Garāžas vārtu piedziņas

Komforts un drošība jūsu mājās

Nevienam nepatīk vējā un sliktos laikapstākļos vai nakts vidū pamest automašīnu, lai dotos atvērt garāžas vārtus. Ar Hörmann garāžas piedziņu vienmēr ir zaļā gaisma, jo garāžas un pagalma vārtus var ātri, ērti un droši atvērt ar tālvadības pulti, atrodoties mašīnā. Hörmann piedāvā inovatīvas piedziņas tehnoloģijas, kuru klāstu veido ātrā un ērtā SupraMatic, cenas ziņā izdevīgā ProMatic, kā arī piedziņa ProMatic Akku garāžām bez strāvas pieslēguma.
Visas garāžas vārtu piedziņas ir sērijveidā aprīkotas ar jauno tālvadības sistēmu BiSecur. Inovatīvā Hörmann tālvadības sistēma BiSecur ar statusa pieprasīšanas funkciju pārliecina ar unikālām komforta un drošības funkcijām un ekskluzīva dizaina tālvadības pulti, kuras virsmai piemīt elegants atspīdums.

Izmantojot pēc izvēles pieejamo Hörmann Gateway, ir iespējams ar viedtālruni vai planšetdatoru ērti kontrolēt savas Hörmann garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis*, kā arī citas ierīces. Bez tam ar lietotnes starpniecību ir iespējams uzzināt garāžas un teritorijas vārtu piedziņu pozīciju, kā arī to, vai Jūsu mājas ārdurvis* ir aizslēgtas vai atslēgtas, pat ja esat ceļā. Plašāka informācija ir pieejama brošūrā “BiSecur SmartHome” un vietnē www.bisecur-home.com.

* ar speciālaprīkojumu

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann garāžu vārtu piedziņas

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

BiSecur tālvadības sistēma ar sertificētu drošības līmeni

Divvirzienu tālvadības sistēma BiSecur simbolizē uz nākotni vērstu tehnoloģiju, kas nodrošina ērtu un drošu garāžas vārtu piedziņu, teritorijas vārtu piedziņu, durvju piedziņu, apgaismojuma vadību un vēl citas funkcijas.

Šī firmas Hörmann izstrādātā, īpaši drošā BiSecur kodēšanas metode ar stabilu, netraucētu darbības diapazonu sniegs drošības sajūtu, ka neviens svešinieks nespēj jūsu radiosignālu nokopēt. To ir pārbaudījuši un sertificējuši eksperti no Rūras universitātes Bohumā.
Drošība

Drošība

Hörmann automātiskie garāžu vārti sagādā galvassāpes kramplaužiem. Kad vārti ir aizvērti, atbīdīšanas aizsargmehānisms automātiski nofiksējas vadotnes atdurā. Vārti uzreiz tiek stingri nobloķēti un aizsargāti pret uzlaušanu. Šī bloķēšanas sistēma darbojas pilnīgi mehāniski, tādēļ pretstatā citu ražotāju piedāvātajām piedziņām, pilda savu funkciju arī strāvas padeves pārtraukuma gadījumā.

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Perfekta saskaņa un pilnīga savietojamība

Visas BiSecur piedziņas, uztvērēji un vadības elementi ir pilnībā savietojami. Ar tālvadības pulti vai tālvadības koda slēdzi varat ērti atvērt gan garāžas vārtus, gan arī ar Hörmann piedziņu aprīkotus teritorijas vārtus, durvju piedziņas vai citas iekārtas, kas aprīkotas ar BiSecur uztvērējiem.
Mūsu lietotne* un  BiSecur vārteja ļauj jums ērti vadīt garāžas un teritorijas vārtu piedziņas, Hörmann mājas ārdurvis**

vai iekšdurvju piedziņu PortaMatic, kā arī citas iekārtas, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

* Viedtālruņiem un planšetdatoriem ar iOS vai Android operētājsistēmu.
** Lai šī funkcija būtu pieejama, jūsu Hörmann ThermoCarbon/ThermoSafe mājas ārdurvīm jābūt aprīkotām ar automātisko slēdzeni S5/S7.
Uzticamība

Uzticamība

Uzticamā izslēgšanās automātika droši aptur vārtus, ja to kustības ceļā uzrodas negaidīti šķēršļi. Lai vēl vairāk paaugstinātu drošības un aizsardzības līmeni, mēs iesakām uzstādīt bezkontakta fotoelementu. Hörmann SupraMatic P piedziņas gadījumā tas ietilpst standarta aprīkojumā.

Mierīgais starts un mierīgā apstādināšana nodrošina, ka jūsu vārti atveras un aizveras klusi un vienmērīgi. Jūsu garāžas vārtu kustības sākšanas un apstādināšanas fāzes var iestatīt individuāli. Tādā veidā tiek saudzēti jūsu garāžas vārti, pagarinot to darbmūžu.
Izcils dizains

Izcils dizains

Ekskluzīvās BiSecur tālvadības pultis pārsteidz ne tikai ar lielisko dizainu melnā vai baltā krāsā, bet arī ar eleganto formu, kuras dēļ tā patīkami ieguļas plaukstā.
Hörmann BiSecur tālvadības pultīm, kurām pēc izvēles ir pieejama eleganti melna virsma ar izteiktu spīdumu, ir piešķirta plaši zināmā Red Dot dizaina balva par  ekskluzīvo dizainu.

Attēls: tālvadības pults HS 5 BS ar tālvadības pults statīvu (papildaprīkojums).

Turboātrums

Turboātrums

Iegūstiet ātrāku un drošāku kustību, savus Hörmann sekciju garāžas vārtus lietojot kopā ar SupraMatic piedziņu. Līdz pat 50% lielāks atvēršanās ātrums nozīmē vairāk drošības un mazāk stresa pie garāžu iebrauktuvēm, kur ir aktīva satiksme. Salīdziniet atvēršanās ātrumu, ko nodrošina SupraMatic piedziņa, ar parasto piedziņu ātrumu.

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Ērta vārtu pozīcijas pieprasīšana

Jums nekad vairs nebūs jādodas ārā sliktos laikapstākļos,  lai pārbaudītu, vai ir aizvērti vārti. Nospiežot tikai vienu taustiņu uz tālvadības pults HS 5 BS, un gaismas diode vārtu pozīcijai atbilstošā krāsā. Ja vēlaties, tad ar pogu vārtus var arī aizvērt***. Ērtāka un drošāka vārtu vadības veida vienkārši nav.

***  Lietojot sistēmu vietā, no kuras vārti nav redzami, nepieciešams papildu fotoelements.

Sertifikācija

Sertifikācija

Hörmann garāžas vārtu piedziņas ir optimāli pielāgotas Hörmann sekciju garāžu vārtiem un ir pārbaudītas un sertificētas neatkarīgos pārbaudes institūtos atbilstoši TTZ direktīvām “Aizsardzība pret ielaušanos garāžu vārtiem”.

Katalogi
Video

BiSecur Gateway

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana