Tērauda un nerūsējošā tērauda durvis STS/STU

Daudzfunkcionālajām durvīm no tērauda ir pārliecinošas priekšrocības: uzstādot durvis ar atšķirīgām funkcijām vienā un tajā pašā ēkas stāvā, tās nodrošina perfekti harmonisku koptēlu, pateicoties konsekventi identiskajam izskatam. Daudzfunkcionālās durvis no tērauda un nerūsējošā tērauda STS/STU pārliecina ar savu eleganto vizuālo risinājumu, kas ietver vienā līmenī saplūstošas virsmas.

Īsumā par piedāvātajiem risinājumiem.

Ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis

Ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis

Dūmu un uguns radītie bojājumi var apdraudēt dzīvību. Tādēļ drošam aprīkojumam, kurā ietilps ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis, ir ļoti būtiska loma. Labi, ka jūs varat paļauties uz pārbaudītajām un atbildīgo iestāžu sertificētajām Hörmann ugunsdrošajām un dūmus necaurlaidīgajām durvīm.

Skaņu izolējošas durvis

Skaņu izolējošas durvis

Troksnis ne tikai samazina spēju koncentrēties, bet var izraisīt arī stresu un ilgstoši pasliktināt veselību. Tādēļ ir būtiski pēc iespējas labāk izolēt troksni tā rašanās vietā. Hörmann skaņu izolējošās durvis, kuras izolē skaņu līdz 42 dB, sniedz milzīgu ieguldījumu trokšņa samazināšanā.

Drošības durvis

Drošības durvis

Drošība pirmajā vietā! Pret ielaušanos noturīgās Hörmann durvis kopš 1999. gada tiek pārbaudītas un sertificētas saskaņā ar Eiropas standartiem no DIN ENV 1627 līdz 1630. Pretestības klases RC 3 divviru durvis ar panikas funkciju atbilstoši standartam EN 1125 uzticami sargā jūsu avārijas izejas pret ielaušanos.

Daudzfunkcionālās durvis

Daudzfunkcionālās durvis

Noliktavā vai birojā, iekštelpās vai ārā, ar papildaprīkojumu vai bez tā – plašajā Hörmann daudzfunkcionālo durvju sortimentā atradīsies visdažādākajām vēlmēm piemērotus risinājumus.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann durvis no tērauda un nerūsējošā tērauda STS/STU

Pa visu virsmu un vienā līmeni salīmēta durvju konstrukcija

Pa visu virsmu un vienā līmeni salīmēta durvju konstrukcija

62 mm biezā tērauda un nerūsējošā tērauda durvju STS/STU vērtne ir pieejama bez pārfalces vai ar biezo pārfalci. Pa visu virsmu un vienā līmeni salīmētā kompozītā konstrukcija ievērojami palielina vērtnes stingrību, un durvis aizveras ar patīkamu skaņu.

Durvju uzbūve

1. Tērauda vai nerūsējoša tērauda loksne
2. Pa visu virsmu uzklāta saistvielas kārta
3. Ugunsdrošs ieliktnis

Elegants sistēmas izskats neatkarīgi no tās funkcijas

Elegants sistēmas izskats neatkarīgi no tās funkcijas

Hörmann tērauda un nerūsējošā tērauda durvīm ir raksturīgs vienāds durvju koptēls neatkarīgi no funkcijām un izvēlētās stūra, bloka vai aptverošās kārbas.
Tā jūsu objektā rodas harmoniska durvju ainava ar augstvērtīgām detaļām, piemēram, ar virsmu saplūstošu vērtņu pāreju durvīm ar divām vērtnēm vai ar virsmu saplūstošu pāreju uz augšējo daļu.

62 mm biezā, vienotā durvju vērtne neatkarīgi no durvju funkcijas nodrošina līdzvērtīgu durvju konstrukciju. Turklāt tas padara sienu atvērumu un eju platuma plānošanu pavisam vienkāršu.
Augstvērtīgas krāsotās vai nerūsējoša tērauda virsmas

Augstvērtīgas krāsotās vai nerūsējoša tērauda virsmas

Nerūsējošā tērauda variants

STS/STU durvis mēs piedāvājam arī kā nerūsējošā tērauda durvis V2A, 1.4301 ar 240 K granulējumu un pēc izvēles variantā V2A ar matētu apļveida tekstūru vai V4A, 1.4571 izmantošanai pārtikas vai farmācijas industrijā.

Pārklājums pēc pieprasījuma

Papildus ir pieejamas STS/STU durvis 6 iecienītajās krāsās, RAL pēc izvēles, kā arī NCS speciālajās krāsās.
Ugunsdrošo durvju montāža bez javas

Ugunsdrošo durvju montāža bez javas

Tērauda un nerūsējošā tērauda ugunsdrošo durvju
STS/STU T30/EI230 un T90/EI290
augstvērtīgās kārbas rūpnīcā ir piepildītas ar minerālvati, tādēļ tās var uzstādīt ātri un tīri, neizmantojot javu. Ieguvums ir tīras virsmas bez traipiem un bojājumiem.

Šī priekšrocība ir īpaši būtiska nerūsējošā tērauda kārbām vai kārbām ar pulvera pārklājumu, kā arī veicot iebūvēšanu vēlāk, piemēram, renovēšanas laikā.
Katalogi