Daudzfunkcionālas durvis

Tērauda uguns aizsardzības durvis H3 OD ir konstruētas saskaņā ar Eiropas ugunsgrēka aizsardzības prasībām un jaunā izstrādājumu standarta EN 16034 prasībām, kā arī pārbaudītas saskaņā ar standartiem DIN 4102 un EN 1634. Tas nozīmē, ka pēc šo izstrādājumu standartu ieviešanas tie aizstās atsevišķo valstu piešķirtās atļaujas. Uguns aizsardzības durvju plānošanu tagad regulē tikai šis viens Eiropas standarts un valstu specifiskās prasības, ja tādas ir.

Īsumā par piedāvātajiem risinājumiem

Ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis

Ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis

Dūmu un uguns radītie bojājumi var apdraudēt dzīvību. Tādēļ drošam aprīkojumam, kurā ietilps ugunsdrošas un dūmus necaurlaidīgas durvis, ir ļoti būtiska loma. Labi, ka jūs varat paļauties uz pārbaudītajām un atbildīgo iestāžu sertificētajām Hörmann ugunsdrošajām un dūmus necaurlaidīgajām durvīm.

Skaņu izolējošas durvis

Skaņu izolējošas durvis

Troksnis ne tikai samazina spēju koncentrēties, bet var izraisīt arī stresu un ilgstoši pasliktināt veselību. Tādēļ ir būtiski pēc iespējas labāk izolēt troksni tā rašanās vietā. Hörmann skaņu izolējošās durvis, kuras izolē skaņu līdz 61 dB, sniedz milzīgu ieguldījumu trokšņa samazināšanā.

Drošības durvis

Drošības durvis

Drošība pirmajā vietā! Pret ielaušanos noturīgās Hörmann durvis kopš 1999. gada tiek pārbaudītas un sertificētas saskaņā ar Eiropas standartiem no DIN ENV 1627 līdz 1630. Pretestības klases RC 3 divviru durvis ar panikas funkciju atbilstoši standartam EN 1125 uzticami sargā jūsu avārijas izejas pret ielaušanos.

Daudzfunkcionālās durvis

Daudzfunkcionālās durvis

Noliktavā vai birojā, iekštelpās vai ārā, ar papildaprīkojumu vai bez tā – plašajā Hörmann daudzfunkcionālo durvju sortimentā atradīsies visdažādākajām vēlmēm piemērotus risinājumus.

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann daudzfunkcionālās durvis

Individuāla konstrukcija

Individuāla konstrukcija

Jums ir iespēja paplašināt daudzfunkcionālo durvju galvenās funkcijas (piem., ugunsdrošību) atbilstoši individuālajām vajadzībām. Ir pieejamas neskaitāmas papildu funkcijas. Jūsu ugunsdrošās durvis papildus var aprīkot ar pret ielaušanos noturīgu RC 2 drošības aprīkojumu.

Vizuāli pieskaņots sistēmas izskats

Vizuāli pieskaņots sistēmas izskats

Vienalga, vai tās ir ugunsdrošās vai dūmus necaurlaidīgās durvis – Hörmann daudzfunkcionālās durvis izskata ziņā ir saskaņotas līdz sīkākai detaļai. Visas durvis neatkarīgi no to funkcijas izceļas ar perfektu vizuālo saderību. Rezultātā jūs savā ēkā iegūstat harmonisku durvju izskatu.

Ieejas bez barjerām

Ieejas bez barjerām

Hörmann automātiskās veramās durvis ļauj veidot ieejas/izejas bez barjerām, un tās ir universāli pielietojamas. Mūsu daudzfunkcionālas durvis jau ražotnē tiek aprīkotas ar atbilstošu piedziņu. Automātiskās durvis pavisam ērti varat vadīt ar slēdzi, radara sensoru, kustības sensoru vai kādu no Hörmann vadības elementiem ar  BiSecur tālvadību, piemēram, ērto tālvadības pulti. 

Radīts tagad, gatavs nākotnei

Radīts tagad, gatavs nākotnei

Atbilstība jaunajiem Eiropas izstrādājumu standartiem EN 16034 un EN 14351:
ugunsdrošās noslēdzošās konstrukcijas no tērauda H3 OD ir konstruētas saskaņā ar Eiropas ugunsdrošības prasībām un izstrādājumu standarta EN 16034 prasībām, kā arī pārbaudītas saskaņā ar DIN 4102 un EN 1634. Tas nozīmē, ka pēc šo izstrādājumu standartu ieviešanas tie aizstās attiecīgo valstu ugunsdrošības prasības.

Ugunsdrošo noslēdzošo konstrukciju plānošanu tagad regulē tikai šis viens Eiropas standarts un attiecīgo valstu prasības. Tērauda daudzfunkcionālās durvis D65 OD atbilst izstrādājumu standarta EN 14351 prasībām un tiek piegādātas ar CE marķējumu.
Katalogi

Arhitektu konsultēšana

Jūs esat arhitekts ar jautājumiem par mūsu izstrādājumiem, veicat plānošanu un vēlaties saņemt konsultāciju par izstrādājumu versijām, kombinēšanas iespējām un individuāla dizaina iespējām? Vai varbūt jau izstrādājat būvniecības koncepciju, un Jums ir nepieciešama tehniska palīdzība, kā arī plašāka informācija par veicamajiem būvtehniskajiem darbiem? Izmantojiet gadu desmitiem krātas zināšanas un pieredzi - mūsu arhitektu konsultanti ar lielāko prieku Jūs pavadīs un konsultēs.

Arhitektu konsultēšana