Garāžas vārti RollMatic

Pilns komplekts kopā ar piedziņu

Rullējamie vārti un vārti ar kustību pie griestiem atveras vertikāli, un tie aizņem ļoti maz vietas garāžā. Pateicoties šo vārtu konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē.

Rullējamie vārti RollMatic ir bagāti ar inovatīvām detaļām. Tā ir koncepcija, kas caurvij visus šī izstrādājuma aspektus – no pavisam vienkāršās montāžas līdz rūpīgi izstrādātajiem drošības patentiem. Sērijveida aprīkojumā iekļautā piedziņa ir novietota ārpus rullējamās vārpstas pārsega, lai atvieglotu apkopi. Piedziņā integrētās mierīgā starta un mierīgās apstādināšanas funkcijas nodrošina klusu vārtu gaitu un saudzē vārtus. Pateicoties svaru izlīdzinošajām atsperēm un uzticamajai izslēgšanās automātikai, nav vajadzības uzstādīt papildu noslēgprofila drošības mehānismu.

Kompaktie RollMatic OD vārti ar kustību pie griestiem ir ideāls risinājums modernizēšanai. Slaidā konstrukcija ļauj tos uzstādīt pat garāžās ar ļoti ierobežotu vietu. Pateicoties kompaktajai uzbūvei, šiem vārtiem pietiek tikai ar 60 mm lielu pārsedzi. Sērijveida aprīkojumā iekļauto piedziņu ProMatic var uzstādīt pēc izvēles uz labās vai kreisās horizontālās vadotnes, tādēļ nav nepieciešama papildu pārsedzes vieta.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann mājas ārdurvis

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Mūsu durvju modeļi ThermoCarbon, ThermoSafe un Thermo65 jūs sagaida ar elegantu un augstvērtīgu koptēlu. Iekšpusē un ārpusē viendabīgā skaistās formas durvju vērtne ar iekšpusē esošo vērtnes profilu iederēsies ikvienā augstākas klases interjerā.

Iekšskats ideāli sader ar jūsu dzīvojamo telpu iekšdurvīm un ir īpaši elegants, pateicoties aizsegtām eņģēm, kuras ir pieejamas sērijveidā modelim ThermoCarbon un kā papildu aprīkojums modelim ThermoSafe.
Izcila siltumizolācija

Izcila siltumizolācija

Mūsu piedāvātās mājas ārdurvis simbolizē jaunu mājas ārdurvju paaudzi ar izcilām izolācijas īpašībām. Thermo65 durvīm ar Ud vērtību līdz 0,87 W/(m²·K) ir ļoti labs siltumizolācijas koeficients. Arī ThermoSafe mājas ārdurvis ir pārliecinošas ar Ud vērtību līdz 0,8 W/(m²·K). Abas durvju sistēmas atbilst visām enerģijas taupīšanas regulas EnEV 2014 prasībām. Pasaules čempiones siltumizolācijā viennozīmīgi ir mūsu ThermoCarbon mājas ārdurvis.

Nepārspējama Ud vērtība līdz pat 0,47 W/(m²·K), turklāt tām ir piešķirta IFT Rosenheim sertifikācija izmantošanai pasīvajās mājās. ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvīm ar stiklojumu durvju vērtnes piepildīšana ar putām notiek vienlaikus ar stiklošanu, nevis pirms tam, kā ierasts. Šis patentētais risinājums nodrošina vēl labāku siltumizolāciju, jo putas ideāli sasaistās ar stiklojumu, neļaujot veidoties siltuma noplūdēm.
ThermoCarbon alumīnija mājas ārdurvis ar Ud vērtību līdz 0,47 W/(m²·K)*
* Durvju izmērs: 1250 × 2200 mm (Ud vērtība ir atkarīga no durvju izmēra)
Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Drošības ziņā mūsu piedāvātās māju ārdurvis ievieš pavisam jaunus standartus. Visām ThermoSafe un ThermoCarbon māju ārdurvīm sērijveidā tiek nodrošināts pret ielaušanos noturīgs drošības aprīkojums, kas atbilst RC 3 drošības klasei.
ThermoCarbon durvīm papildus ir pieejams labākās drošības klases drošības aprīkojums RC 4. Thermo65 un TopComfort mājas ārdurvis papildus ir pieejamas ar drošības aprīkojumu RC 2.

Augstāka drošība nenozīmē, ka ir jāupurē izskats. Pret ielaušanos noturīgais drošības aprīkojums ir pilnīgi neuzkrītošs, ko nevar teikt par daudziem konkurentu risinājumiem. Tā ir Hörmann kvalitāte!
Mājas ārdurvis telpas augstumā

Mājas ārdurvis telpas augstumā

ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvis XXL variantā dod jums iespēju izveidot plašu mājas ieejas zonu un nodrošina lielāku komfortu. ThermoSafe motīvus mēs piedāvājam ar garumu līdz 2500 mm, savukārt ThermoCarbon ar garumu līdz pat 3000 mm.

Drošs stiklojums

Drošs stiklojums

Hörmann mājas ārdurvis atbilst visaugstākajām prasībām arī attiecībā uz aizsardzību pret negadījumiem un ielaušanos. 8 mm biezais laminētais stikls stikla paketes iekšpusē un ārpusē gādā par maksimālu drošību.

Ja stikls plīst,  lauskas tiek sasaistītas un paliek uz iekšpusē esošās plēves, tādēļ savainoties ar lauskām ir gandrīz neiespējami. Turklāt laminētais stikls nodrošina labāku aizsardzību pret ielaušanos, apgrūtinot tā izsišanu.
Bezbarjeru mājas ieejas durvis

Bezbarjeru mājas ieejas durvis

Hörmann atvēršanas palīgsistēma ECturn atvieglo ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid vai ThermoSafe mājas ārdurvju atvēršanu. Pateicoties darbības režīmam ar zemu enerģijas patēriņu, atvēršanas palīgsistēmai nav nepieciešami drošības mehānismi. Jaunā durvju piedziņa HDO 200 nodrošina pilnīgi automātisku TopComfort mājas ārdurvju atvēršanu un aizvēršanu.
Drošības nolūkos Flatscan sensors pārrauga durvju iekšpusi un ārpusi. Abas sistēmas ērti var vadīt ar Hörmann BiSecur tālvadības pultīm vai tālvadības slēdžiem.

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem māju ieejām bez šķēršļiem novērš nepieciešamību pēc sliekšņa un nodrošina labāko iespējamo blīvējumu durvju apakšpusē. Tas ir pēc izvēles pieejams visām ThermoSafe ārdurvīm.

Viedā vadība ar lietotni

Viedā vadība ar lietotni

Savu viedtālruni varat ērti izmantot kā tālvadības pulti. Ar Hörmann jauno lietotni BlueSecur varat gluži ērti vadīt garāžas vārtus vai mājas durvis, izmantojot Bluetooth**. Turklāt ģimenes locekļiem varat ērti pārsūtīt papildu lietotāja tiesības*** uz viņu viedtālruņiem – pastāvīgi vai uz ierobežotu laiku. Tādējādi katram ģimenes loceklim viedtālrunī vienmēr ir līdzi savs vārtu un durvju atvērējs.

** Kopā ar iekšējo/ārējo Hörmann Bluetooth uztvērēju
*** Var būt jāiegādājas papildus (pirkums ar lietotni) pakalpojumā AppStore vai Google Play


Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana