Ruļļu vārti un ruļļu režģi

Ruļļu vārti un ruļļu režģi - ekonomiski, robusti un uzticami

Hörmann ruļļu vārti un ruļļu režģi no tērauda un alumīnija ir īpaši ekonomiski, pateicoties to ģeniāli vienkāršajai konstrukcijai, kas sastāv no tikai dažiem komponentiem. Tie atkal un atkal pierāda savu kvalitāti ikdienas darbā. Ruļļu vārti un ruļļu režģi aizņem ļoti maz vietas virs ailes. Tie kompakti saritinās aiz pārsedzes. Tādēļ netiek zaudēta vērtīgā vietu sānu un griestu zonās.

Hörmann augstais kompetences līmenis ruļļu vārtu un ruļļu režģu izgatavošanā sniedzas daudz tālāk par ierastajiem standarta risinājumiem. Īpašu risinājumu īstenošana ir daļa no mūsu prasmīgās komandas ikdienas darba.

Ruļļu režģis RollMatic ar tā kompakto konstrukciju un maks. 335 mm nepieciešamo pārsedzi vai iebūvēšanas dziļumu ir īpaši piemērots maza izmēra veikalu ieeju noslēgšanai šauros apstākļos.

Vārti mēdz aizņemt ievērojamu daļu no komerciālo būvju ārsienas. Tādēļ tajos slēpjas milzīgs energoefektivitātes potenciāls. Informāciju par amortizāciju un papildaprīkošanu Jūs atradīsiet Hörmann enerģijas taupības kompasā.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann ruļļu vārtus un ruļļu režģus

Inovatīva vilces atsperu tehnoloģija

Inovatīva vilces atsperu tehnoloģija

Droša un pārbaudīta

Vilces atsperu tehnoloģija ievērojami atvieglo vārtu manuālo atvēršanu un aizvēršanu. Pietiek tikai ar nelielu spēku, lai atvērtu un aizvērtu līdz 6000 × 4500 mm lielus rullējamos vārtus/režģus SB un TGT. Ja rullējamie vārti/režģi ir papildus aprīkoti ar piedziņu, vilces atsperu tehnoloģija saudzē vārtu mehānismu un piedziņu.

Augsts drošības līmenis bez sensoriem uz vērtnes

Augsts drošības līmenis bez sensoriem uz vērtnes

Spēka ierobežotājs sērijveidā modeļiem WA 300 R S4/WA 300 AR S4

Lietojot kopā ar šīm piedziņām, rullējamajiem vārtiem/režģiem SB un TGT raksturīgs augsts drošības līmenis atvēršanas un aizvēršanas laikā.

Pateicoties sērijveidā uzstādītajam spēka ierobežotājam, kas darbojas atvēršanas un aizvēršanas laikā, lai izpildītu standarta DIN EN 12453 prasības, lielākajai daļai vērtņu variantu un izmēru nav nepieciešams uzstādīt noslēgprofila drošības mehānismu un aizsargmehānismu pret pirkstu ievilkšanu. Turklāt vārti nav prasīgi apkopes ziņā, jo uz vērtnes nav uzstādīti sensori ar dilstošiem spirālvadiem.
Ātra, saudzīga un droša vārtu atvēršana

Ātra, saudzīga un droša vārtu atvēršana

Aprīkojuma pakotne S6 ar FU piedziņu un vadību

Uzlabojiet darbības procesus un samaziniet siltuma zudumus, rullējamajiem vārtiem DD ar Decotherm vērtni uzstādot papildus pieejamo aprīkojuma pakotni S6, kurā iekļauta FU piedziņa. Ar šo aprīkojumu vārti atveras ar ātrumu līdz 1,1 m/s, kas ir ļoti tuvu ātrgaitas vārtu ātrumam. Citas priekšrocības: iebūvēšanas izmēri, kā arī iegādes un ekspluatācijas izmaksas ir ievērojami mazākas nekā ātrgaitas vārtiem.

Pateicoties mierīgajam startam un mierīgajai apstādināšanai, par spīti lielajam ātrumam vārti kustas īpaši saudzīgi. Tas atslogo vārtu mehānismu, pagarinot vārtu darbmūžu. Vadotnē iebūvētais gaismas režģis nodrošina augstu drošības līmeni, turklāt tas ir droši aizsargāts pret nodilumu un bojājumiem.
Pārdomātas detaļas ilgākam darbmūžam

Pārdomātas detaļas ilgākam darbmūžam

Pārdomāta konstrukcija ar vadotnes ieejas piltuvi un vējāķi

Rullējamo vārtu DD vadotnes ieejas piltuve efektīvi samazina vērtnes nodilumu. Ja kādreiz rodas nepieciešamība, ieejas piltuvi var vienkārši nomainīt. Mūsu izgudrojumi bieži vienlaikus pilda vairākas funkcijas.

Vējāķi pie rullējamo vārtu vērtnēm, piemēram, pasargā vārtus no vēja slodzes izraisītiem bojājumiem. Tajā pat laikā āķi arī lieliski aizsargā pret ielaušanos, jo profilus nevar vienkārši izspiest no vadotnes.
Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana