Garāžas vārtu piedziņas

Komforts un drošība jūsu mājās

Nevienam nepatīk vējā un sliktos laikapstākļos vai nakts vidū pamest automašīnu, lai dotos atvērt garāžas vārtus. Ar Hörmann garāžas piedziņu vienmēr ir zaļā gaisma, jo garāžas un pagalma vārtus var ātri, ērti un droši atvērt ar tālvadības pulti, atrodoties mašīnā. Hörmann piedāvā inovatīvas piedziņas tehnoloģijas, kuru klāstu veido ātrā un ērtā SupraMatic, cenas ziņā izdevīgā ProMatic, kā arī piedziņa ProMatic Akku garāžām bez strāvas pieslēguma.
Visas garāžas vārtu piedziņas ir sērijveidā aprīkotas ar jauno tālvadības sistēmu BiSecur. Inovatīvā Hörmann tālvadības sistēma BiSecur ar statusa pieprasīšanas funkciju pārliecina ar unikālām komforta un drošības funkcijām un ekskluzīva dizaina tālvadības pulti, kuras virsmai piemīt elegants atspīdums.

Izmantojot pēc izvēles pieejamo Hörmann Gateway, ir iespējams ar viedtālruni vai planšetdatoru ērti kontrolēt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis*, kā arī citas ierīces. Bez tam ar lietotnes starpniecību ir iespējams uzzināt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī to, vai Jūsu mājas ārdurvis* ir aizslēgtas vai atslēgtas, pat ja esat ceļā. Plašāka informācija ir pieejama brošūrā “BiSecur SmartHome” un vietnē www.bisecur-home.com.

* ar speciālaprīkojumu

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu radiovadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju ērtai un drošai garāžas un iebraucamo vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma un citu funkciju vadībai.
Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši drošības eksperti no Rūras universitātes Bohumā, kā arī no neatkarīgiem pārbaudes institūtiem.

Perfekta saderība

Perfekta saderība

Visas BiSecur piedziņas, kā arī visi uztvērēji un vadības elementi ir 100 % savietojami. Tādējādi ar vienas tālvadības pults vai radiovadības ierīces pogām varat ērti darbināt ne tikai garāžas vārtus un iebraucamos vārtus, bet arī mājas durvju slēdzenes, durvju piedziņas vai citas ierīces, kuras ir aprīkotas ar BiSecur uztvērēju. Katras Hörmann piedziņas sērijveida komplektācijā iekļautā HCP saskarne* nodrošina vēl vairāk iespēju. Ar to ikvienu Hörmann garāžas vārtu piedziņu un iebraucamo vārtu piedziņu var ērti savienot ar ārēju viedās mājas sistēmu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs vējā un lietū jāliecas ārā pa durvīm, lai pārliecinātos, ka jūsu vārti ir aizvērti. Pēc viena pogas spiediena tālvadības pultī HS 5 BS vai iekšējā tastatūrā FIT 5 BS LED krāsa norāda vārtu pozīciju. Pēc vēlēšanās vēlreiz nospiežot taustiņu *, vārti tiks aizvērti. Ir grūti iztēloties vēl ērtāku un drošāku vārtu vadības veidu.

Viedā vadība ar lietotni

Viedā vadība ar lietotni

Savu viedtālruni varat ērti izmantot kā tālvadības pulti. Ar Hörmann jauno lietotni BlueSecur varat gluži ērti vadīt garāžas vārtus vai mājas durvis, izmantojot Bluetooth**. Turklāt ģimenes locekļiem varat ērti pārsūtīt papildu lietotāja tiesības*** uz viņu viedtālruņiem – pastāvīgi vai uz ierobežotu laiku. Tādējādi katram ģimenes loceklim viedtālrunī vienmēr ir līdzi savs vārtu un durvju atvērējs.

** Kopā ar iekšējo/ārējo Hörmann Bluetooth uztvērēju
*** Var būt jāiegādājas papildus (pirkums ar lietotni) pakalpojumā AppStore vai Google Play


Drošība

Drošība

Hörmann automātiskie garāžu vārti sagādā galvassāpes kramplaužiem. Kad vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā. Vārti uzreiz tiek stingri nobloķēti un aizsargāti pret uzlaušanu. Šī bloķēšanas sistēma darbojas pilnīgi mehāniski, tādēļ pretstatā citu ražotāju piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Uzticama darbība

Uzticama darbība

Uzticamā izslēgšanās automātika droši aptur vārtus, ja to kustības ceļā uzrodas negaidīti šķēršļi. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu.
Mierīgais starts un mierīgā apstādināšana nodrošina, ka jūsu vārti atveras un aizveras klusi un vienmērīgi. Jūsu garāžas vārtu kustības sākšanas un apstādināšanas fāzes var iestatīt individuāli. Tādā veidā tiek saudzēti jūsu garāžas vārti, pagarinot to darbmūžu.

Turboātrums

Turboātrums

Iegūstiet ātrāku un drošāku kustību, savus Hörmann sekciju garāžas vārtus lietojot kopā ar SupraMatic piedziņu. Līdz maks. 25 cm/s atvēršanās ātrums piedāvā vairāk drošības un mazāk stresa pie garāžu iebrauktuvēm, kur ir aktīva satiksme. Salīdziniet atvēršanās ātrumu, ko nodrošina SupraMatic piedziņa, ar parasto piedziņu ātrumu.

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann garāžas vārtu piedziņas ir optimāli pielāgotas Hörmann sekciju garāžu vārtiem un ir pārbaudītas un sertificētas neatkarīgos pārbaudes institūtos atbilstoši TTZ direktīvām “Aizsardzība pret ielaušanos garāžu vārtiem”.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana