Mājas ārdurvis

Alumīnija mājas ārdurvis ar mūsdienīgu dizainu un maksimālu siltumizolāciju

Jaunas mājas ārdurvis ir pelnījušas īpašu uzmanību. Tām jāiekļaujas mājas dizainā un jābūt reprezentatīvām, tādā veidā parādot Jūsu labo gaumi. Bet vienlīdz būtiska ir arī mājas ārdurvju atbilstība augstām drošības prasībām un līdzdalība enerģijas taupīšanā ar labām siltumizolācijas īpašībām.

Jo alumīnija durvis daudzās jomās pārspēj plastmasas vai koka durvis. Priekšrocības:

  • Augsts siltumizolācijas līmenis
  • Augsts drošības līmenis
  • Teicama skaņas izolācija
  • Teicama stabilitāte
  • Nav jāpārkrāso

Alumīnija durvis arī pēc daudziem gadiem kalpo kā jaunas un papildus tam piedāvā Jums plašākās tehniskā aprīkojuma un dizaina izvēles iespējas.

ThermoCarbon mājas ārdurvis no alumīnija - pasaules čempiones siltumizolācijā un izcilnieces drošības jomā.

Mēs ar degsmi vēlējāmies izstrādāt mājas ārdurvis, kuras atbilstu augstākajām drošības, siltumizolācijas, tehniskā aprīkojuma un dizaina prasībām. Un mūsu pūles vainagojās ar tieši tādu rezultātu - augstākās klases mājas ārdurvīm ThermoCarbon. ThermoCarbon durvis ar siltumcaurlaidības koeficientu līdz 0,47 W/(m²·K) ir pamatoti pelnījušas pasaules čempioņu titulu siltumizolācijā, turklāt ar papildus pieejamo RC 4 drošības aprīkojumu tās starp alumīnija mājas ārdurvīm ir arī izcilnieces drošības jomā. Pateicoties īpaši attīstītajam vērtnes profilam no oglekļa un stikla šķiedru hibrīdmateriāla, šīs augstākās klases durvis ar to stingrību un triecienizturību, kā arī uzlaboto skaņas izolāciju ir neapšaubāmi pārākas par jebkurām citām durvīm. ThermoCarbon mājas ārdurvis pēc izvēles ir pieejamas 15 modernos motīvos un 18 klientu iecienītākajās krāsās, turklāt ir iespējamas arī divkrāsainas durvis. Pašsaprotami, ka Jums ir iespēja veidot individuālu mājas ārdurvju dizainu, pateicoties daudzām citām aprīkojuma iespējām, piemēram, rokturiem, stiklojumam un slēdzenes variantiem.

Mājas ārdurvis ThermoSafe no alumīnija - skaistākā komforta un drošības kombinācija!

Mūsu ThermoSafe mājas ārdurvis no alumīnija pārliecina gan drošības, gan siltumizolācijas jomā. Pateicoties pilnas virsmas 73 mm biezajai alumīnija durvju vērtnei ar cieto PU putu pildījumu un iekšpusē esošu alumīnija vērtnes profilu, ThermoSafe mājas ārdurvis pārliecina ar siltumcaurlaidības koeficientu līdz 0,8 W(m²·K). Sērijveidā uzstādītā pieckāršā drošības slēdzene un pēc izvēles pieejamais RC 2 vai RC 3 drošības aprīkojums ļaus Jums iemigt ar mierīgu sirdi.
Arī izskata ziņā ThermoSafe durvis neatstāj vēlēšanās nepiepildītas. Jūsu izvēlei ir pieejami vairāk nekā 70 durvju motīvi, no klasiskiem līdz moderniem, 18 klientu iecienītākajās krāsās. Starp tiem Jūs noteikti atradīsiet savas sapņu durvis. Papildu aprīkojums, piemēram, rokturi, stiklojums vai inovatīvas durvju piedziņas, paver Jums iespējas veidot individuālu durvju dizainu.

Tieši tādas durvis, kādas vēlaties

Hörmann piedāvā daudzas iespējas, kā iegūt durvis, kas vislabāk piestāv tieši Jūsu mājām. Gandrīz visiem mājas ārdurvju motīviem varat izvēlēties papildu stiklojumu un krāsas. Ir iespējams izvēlēties arī sānu daļas un/vai virslogus.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann mājas ārdurvis

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Mūsu durvju modeļi ThermoCarbon, ThermoSafe un Thermo65 jūs sagaida ar elegantu un augstvērtīgu koptēlu. Iekšpusē un ārpusē viendabīgā skaistās formas durvju vērtne ar iekšpusē esošo vērtnes profilu iederēsies ikvienā augstākas klases interjerā.

