Augstvērtīga dzīvojamā telpa

Iekšdurvis

Atklājiet nebijušu mājīgumu ar augstvērtīgām iekšdurvīm

Mājas ir dzīves viduspunkts, drošais patvērums, labsajūtas oāze. Augstvērtīgas iekšdurvis ir būtiska daļa, kas mājas padara īpaši mājīgas.

Klasiska vai moderna stila, balti krāsotas vai izgatavotas no dižskābarža, ar stikla elementiem vai ar nerūsējošā tērauda papildinājumiem – Hörmann piedāvā iekšdurvis, kas lieliski iekļaujas telpas iekārtojumā. No koka izgatavotas iekšdurvis pārliecina ar augstvērtīgo izskatu un visaugstākā līmeņa kvalitāti. Tās priecē daudzu gadu garumā, un mājām burtiski ir nodrošinātas durvis uz mūžu.

Baltas iekšdurvis ar papildinājumiem

Kāpēc izvēlēties tieši Hörmann iekšdurvis?

Vienā līmenī ar durvju virsmu: Planar rokturis

Vienā līmenī ar durvju virsmu: Planar rokturis

Piešķiriet durvīm īpaši elegantu izskatu ar Planar durvju rokturi. Roktura absolūti ar virsmu vienā līmenī iebūvētā rozete, kas ir nevainojami ieguldīta vērtnē, sajūsminās dizaina piekritējus. Perfekti elegantam izskatam izvēlieties durvis bez pārfalces un slēptām eņģēm. Smalka papildu nianse – bez urbuma atslēgas caurumam durvju dizains būs minimālistiskāks un elegantāks.

4 × 4 koncepcija: DesignLine Concepto

4 × 4 koncepcija: DesignLine Concepto

Pārdomātas un daudzpusīgas: DesignLine Concepto durvis piedāvā jaunas mājokļa dizaina veidošanas iespējas. Kombinējiet augstvērtīgās virsmas – īpaši matētas, glancētas (īpaši spīdīgas) slānekļa vai jaunās linu – klasiski baltā, gaiši pelēkā, antracīta pelēkā vai jaunajā pelēkbrūnajā krāsā.

Nanopārklājums: stikla durvis

Nanopārklājums: stikla durvis

Vēlaties, lai māju caurvij gaisma? Tādā gadījumā mūsu stikla durvis ir labākā izvēle. GlassLine durvīm ir raksturīgs ne tikai elegants izskats, bet arī ērta kopšana: visi motīvi, kuru stikls ir apstrādāts ar smilšu strūklu, ir pārklāti ar pirkstu nospiedumus mazinošu nanopārklājumu.

Motīvi, kas ir vizuāli pieskaņoti DesignLine Groove un Concepto

Durvīm ar DesignLine Groove un DesignLine Concepto motīviem mēs piedāvājam vizuāli pieskaņotas stikla durvis, kas ļauj perfekti kombinēt koka un stikla durvis.

Redzēt un sataustīt: Duradecor struktūra

Redzēt un sataustīt: Duradecor struktūra

Smalki strukturētā virsma ļauj sataustīt to, ko saskata acs. Durvju vērtnē iespiestā koka tekstūra ļauj sataustīt Duradecor struktūras virsmai raksturīgo koksnes struktūru. Tā izceļ jūsu mājokļa omulīgo un dabisko mājīguma atmosfēru, turklāt ir īpaši viegli kopjama un izturīga.

Izcila triecienizturība: Duradecor virsma

Izcila triecienizturība: Duradecor virsma

Jūs būsiet sajūsmā par šo augstvērtīgo virsmu: Duradecor atstāj paliekošu iespaidu ar augsto triecienizturību, kas ir par 48 % lielāka nekā vidēji pārbaudītajām citu ražotāju CPL virsmām. Turklāt šī virsma nav jutīga, ir viegli kopjama un karstumizturīga, tādēļ jums ilgi būs prieks par savām durvīm.

Ilgstoša noturība: 4Protect malu aizsardzība

Ilgstoša noturība: 4Protect malu aizsardzība

Mūsu durvis ar pārfalci un stūrainām malām un durvis bez pārfalces un ar Duradecor virsmu baltas lakas, gaiši pelēkā, antracīta pelēkā un pelēkbrūnā krāsā ir sērijveidā aprīkotas ar augstvērtīgo 4Protect malu aizsardzību.

Rezultātā jūsu koka iekštelpu durvis ir noturīgākas pret ikdienas slodzi un priecēs jūs vēl ilgi.

Augstvērtīga un eleganta: koka kārba

Augstvērtīga un eleganta: koka kārba

Mūsu koka kārbas pārliecina ar skaistas formas noapaļotām malām un 3 mm malu rādiusu (1). Jūsu dzīvojamo telpu durvis izskatīsies augstvērtīgi un eleganti, pateicoties 25 mm biezajai aplodai (2) un robustajai Duradecor virsmai (3).

Skaista un robusta: tērauda profila kārba

Skaista un robusta: tērauda profila kārba

VarioFix ir mūsu tērauda profila kārba, kura piedāvā daudzas priekšrocības: pateicoties regulējamam dekoratīvajam pārlaidumam montāža ir tikpat vienkārša kā koka kārbai. Turklāt, pateicoties augstajai noturībai, tā ir īpaši ilgmūžīga. Kārbas dizains pārliecina ar eleganto formu bez redzamām stūru savienojuma vietām. Tērauda profila kārba VarioFix ar 55 mm plato priekšējo malu, kas ir perfekti pieskaņota koka kārbām, izskatās tāpat kā koka kārbas.

Video
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Durvju piedziņa PortaMatic

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana