Plašākā programma Eiropā

Durvis

Durvis un kārbas objektu celtniecībai

Uzņēmums Hörmann vairākus gadu desmitus ir pastāvīgi attīstījis savu durvju sortimentu, tā izveidojot pašreizējo visaptverošo piedāvājumu. Papildus bagātīgajam izstrādājumu klāstam, kas ir orientēts uz objektu celtniecību, Hörmann piedāvā arī individuālus un saskaņotus risinājumus īpašiem gadījumiem. Augsti kvalificētās ražotnēs tiek izstrādāti un izgatavoti būvelementi, kas izceļas ar savu kvalitāti, funkcionālo drošumu un ilgmūžību.
Izvietojot savas ražotnes svarīgākajos starptautiskas nozīmes ekonomiskajos reģionos, mēs esam spēcīgs, uz nākotni vērsts partneris objektu un industriālajā būvniecībā.

Daudzfunkcionālas durvis

Hörmann daudzfunkcionālās durvis no tērauda un nerūsējošā tērauda ir piemērotas daudzpusīgam pielietojumam iekštelpās vai arī āra zonā. Vienas un divu vērtņu durvis tiek plaši izmantotas gadījumos, kad ir vajadzīgi izturīgi durvju elementi. Ar daudzām papildfunkcijām, piemēram, aizsardzību pret uguni un dūmiem, skaņas izolāciju vai aizsardzību pret ielaušanos.


Daudzfunkcionālās durvis

Tērauda un nerūsējošā tērauda durvis STS/STU

Daudzfunkcionālajām durvīm no tērauda ir pārliecinošas priekšrocības: uzstādot durvis ar atšķirīgām funkcijām vienā un tajā pašā ēkas stāvā, tās nodrošina perfekti harmonisku koptēlu, pateicoties konsekventi identiskajam izskatam. Daudzfunkcionālās durvis no tērauda un nerūsējošā tērauda STS/STU pārliecina ar savu eleganto vizuālo risinājumu, kas ietver vienā līmenī saplūstošas virsmas.

 

Tērauda un nerūsējošā tērauda durvis STS/STU

 

Funkcionālās durvis objektu celtniecībai

Izturīgas iekšdurvis, drošas dzīvokļu ārdurvis, pilna stiklojuma biroju durvis un termiski atdalītas ārdurvis - daudzveidība ir mūsu stiprā puse.

 

Funkcionālās durvis objektu celtniecībai

Tērauda kārbas

Hörmann tērauda kārbu sortiments piedāvā optimālus risinājumus iebūvēšanai nesošajās un sadalošajās sienās. Durvju, logu vai ejas ailes kārbas ar velves pārsedzi, apaļo arku, lēzeno arku vai kombinācijā ar sānu daļu un virslogu.

 

Tērauda kārbas

Durvis dzīvojamo ēku celtniecībai

Mājas ārdurvis

Jaunas mājas ārdurvis ir pelnījušas īpašu uzmanību. Tām jāiekļaujas Jūsu mājas dizainā un jābūt reprezentatīvām, tādā veidā parādot Jūsu labo gaumi. Bet vienlīdz būtiska ir arī mājas ārdurvju atbilstība augstām drošības prasībām un līdzdalība enerģijas taupīšanā ar labām siltumizolācijas īpašībām.

 

Mājas ārdurvis

Iekšdurvis

Atklājiet nebijušu mājīgumu ar augstvērtīgām iekšdurvīm Mājas ir mūsu dzīves viduspunkts, mūsu drošais patvērums, mūsu labsajūtas oāze. Iekšdurvis ir būtiska daļa, kas mūsu mājas padara īpaši mājīgas.

 

Skatīt iekšdurvis

Funkcionālās durvis dzīvojamo ēku celtniecībai

Kvalitatīvas durvis no tērauda: aizsargātai ieejai pagrabā, darba un brīvā laika nodarbju telpai, bērnu vai jauniešu istabai, bēniņiem un zonai, kas savieno garāžu ar māju.

 

Funkcionālās durvis dzīvojamo ēku celtniecībai

Garāžas sāna durvis

Sāna durvis vienkārši ir praktiskas. Hörmann piedāvā garāžas sāna durvis, kuras varat pieskaņot saviem Berry tipa paceļamajiem vienplaknes vārtiem, sekciju vārtiem vai rullējamajiem garāžas vārtiem RollMatic.

 

Garāžas sāna durvis

Labi iemesli, lai izvēlētos Hörmann durvis

Augstākā kvalitāte no Vācijas

Augstākā kvalitāte no Vācijas

Visus izstrādājumus uzņēmums Hörmann izstrādā pats un izgatavo augsta līmeņa ražotnēs. 

Izstrādājumi vairākām paaudzēm

Izstrādājumi vairākām paaudzēm

Pateicoties ilgtermiņa pārbaudēm reālos apstākļos, tiek iegūti līdz pēdējai detaļai izstrādāti sērijveida izstrādājumi Hörmann kvalitātē.

Fokuss uz nākotni

Fokuss uz nākotni

Hörmann virzās uz priekšu, rādot labu piemēru. Tādēļ uzņēmums jau tagad 100% no sava enerģijas patēriņa nosedz ar zaļo elektroenerģiju.