Mūsdienīgi un eleganti

Garāžu vārti

Sekciju garāžas vārti

Sekciju vārti atveras vertikāli un novietojas zem griestiem, ietaupot garāžā vietu. Pateicoties šim konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Sekciju garāžas vārtus ir iespējams uzstādīt jebkurā garāžas ailē, un tie nodrošina līdz pat par 14 cm lielāku caurbrauktuves platumu nekā paceļamie vienplaknes vārti. Turklāt tie visās četrās malās ir aprīkoti ar kvalitatīviem blīvējumiem, kuri nezaudē elastīgumu ilgākā laika periodā un ir noturīgi pret laikapstākļu iedarbību.


Sekciju garāžas vārti

Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti

Klasiska vērtība starp garāžas vārtiem kopš 1952. gada. Šie vārti piedāvā izcilu cenas un kvalitātes attiecību, turklāt vārtu vērtņu lielā daudzveidība ļauj tos nevainojami pieskaņot mājas arhitektūrai.


Berry tipa paceļamie vienplaknes vārti

Rullējamie garāžas vārti RollMatic

Rullējamie vārti un vārti ar kustību pie griestiem atveras vertikāli, un tie aizņem ļoti maz vietas garāžā. Pateicoties šo vārtu konstrukcijas principam, tie nodrošina maksimāli daudz brīvas vietas garāžā un tās priekšpusē. Garāžas ailes formai nav izšķirošas nozīmes: tā var būt gan taisnstūra formas, gan ar slīpinātu augšdaļu, gan ar velves pārsedzi vai apaļo arku.


Rullējamie garāžas vārti RollMatic

Garāžas sāna durvis

Sāna durvis ir ļoti parocīgs risinājums, ja vajag ātri kaut ko paņemt no garāžas, neatverot vārtus. Vai ja otrs automobilis īsas iebrauktuves dēļ ir novietots tieši pie vārtiem, bloķējot piekļuvi tiem. Hörmann piedāvā ērtas sāna durvis, kuras var pieskaņot gandrīz katram vārtu motīvam. Rezultāts ir harmoniski saskanīga vārtu un durvju kombinācija.


Garāžas sāna durvis

Labi iemesli izvēlēties Hörmann garāžas vārtus

Augstākā kvalitāte no Vācijas

Augstākā kvalitāte no Vācijas

Visus izstrādājumus uzņēmums Hörmann izstrādā pats un izgatavo augsta līmeņa ražotnēs. 

Izstrādājumi vairākām paaudzēm

Izstrādājumi vairākām paaudzēm

Pateicoties ilgtermiņa pārbaudēm reālos apstākļos, tiek iegūti līdz pēdējai detaļai izstrādāti sērijveida izstrādājumi Hörmann kvalitātē.

Fokuss uz nākotni

Fokuss uz nākotni

Hörmann virzās uz priekšu, rādot labu piemēru. Tādēļ uzņēmums jau tagad 100% no sava enerģijas patēriņa nosedz ar zaļo elektroenerģiju.