Iekšskats ideāli sader ar jūsu dzīvojamo telpu iekšdurvīm un ir īpaši elegants, pateicoties aizsegtām eņģēm, kuras ir pieejamas sērijveidā modelim ThermoCarbon un kā papildu aprīkojums modelim ThermoSafe.
Izcila siltumizolācija

Izcila siltumizolācija

Mūsu piedāvātās mājas ārdurvis simbolizē jaunu mājas ārdurvju paaudzi ar izcilām izolācijas īpašībām. Thermo65 durvīm ar Ud vērtību līdz 0,87 W/(m²·K) ir ļoti labs siltumizolācijas koeficients. Arī ThermoSafe mājas ārdurvis ir pārliecinošas ar Ud vērtību līdz 0,8 W/(m²·K). Abas durvju sistēmas atbilst visām enerģijas taupīšanas regulas EnEV 2014 prasībām. Pasaules čempiones siltumizolācijā viennozīmīgi ir mūsu ThermoCarbon mājas ārdurvis.

Nepārspējama Ud vērtība līdz pat 0,47 W/(m²·K), turklāt tām ir piešķirta IFT Rosenheim sertifikācija izmantošanai pasīvajās mājās. ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvīm ar stiklojumu durvju vērtnes piepildīšana ar putām notiek vienlaikus ar stiklošanu, nevis pirms tam, kā ierasts. Šis patentētais risinājums nodrošina vēl labāku siltumizolāciju, jo putas ideāli sasaistās ar stiklojumu, neļaujot veidoties siltuma noplūdēm.
ThermoCarbon alumīnija mājas ārdurvis ar Ud vērtību līdz 0,47 W/(m²·K)*
* Durvju izmērs: 1250 × 2200 mm (Ud vērtība ir atkarīga no durvju izmēra)
Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Drošības ziņā mūsu piedāvātās māju ārdurvis ievieš pavisam jaunus standartus. Visām ThermoSafe un ThermoCarbon māju ārdurvīm sērijveidā tiek nodrošināts pret ielaušanos noturīgs drošības aprīkojums, kas atbilst RC 3 drošības klasei.
ThermoCarbon durvīm papildus ir pieejams labākās drošības klases drošības aprīkojums RC 4. Thermo65 un TopComfort mājas ārdurvis papildus ir pieejamas ar drošības aprīkojumu RC 2.

Augstāka drošība nenozīmē, ka ir jāupurē izskats. Pret ielaušanos noturīgais drošības aprīkojums ir pilnīgi neuzkrītošs, ko nevar teikt par daudziem konkurentu risinājumiem. Tā ir Hörmann kvalitāte!
Mājas ārdurvis telpas augstumā

Mājas ārdurvis telpas augstumā

ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvis XXL variantā dod jums iespēju izveidot plašu mājas ieejas zonu un nodrošina lielāku komfortu. ThermoSafe motīvus mēs piedāvājam ar garumu līdz 2500 mm, savukārt ThermoCarbon ar garumu līdz pat 3000 mm.

Drošs stiklojums

Drošs stiklojums

Hörmann mājas ārdurvis atbilst visaugstākajām prasībām arī attiecībā uz aizsardzību pret negadījumiem un ielaušanos. 8 mm biezais laminētais stikls stikla paketes iekšpusē un ārpusē gādā par maksimālu drošību.

Ja stikls plīst,  lauskas tiek sasaistītas un paliek uz iekšpusē esošās plēves, tādēļ savainoties ar lauskām ir gandrīz neiespējami. Turklāt laminētais stikls nodrošina labāku aizsardzību pret ielaušanos, apgrūtinot tā izsišanu.
Ērtas durvju piedziņas

Ērtas durvju piedziņas

Hörmann durvju piedziņa ECturn ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvīm – tā ir inovatīva tehnoloģija, kas sajūsmina un sniedz krietni lielāku komfortu. Piedziņu ērti var vadīt ar Hörmann BiSecur tālvadības pultīm vai tālvadības slēdžiem. BiSecur lietotne ļauj pārbaudīt durvju statusu jebkurā laikā un jebkurā pasaules vietā. ECturn piedziņa ir ideāli piemērota arī bezbarjeru konstrukciju būvniecībā.

Katalogi