Mājas ārdurvis

Alumīnija mājas ārdurvis ar mūsdienīgu dizainu un maksimālu siltumizolāciju

Jaunas mājas ārdurvis ir pelnījušas īpašu uzmanību. Tām jāiekļaujas mājas dizainā un jābūt reprezentatīvām, tādā veidā parādot Jūsu labo gaumi. Bet vienlīdz būtiska ir arī mājas ārdurvju atbilstība augstām drošības prasībām un līdzdalība enerģijas taupīšanā ar labām siltumizolācijas īpašībām.

Jo alumīnija durvis daudzās jomās pārspēj plastmasas vai koka durvis. Priekšrocības:

  • Augsts siltumizolācijas līmenis
  • Augsts drošības līmenis
  • Teicama skaņas izolācija
  • Teicama stabilitāte
  • Nav jāpārkrāso

Alumīnija durvis arī pēc daudziem gadiem kalpo kā jaunas un papildus tam piedāvā Jums plašākās tehniskā aprīkojuma un dizaina izvēles iespējas.

Tieši tādas durvis, kādas vēlaties

Hörmann piedāvā daudzas iespējas, kā iegūt durvis, kas vislabāk piestāv tieši Jūsu mājām. Gandrīz visiem mājas ārdurvju motīviem varat izvēlēties papildu stiklojumu un krāsas. Ir iespējams izvēlēties arī sānu daļas un/vai virslogus.

Haustür ThermoCarbon

ThermoCarbon mājas ārdurvis no alumīnija - pasaules čempiones siltumizolācijā un izcilnieces drošības jomā.

Mēs ar degsmi vēlējāmies izstrādāt mājas ārdurvis, kuras atbilstu augstākajām drošības, siltumizolācijas, tehniskā aprīkojuma un dizaina prasībām. Un mūsu pūles vainagojās ar tieši tādu rezultātu - augstākās klases mājas ārdurvīm ThermoCarbon. Ar siltumcaurlaidības koeficientu līdz 0,47 W/(m²·K) ThermoCarbon durvis pelnīti ir pasaules čempiones siltumizolācijā. Ar sērijveidā uzstādīto RC 3 drošības aprīkojumuvai pēc izvēles ar RC 4 aprīkojumu ThermoCarbon starp alumīnija mājas ārdurvīm ir arī izcilnieces drošības jomā . Pateicoties īpaši attīstītajam vērtnes profilam no oglekļa un stikla šķiedru hibrīdmateriāla, šīs augstākās klases durvis ar to stingrību un triecienizturību, kā arī uzlaboto skaņas izolāciju ir neapšaubāmi pārākas par jebkurām citām durvīm. Jūsu dizaina veidošanas brīvību nodrošina 15 moderni durvju motīvi 18 klientu iecienītākajās krāsās un iespēja izvēlēties divkrāsainas durvis. Pašsaprotami, ka Jūsu mājas ārdurvju dizains būs individuāls, pateicoties daudzām citām aprīkojuma iespējām, piemēram, rokturiem, stiklojumam un slēdzenes variantiem.

ThermoSafe mājas ārdurvis no alumīnija - sērijveidā ar drošības klasi RC 3

ThermoSafe mājas ārdurvis no alumīnija pārliecina gan drošības, gan siltumizolācijas jomā. Pateicoties pilnas virsmas 73 mm biezajai alumīnija durvju vērtnei ar cieto PU putu pildījumu un iekšpusē esošu alumīnija vērtnes profilu, ThermoSafe mājas ārdurvis pārliecina ar siltumcaurlaidības koeficientu līdz 0,8 W(m²·K). Pieckāršā drošības slēdzene un pret ielaušanos noturīgais RC 3 drošības aprīkojums, kas iekļauti sērijveida aprīkojumā, sagādās būvniecības pasūtītājiem drošības un paļāvības sajūtu.

ThermoSafe versija arī izskata ziņā piepildīs jebkuru vēlēšanos: vairāk nekā 70 durvju motīvi no klasiskiem līdz moderniem 18 klientu iecienītajās krāsās. Papildu aprīkojums, piemēram, rokturi, stiklojums vai inovatīvas durvju piedziņas, paver iespējas individuālam durvju dizainam.

Haustür ThermoSafe

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann mājas ārdurvis

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Durvju vērtne bez redzama vērtnes profila

Mūsu durvju modeļi ThermoCarbon, ThermoSafe un Thermo65 jūs sagaida ar elegantu un augstvērtīgu koptēlu. Iekšpusē un ārpusē viendabīgā skaistās formas durvju vērtne ar iekšpusē esošo vērtnes profilu iederēsies ikvienā augstākas klases interjerā.

Iekšskats ideāli sader ar jūsu dzīvojamo telpu iekšdurvīm un ir īpaši elegants, pateicoties aizsegtām eņģēm, kuras ir pieejamas sērijveidā modelim ThermoCarbon un kā papildu aprīkojums modelim ThermoSafe.
Izcila siltumizolācija

Izcila siltumizolācija

Mūsu piedāvātās mājas ārdurvis simbolizē jaunu mājas ārdurvju paaudzi ar izcilām izolācijas īpašībām. Thermo65 durvīm ar Ud vērtību līdz 0,87 W/(m²·K) ir ļoti labs siltumizolācijas koeficients. Arī ThermoSafe mājas ārdurvis ir pārliecinošas ar Ud vērtību līdz 0,8 W/(m²·K). Abas durvju sistēmas atbilst visām enerģijas taupīšanas regulas EnEV 2014 prasībām. Pasaules čempiones siltumizolācijā viennozīmīgi ir mūsu ThermoCarbon mājas ārdurvis.

Nepārspējama Ud vērtība līdz pat 0,47 W/(m²·K), turklāt tām ir piešķirta IFT Rosenheim sertifikācija izmantošanai pasīvajās mājās. ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvīm ar stiklojumu durvju vērtnes piepildīšana ar putām notiek vienlaikus ar stiklošanu, nevis pirms tam, kā ierasts. Šis patentētais risinājums nodrošina vēl labāku siltumizolāciju, jo putas ideāli sasaistās ar stiklojumu, neļaujot veidoties siltuma noplūdēm.
ThermoCarbon alumīnija mājas ārdurvis ar Ud vērtību līdz 0,47 W/(m²·K)*
* Durvju izmērs: 1250 × 2200 mm (Ud vērtība ir atkarīga no durvju izmēra)
Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Pret ielaušanos izturīgs slēgmehānisms

Drošības ziņā mūsu piedāvātās māju ārdurvis ievieš pavisam jaunus standartus. Visām ThermoSafe un ThermoCarbon māju ārdurvīm sērijveidā tiek nodrošināts pret ielaušanos noturīgs drošības aprīkojums, kas atbilst RC 3 drošības klasei.
ThermoCarbon durvīm papildus ir pieejams labākās drošības klases drošības aprīkojums RC 4. Thermo65 un TopComfort mājas ārdurvis papildus ir pieejamas ar drošības aprīkojumu RC 2.

Augstāka drošība nenozīmē, ka ir jāupurē izskats. Pret ielaušanos noturīgais drošības aprīkojums ir pilnīgi neuzkrītošs, ko nevar teikt par daudziem konkurentu risinājumiem. Tā ir Hörmann kvalitāte!
Mājas ārdurvis telpas augstumā

Mājas ārdurvis telpas augstumā

ThermoSafe un ThermoCarbon mājas ārdurvis XXL variantā dod jums iespēju izveidot plašu mājas ieejas zonu un nodrošina lielāku komfortu. ThermoSafe motīvus mēs piedāvājam ar garumu līdz 2500 mm, savukārt ThermoCarbon ar garumu līdz pat 3000 mm.

Drošs stiklojums

Drošs stiklojums

Hörmann mājas ārdurvis atbilst visaugstākajām prasībām arī attiecībā uz aizsardzību pret negadījumiem un ielaušanos. 8 mm biezais laminētais stikls stikla paketes iekšpusē un ārpusē gādā par maksimālu drošību.

Ja stikls plīst,  lauskas tiek sasaistītas un paliek uz iekšpusē esošās plēves, tādēļ savainoties ar lauskām ir gandrīz neiespējami. Turklāt laminētais stikls nodrošina labāku aizsardzību pret ielaušanos, apgrūtinot tā izsišanu.
Bezbarjeru mājas ieejas durvis

Bezbarjeru mājas ieejas durvis

Hörmann atvēršanas palīgsistēma ECturn atvieglo ThermoCarbon, ThermoPlan Hybrid, ThermoSafe Hybrid vai ThermoSafe mājas ārdurvju atvēršanu. Pateicoties darbības režīmam ar zemu enerģijas patēriņu, atvēršanas palīgsistēmai nav nepieciešami drošības mehānismi. Jaunā durvju piedziņa HDO 200 nodrošina pilnīgi automātisku TopComfort mājas ārdurvju atvēršanu un aizvēršanu.
Drošības nolūkos Flatscan sensors pārrauga durvju iekšpusi un ārpusi. Abas sistēmas ērti var vadīt ar Hörmann BiSecur tālvadības pultīm vai tālvadības slēdžiem.

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem

Nolaižams apakšējais blīvējums aizsardzībai pret nokrišņiem māju ieejām bez šķēršļiem novērš nepieciešamību pēc sliekšņa un nodrošina labāko iespējamo blīvējumu durvju apakšpusē. Tas ir pēc izvēles pieejams visām ThermoSafe ārdurvīm.

Viedā vadība ar lietotni

Viedā vadība ar lietotni

Savu viedtālruni varat ērti izmantot kā tālvadības pulti. Ar Hörmann jauno lietotni BlueSecur varat gluži ērti vadīt garāžas vārtus vai mājas durvis, izmantojot Bluetooth**. Turklāt ģimenes locekļiem varat ērti pārsūtīt papildu lietotāja tiesības*** uz viņu viedtālruņiem – pastāvīgi vai uz ierobežotu laiku. Tādējādi katram ģimenes loceklim viedtālrunī vienmēr ir līdzi savs vārtu un durvju atvērējs.

** Kopā ar iekšējo/ārējo Hörmann Bluetooth uztvērēju
*** Var būt jāiegādājas papildus (pirkums ar lietotni) pakalpojumā AppStore vai Google Play


Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana