Transporta iebraukšanas kontroles sistēmas pie uzņēmumu ēkām

Transporta iebraukšanas
kontroles sistēmas

Transporta iebraukšanas kontroles sistēmas pie uzņēmumu ēkām

Vai vēlaties nepiederošām personām liegt iebraukšanu jūsu privātīpašumā vai uzņēmuma teritorijā? Vai varbūt meklējat drošu risinājumu, lai norobežotu publisku vietu vai pasākuma teritoriju? Vienalga, vai vēlaties kontrolēt satiksmes plūsmu, vai ierobežot caurbraukšanu – Hörmann transporta iebraukšanas kontroles sistēmas nosaka standartus drošības jomā.

Neatkarīgi no tā, kuru zonu vēlaties aizsargāt un kādu aizsardzību vēlaties nodrošināt, no mūsu izstrādājumu klāsta varat izvēlēties individuāli piemērotāko risinājumu, ko nodrošina viens ražotājs. Visas mūsu transporta iebraukšanas kontroles sistēmas var vadīt ar Hörmann BiSecur tālvadības sistēmu.

Transporta iebraukšanas kontroles sistēmas aizsargā gājēju zonu

Mūsu risinājumu pārskats

Bolleri

Security Line bolleru ikona

Hörmann Security Line bolleri gādā par drošu un elastīgu iebraukšanas kontroli.

Atkarībā no izmantošanas biežuma un pielietojuma izvēlei pieejami:

  • automātiskie bolleri
  • pusautomātiskie bolleri
  • noņemamie bolleri
  • fiksētie bolleri

 

 

High Security Line bolleru ikona

Ja ārkārtas situācijā no neatļautas caurbraukšanas vēlaties pasargāt īpaši sargājamas zonas, Hörmann High Security Line bolleri ir risinājums jebkurām prasībām. Mūsu High Security bolleru izturība pārbaudīta reālos sadursmes testos, un tie ir atbilstoši sertificēti saskaņā ar starptautiskiem standartiem.

Atkarībā no izmantošanas biežuma un pielietojuma izvēlei pieejami:

  • automātiskie bolleri
  • noņemamie bolleri
  • fiksētie bolleri

Par bolleriem

Bīdāmie pagalmu vārti

Hörmann bīdāmie vārti no stabiliem tērauda profiliem ar atvēršanās platumu līdz 16 metriem tiek piegādāti kā nokomplektēts elements. Tas nozīmē, ka ar diviem pretējas kustības vārtiem var iegūt 32 metru platumu. Turklāt tiem ir brīvi stāvoša konstrukcija. Priekšrocības: tikai nelieli pamatu nostiprināšanas darbi, nav nepieciešama vadotņu montāža, vārtu darbību netraucē ledus, sniegs vai lieli netīrumi.


Par bīdāmajiem vārtiem