Funkcionālās durvis objektu celtniecībai

Funkcionālās durvis iekštelpām un āra zonai

No robustām iekšdurvīm, drošām dzīvokli noslēdzošajām durvīm un pilna stiklojuma biroja durvīm līdz termiski atdalītām ārdurvīm - Hörmann piedāvā plašu durvju sortimentu ar bagātīgām krāsu un aprīkojuma iespējām.

Īsumā par piedāvātajiem risinājumiem.

Izturīgas iekšdurvis

Izturīgas iekšdurvis

Iekšdurvis ZK jau gadu desmitiem tiek izmantotas birojos un administratīvajās ēkās to daudzo priekšrocību dēļ. Tās ir īpaši izturīgas, saglabā savu formu un nodilumizturīgas. OIT iekšdurvis ir radītas smagai ikdienas slodzei, kāda raksturīga industriālajām un komerciālajām ēkām, darbnīcām, administratīvajām ēkām, skolām un kazarmām. Lai pielāgotos lietošanas jomai un jūsu vēlmēm, mēs piedāvājam dažādus pildījumus.

Drošas dzīvokli noslēdzošās durvis

Drošas dzīvokli noslēdzošās durvis

Hörmann ugunsdrošās un drošības durvis WAT ir pareizā izvēle, piemēram, ja meklējat dzīvokļu ieejas durvis daudzdzīvokļu mājai. Īpaši izturīgās tērauda durvis ir aprīkotas ar sērijveida drošības un ugunsdrošības aprīkojumu, tādējādi radot ēkas iedzīvotājiem drošības sajūtu. Turklāt durvju krāsas un aprīkojuma varianti piepildīs jebkuras individuālās vēlmes.

Biroja durvis ar pilnu stiklojumu

Biroja durvis ar pilnu stiklojumu

Elegantās un filigrānās, bet tajā pat laikā stabilās alumīnija iekšdurvis ES 50 ir īpaši piemērotas augstākās kvalitātes iekštelpu dizainam, piemēram, birojos un administratīvajās ēkās. Durvju izskatu var harmoniski saskaņot ar iekštelpu dizainu. Lielais stiklojums rada gaišu un patīkamu atmosfēru. Šīs alumīnija durvis atbilst visām augstajām prasībām, kādas tiek izvirzītas izcilu iekšdurvju aprīkojumam un kvalitātei.

Termiski atdalītas ārdurvis

Termiski atdalītas ārdurvis

Mūsdienās samazināt enerģijas izmaksas ir svarīgāk nekā jebkad iepriekš. Ņemot to vērā, mēs iesakām izvēlēties MZ Thermo ārdurvis. Šīs daudzfunkcionālās durvis ar termiski atdalītiem elementiem – vērtni, kārbu un aptverošo pamatnes blīvējumu – izolē siltumu līdz pat 30 % labāk nekā parastās daudzfunkcionālās durvis. Ja nepieciešamas īpaši drošas ārdurvis, šai durvju konstrukcijai ir pieejama versija KSI Thermo ar RC 2 drošības aprīkojumu.

Lai ieejas zona būtu gaiša un reprezentatīva, iesakām rāmja durvis TC 80 ar pilno stiklojumu.
Katalogi