Ugunsdroši bīdāmie vārti

Ugunsdroši bīdāmie vārti uzticamai objekta aizsardzībai

Atkarībā no ugunsgrēka iespējamības pakāpes visiem objektu nodalījumiem Hörmann piedāvā uzticamus, uzņēmuma specifikai un riska pakāpei atbilstošus bīdāmo vārtu risinājumus ar 1 vai 2 vērtņu izpildījumu. Ugunsdrošās konstrukcijas ir pārbaudītas saskaņā ar DIN 4102, to kvalitāti pastāvīgi uzrauga Braunšveigas Materiālu testēšanas institūts (Materialprüfanstalt Braunschweig), un tām ir piešķirts Vācijas Celtniecības tehnoloģiju institūta (Deutsches Institut für Bautechnik) apstiprinājums.
Dūmus izolējoši ugunsdrošie bīdāmie vārti, kas paredzēti drošiem evakuācijas un glābšanas ceļiem, papildus ir pārbaudīti saskaņā ar DIN 18095. Tos ir ieteicams izmantot visās zonās ar aktīvu cilvēku plūsmu, kurās ugunsgrēka gadījumā cilvēki ir jāpasargā no dzīvībai bīstamu dūmgāzu izplatīšanās.
Iespēju caurstaigāt un caurbraukt vārtus ar rokas ratiņiem vai mazākiem transportlīdzekļiem var nodrošināt, izmantojot ugunsdrošos bīdāmos vārtus ar iebūvētajām izejas/evaluācijas durvīm. Iebūvētas izejas/evakuācijas durvis ugunsdrošības apsvērumu dēļ ir aprīkotas ar slīdsliedes tipa augšējo durvju aizvērēju.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann ugunsdrošos un dūmus necaurlaidīgos bīdāmos vārtus

Augstvērtīgs izskats

Augstvērtīgs izskats

Hörmann bīdāmajiem vārtiem ir raksturīgs moderns vārtu izskats ar patentēto V veida rievu elementu savienojuma vietā bez redzamiem skrūvju savienojumiem. Augsto stabilitāti nodrošina savstarpēji sazobotie labirinta veida profili. Elementi ir 72 mm plāni, rūpīgi salīmēti vienā līmenī un tiek savstarpēji salāgoti, izmantojot vītnes stieņus. Rezultāts ir augstvērtīga vārtu vērtne ar paralēlām, vienādi platām malām.

Atsevišķo elementu garums ir līdz 9 m, un tie ir izgatavoti no viena gabala bez uzkrītošām metinājuma šuvēm. Tā tiek panākts augstvērtīgs vārtu izskats.
Cieša aizvēršana bez vadotnes ieejas profila

Cieša aizvēršana bez vadotnes ieejas profila

Šī vārtu izvēles versija ir lieliska alternatīva 2 vērtņu vārstuļdurvīm objektu celtniecībā, piem., ieejas zonās. Aizverot vārtus, tie cieši piekļaujas uz sienas uzstādītajam nerūsējošā tērauda ietvaram. Tā rezultātā paplašinās tīrais ejas platums, un vārtu eleganto kopskatu nebojā vadotnes ieejas profils. Ja novietošanas zonā ir ierīkota niša ar nišas vāku, vārti ir gandrīz nemanāmi.

Drošību garantē atsperotās nerūsējoša tērauda vadotņu ieejas tapas, ugunsdrošais pārklājums un dubultais gumijas blīvējums.
Ar ērtu piedziņas risinājumu

Ar ērtu piedziņas risinājumu

Tērauda vai nerūsējošā tērauda bīdāmie vārti kopā ar SupraMatic HT piedziņu ir risinājums ātrai vārtu atvēršanai un aizvēršanai ikdienas darbā. Vārtus var ērti vadīt ar tālvadības pulti, pogu slēdzi vai atslēgas slēdzi. Ugunsgrēka gadījumā patentēts mehānisms atbloķē piedziņu. Pēc tam vārti tiek droši aizvērti, izmantojot atsvarus.

SupraMatic HT piedziņu var papildus aprīkot ar ārējo vadību 360 un papildināt ar citām funkcijām.
Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana