Kraušanas tehnika

Izlīdzinošie tilti

Izlīdzinošie tilti ar atvāžamu vai izbīdāmu gala plāksni

Hörmann izlīdzinošie tilti ir pārdomāts risinājums, kas precīzi pielāgojas atšķirīgajiem kravas automašīnu grīdu un kraušanas platformu augstumiem. Tādā veidā kravu var pārkraut ar nepārtrauktu horizontālu virzību.

Robustā tērauda konstrukcija un pret savērpšanos noturīgā platforma bez problēmām pielāgojas kravas mašīnas sānsverei pat pie nevienmērīgi izvietotas kravas.

Uzticamā hidraulikas sistēma ar 2 celšanas cilindriem un vienu gala platformas cilindru ir gatava katrai situācijai, viegli vadāma un papildus tam arī droša. Par to jāpateicas celšanas cilindru automātiskajiem avārijas apstādināšanas vārstiem, ar kuriem ir aprīkoti izlīdzinošie tilti. Tie zibenīgā ātruma nofiksē izlīdzinošo tiltu. Tas ir ļoti būtiski gadījumos, kad platforma vēl ir noslogota un kravas mašīna sāk braukt prom no tās.

Hörmann piedāvā labākos risinājumus katrai kraušanas situācijai, garantējot efektīvu iekraušanu un izkraušanu. Hörmann kraušanas tehnikas speciālisti labprāt sniegs jums izsmeļošu konsultāciju.

Vārtu blīvējumi

Vārtu blīvējumi - aizsardzība visā vārtu perimetrā

Hörmann vārtu blīvējumi aizsargā pārkraujamās preces no laika apstākļu ietekmes, samazina enerģijas izmaksas, novērš caurvēju un tādējādi arī personāla neierašanos darbā slimības dēļ. Kombinācijā ar izlīdzinošajiem tiltiem dārgu nojumju un rampu uzstādīšana kļūst lieka.

Hörmann lokšņu veida vārtu blīvējumi pielāgojas visiem kravas automašīnu izmēriem, tāpēc tiem ir universāls pielietojums. Augstvērtīgas augšdaļas un sānu daļas loksnes, uzmontētas uz cinkota, iespiežama rāmja, rada stabilu, elastīgu un pret saplēšanu izturīgu konstrukciju. Loksnes un rāmja detaļas tiek izgatavotas kā atsevišķi saskrūvējami elementi, kuri ir viegli uzmontējami. Tāpēc arī to nomaiņa ir vienkārša un nerada lielas izmaksas. Piepūšami vārtu blīvējumi, kā arī spilvenveida vārtu blīvējumi izmatošanai speciālos gadījumos noslēdz šo aptverošo sortimentu.

Pārkraušanas mājiņas

Pārkraušanas mājiņas – efektīva aizsardzība no visām pusēm

Pārkraušanas mājiņas tiek novietotas pie angāra. Tas nozīmē, ka angāra telpa līdz pat tā ārējām sienām ir pilnībā izmantojama. Hörmann pārkraušanas mājiņas ir laba izvēle gadījumos, kad angāru konstrukcija nepieļauj iekštelpu rampu uzstādīšanu vai arī netiek nodrošināta pabraukšana apakšā zem rampām.

Katra kravas pārkraušanas mājiņa sastāv no podesta ar izlīdzinošo tiltu, sienu un griestu apšuvumu, kā arī kraušanas atveres ar vārtu blīvējumu.

Kopā ar Hörmann siltumu izolējošiem industriālajiem vārtiem kravas pārkraušanas mājiņas ir īpaši ieteicamas pret temperatūras svārstībām jūtīgu preču pārkraušanai.
Turklāt kravas automašīnas pie tām var piebraukt gan 90° leņķī, gan arī ar sānisku nobīdi asā leņķī. Kravas pārkraušanas mājiņas mēs piegādājām kā atsevišķas ierīces vai arī kā ierīču kopu.

Pārkraušanas stacijas mēdz aizņemt ievērojamu daļu no komerciālo būvju ārsienas. Tādēļ tajos slēpjas milzīgs energoefektivitātes potenciāls. Informāciju par amortizāciju un papildaprīkošanu Jūs atradīsiet Hörmann enerģijas taupības kompasā.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann kraušanas tehniku

Īpaši izturīgi izlīdzinošie tilti

Īpaši izturīgi izlīdzinošie tilti

Ilgtspēja un kvalitāte iet roku rokā. Izlīdzinošajiem tiltiem ir jāspēj izturēt skarbo kraušanas darbu ikdienu. Tādēļ visi komponenti ir izgatavoti no augstvērtīgiem materiāliem.
Visu izlīdzinošo tiltu konstrukcija atbilst EN 1398 standartam un, ņemot vērā pieļaujamo slodzi, tiem ir dāsni izmēri.

Īpaši stabili plakanie enkuri, ventilācijas atveres malas leņķī un skrūvējami regulēšanas leņķi būves konstrukcijā nodrošina uzticamus stiprinājumus - tas ir viens no ilgtspējas stūrakmeņiem.
Energoefektīvas pārkraušanas mājiņas

Energoefektīvas pārkraušanas mājiņas

Izmantojot kraušanas mājiņu, izlīdzinošais tilts tiek montēts tieši halles priekšā. Tā rezultātā halles atvērumu var energoefektīvi norobežot, izmantojot industriālos vārtus.
Mēs jau piedāvājuma sagatavošanas posmā varam sniegt Hörmann pārkraušanas mājiņu tipveida statistikas datus, kuros ir noteiktas maksimālās vēja un sniega slodzes.

Pamatnes nelīdzenumus var vienkārši izlīdzināt ar regulējamām kājām.
Elastīgs vārtu blīvējums

Elastīgs vārtu blīvējums

Vārtu blīvējumi ir efektīvi īpaši tad, ja tie ir optimāli pielāgoti piebraucošajiem transportlīdzekļiem un kraušanas situācijām. To var panākt ar plašu elastīgu risinājumu klāstu.
Izturīgs, iespiežams lokšņu blīvējums ar atšķirīgām rāmja konstrukcijām novērš bojājumus piebraukšanas laikā.
Piepūšams vārtu blīvējums piekļaujas dažādu izmēru transportlīdzekļiem.

Izritināmas loksnes izlīdzina arī lielākas transportlīdzekļu augstuma atšķirības.
Transportlīdzekļu kustību izlīdzināšanai vai maināmo konteineru novietošanas laikā ir ieteicams izmantot vārtu blīvējumu ar teleskopiskām vadāmajām svirām vai paceļamu jumta konstrukciju.
Savietojamas vadības sistēmas

Savietojamas vadības sistēmas

No plānošanas līdz ražošanai – Hörmann vārtu un izlīdzinošo tiltu vadības sistēmas nāk no viena avota un ir savstarpēji lieliski saskaņotas. Jūsu ieguvums ir vienots izlīdzinošo tiltu un vārtu vadības sistēmu apkalpošanas koncepts ar standartizētiem korpusa izmēriem un vienādiem vadu komplektiem.

Papildu priekšrocība: novietojot izlīdzinošā tilta vadību zem zem vārtu vadības, abus vadības blokus var kompakti apvienot.
Katalogi
Video

DOBO sistēma – Pieslēgšanās pirms vārtu atvēršanas

Izlīdzinošā tilta atvāžamā gala plāksne

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana