Berry vārtus caurvij vairāk nekā 50 gadus krātā pieredze un zināšanas garāžas vārtu izgatavošanā.
Motīvu daudzveidība ļauj piemeklēt katrai mājai piemērotākos vārtus.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann Berry tipa vienplaknes paceļamos vārtus

Pārdomāta aizsardzība ar atjautīgām detaļām

Pārdomāta aizsardzība ar atjautīgām detaļām

Labs Berry tipa paceļamo vienplaknes vārtu augstā drošības līmeņa piemērs ir elastīgie aizsargvāki virs sviras balstiem un elastīgās plastmasas līstes starp vārtu vērtni un rāmi. Tie samazina nejaušas saspiešanas vai iespiešanas risku.

Tik augsts drošības līmenis ir raksturīgs tikai Hörmann paceļamajiem vienplaknes vārtiem.
Izturīgi un pavisam droši

Izturīgi un pavisam droši

Ja tomēr pēc daudzus gadus ilgas kalpošanas kāda no sviras balsta atsperēm salūzt, vārtus noturēs pārējās nebojātās atsperes. Šādā veidā vārti ir pilnībā nodrošināti pret nokrišanu. Turklāt attālums starp atsperes posmiem ir tik mazs, ka pat bērnu pirksti ir pasargāti no iespiešanas.

Lietotājam ērta atvēršana un aizvēršana

Lietotājam ērta atvēršana un aizvēršana

Atverot vārtus līdz galam, atdura tos amortizē, un vārti droši apstājas sliežu padziļinājumā.

Aizverot vārtus, īpašās formas sviras balsts tos cieši piespiež pie kārbas un vārti paši aizveras. Tādējādi starp vārtiem un rāmi nepaliek sprauga.

Par drošību gādā inovatīvs slēgmehānisms

Par drošību gādā inovatīvs slēgmehānisms

Hörmann paceļamo vienplaknes vārtu unikālā aizkritņa slēdzene cieši fiksē vārtu vērtnes stūrus pie rāmja, tādā veidā aizslēdzot vārtus daudz drošāk nekā parastās stieņa slēdzenes. Tādēļ vārtu uzlaušana praktiski nav iespējama. Izmantojot papildu komplektu vienkāršai montāžai, varat pats nodrošināt vārtus arī pret kustību uz augšu.

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Vairs nekāda došanās ārā sliktos laikapstākļos,  lai pārbaudītu, vai ir aizvērti vārti. Viens pogas spiediens uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode iedegas vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadība vienkārši nav iespējama.

*** Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Katalogi