Teritorijas vārtu piedziņas

Apbrīnojams komforts un pārliecinoša drošība

Teritorijas vārti savu komforta potenciālu sasniedz tikai tad, kad tie ir aprīkoti ar tālvadāmu piedziņu. Par to nav šaubu. Saprotams, ka ir gudrāk uzstādīt nevis jebkuru piedziņu, bet gan kvalitatīvu piedziņu, uz kuru var paļauties dienu no dienas; esošu veramo vai bīdāmo vārtu aprīkošanai vai uzstādīšanai kopā ar jauniem teritorijas vārtiem.
Ar Hörmann BiSecur vārteju, kas pieejama pēc izvēles, ir iespējams ērti vadīt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis* un citas ierīces, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru. Bez tam ar lietotnes starpniecību ir iespējams uzzināt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī to, vai mājas ārdurvis* ir aizslēgtas vai atslēgtas, arī atrodoties ceļā. Plašāka informācija ir pieejama brošūrā “BiSecur SmartHome” un vietnē www.bisecur-home.com.

* ar speciālaprīkojumu

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann teritorijas vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu tālvadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu piedziņu, teritorijas vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma vadību un vēl citas funkcijas.

Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši eksperti no Rūras universitātes Bohumā.
Drošība

Drošība

Izslēgšanās automātika gādā par to, lai Hörmann teritorijas vārtu piedziņas būtu pārliecinoši drošas jebkurā atvēršanas un aizvēršanas fāzē. Ja pēkšņi uzrodas kāds šķērslis, vārti nekavējoties apstājas. Papildu drošību garantē fotoelementi, kuri bez saskares atpazīst cilvēkus un priekšmetus. Tos var ērti un vienkārši iebūvēt drošības kolonnās un novietot pie iebrauktuves. Tie gādā par drošību jūsu veramo vai bīdāmo vārtu kustības zonā.

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Visas BiSecur piedziņas, uztvērēji un vadības elementi ir pilnībā savietojami. Ar tālvadības pulti vai tālvadības koda slēdzi varat ērti atvērt gan garāžas vārtus, gan arī ar Hörmann piedziņu aprīkotus teritorijas vārtus, durvju piedziņas vai citas iekārtas, kas aprīkotas ar BiSecur uztvērējiem.
Mūsu lietotne* un  BiSecur vārteja ļauj jums ērti vadīt garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**

vai iekšdurvju piedziņu PortaMatic, kā arī citas iekārtas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

* Viedtālruņiem un planšetdatoriem ar iOS vai Android operētājsistēmu.
** Lai šī funkcija būtu pieejama, jūsu Hörmann ThermoCarbon/ThermoSafe mājas ārdurvīm jābūt aprīkotām ar automātisko slēdzeni S5/S7.
Uzticamība

Uzticamība

Hörmann teritorijas vārtu piedziņas nodrošina klusu un drošu vārtu gaitu ar mierīgo startu un mierīgo apstādināšanu. Vārti vienmērīgi uzsāk atvēršanas kustību, bet aizverot tie tiek maigi nobremzēti. Tā tiek saudzēti vārti, piedziņa, un arī kaimiņu nervi.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Vairs nekāda došanās ārā sliktos laikapstākļos,  lai pārbaudītu, vai ir aizvērti vārti. Viens pogas spiediens uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode iedegas vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadība vienkārši nav iespējama.

*** Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Izturība

Izturība

Lai varētu izturēt mehānisko slodzi, Hörmann teritorijas vārtu piedziņas ir īpaši izturīgas un īpaši kvalitatīvas. Pret laikapstākļiem noturīgie un ilgi kalpojošie materiāli garantē ilgstošu piedziņas darbību. Reģioniem ar īpaši zemu temperatūru mēs piedāvājam RotaMatic ar iebūvētu apsildi.

Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann teritorijas vārtu piedziņas ir drošas jebkurā atvēršanas un aizvēršanas fāzē. Neatkarīgie pārbaudes institūti jau ir pārbaudījuši un sertificējuši darbības spēku pieprasītākajiem vārtu izmēriem dažādos uzstādīšanas apstākļos saskaņā ar DIN EN 13241-1.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana