Bīdāmie pagalmu vārti

Bīdāmie pagalmu vārti - brīvi nesoša konstrukcija, augsts drošības standarts, pilnībā samontēti

Hörmann bīdāmie pagalmu vārti no stabiliem tērauda profiliem ar atvēršanās platumu līdz 16 m tiek piegādāti kā samontēts elements. Tas nozīmē, ka ar diviem pretēji virzītiem vārtiem var iegūt 32 metru platumu. Turklāt tiem ir brīvi stāvoša konstrukcija. Priekšrocības: nepieciešami tikai nelieli pamatu nostiprināšanas darbi. Nav vajadzīga vadotņu montāža, vārtu darbību netraucē ledus, sniegs vai apjomīgi netīrumi.

Pagalma bīdāmie vārti kļūst par unikālu eksemplāru: individuāli veidots vārtu vērtnes pildījums (nav iekļauts piegādes apjomā) ļauj realizēt īpašas dizaina idejas.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann bīdāmos pagalmu vārtus

Papildu alumīnija joslas*

Papildu alumīnija joslas*

Vārtu abās pusēs vērtnes augšējā malā ir piestiprinātas alumīnija joslas*. Tās palīdz novērst ritenīšu tiešu saskari ar vārtu augstvērtīgo pārklājumu. Un vārtu skaistā āriene paliek neskarta.

* Modelim HS iekļautas piegādes komplektācijā, modeļiem HSS/HS Alu pieejamas papildus.

Droša automātiskā vadība

Droša automātiskā vadība

Pieci noslēgprofila drošības mehānismi ar paškontroles funkciju nekavējoties aptur vārtus pat pie mazākās pretestības. Līdz ar to cilvēkiem un transportlīdzekļiem tiek nodrošināta visaugstākā drošība.

Droša vadības elektronika

Droša vadības elektronika

Vadības elektronika ir iebūvēta kolonnā. Tā atrodas teritorijas pusē. Lai veiktu apkopi un iestatīšanu, pietiek vien atvērt vāku. Individuāli kodējama tālvadības pults ļauj jūsu uzņēmuma autoparka šoferiem īpaši ērtā veidā atvērt bīdāmos vārtus, atrodoties automašīnā. Tas ir ļoti parocīgi vietās ar pastāvīgu transportlīdzekļu plūsmu.

Jaudīga elektronika visām vadības funkcijām
  • Kontaktjoslu izvērtēšana
  • Tālvadība
  • Karšu lasīšanas sistēma
  • Automātiska, laika kontrolēta atvēršana/aizvēršana
  • Indukcijas cilpas
  • Fotoelementi
  • Rādījums: vaļā, ciet, vārti kustībā
Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana