Kārbas

Visaptverošs sortiments ar plašu profilu

Hörmann kā kārbu eksperts ar gadu desmitiem krātu pieredzi uzklausa katru jūsu vēlēšanos un īsteno arī nestandarta risinājumus, kas piemēroti jebkurai uzstādīšanas situācijai.
Mūsu sortimentā ietilpstošās durvju vērtnes ar pārfalci un bez pārfalces sniedz plašas interjera veidošanas iespējas. Turklāt arī kārbas ir pieejamas skaistās speciālajās krāsās vai ar īpašām eņģu sistēmām un skaņas izolācijas profiliem, kā arī ar daudzveidīgu speciālaprīkojumu labākam komfortam un drošībai.
Plašais sortiments, izcilā specializācija ar vienlaikus augstu pielāgojamību un modernām ražošanas metodēm ļauj ātri un kvalitatīvi piepildīt jūsu vēlēšanās.

VirsmasIebūvēšanas iespējas
cinkota un gruntētamūrējums
pārklāta ar pulveribetons
RAL pēc izvēlesgāzbetons
nerūsējošs tērauds (V2A, V4A)ģipškartona plāksnes
sadalošās sienas

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann tērauda kārbas

VarioFix kārba ātrākai un ērtākai iebūvēšanai

VarioFix kārba ātrākai un ērtākai iebūvēšanai

Jaunajām Hörmann tērauda profila kārbām VarioFix jau tagad sienu pielaides līdz 20 mm nesagādā nekādas problēmas. Dažādus sienu biezumus telpu renovācijas laikā vai jaunbūvēs var izlīdzināt, izmantojot dekoratīvo pārlaidumu. Tērauda profila kārba, kuras uzstādīšana ir tikpat vienkārša kā koka kārbām, papildus izceļas ar ilgmūžību un pievilcīgo dizainu.

Tikai VarioFix kārbām ir augsta noturība un eleganta forma bez redzamām stūru savienojuma vietām kombinācijā ar koka kārbas vienkāršo montāžas principu.
Bīdāmās durvis – vietu taupošs risinājums

Bīdāmās durvis – vietu taupošs risinājums

Atklājiet jaunas iespējas, kā optimāli izmantot telpas: Hörmann
piedāvātās 1 un 2 vērtņu bīdamās durvis no stikla un koka ir risinājums, kas piemērots katrai dzīvojamajai telpai. Bīdāmās durvis, uzstādot kopā ar dažādajām Hörmann kārbām, tostarp tērauda profila kārbu VarioFix, ir īpaši piemērotas arī telpu modernizācijai.

Kārba bez apmalēm augstākajām dizaina prasībām

Kārba bez apmalēm augstākajām dizaina prasībām

Kārba HW-SL bez apmales ir ideāls risinājums modernam iekštelpu dizainam, kad nepieciešamas šauras kārbas apmales un iebūvēti durvju aizvērēji. Šī kārba ar tās slēptajām eņģēm vai uz virsmas uzstādītajām, filigrānajām cilindru eņģēm apmierinās augstākās dizaina prasības.

Skaņas izolācijas profils labākai skaņas izolācijai

Skaņas izolācijas profils labākai skaņas izolācijai

Mēs iesakām izmantot skaņu izolējošas savienojošās durvis telpām, kuras atrodas tieši blakus skaļām darba zonām, piemēram, noliktavām vai ražošanas hallēm, vai kā dzīvokli noslēdzošās durvis. Ar jauno, papildus pieejamo skaņas izolācijas profilu durvju elementa skaņas izolācijas vērtības tiek uzlabotas par 7 dB.

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana