Par mums
Sākumlapa >  Par mums

Par mums

Būvelementu tirgū šodien ar vārdu Hörmann saistās durvis, kārbas un piedziņas - jo šajā jomā Hörmann grupa ir vadošais piedāvātājs Eiropā.

Tas ir rezultāts pastāvīgai ģimenes uzņēmuma izaugsmei daudzu gadu desmitu garumā, kurā liela nozīme tika piešķirta inovācijām, kvalitātes garantijai un orientācijai uz klienta vajadzībām un vēlmēm.

Šodien Hörmann grupu jau trešajā un ceturtajā paaudzē vada uzņēmuma dibinātāja August Hörmann mazdēls un mazmazdēli. Sabiedrības dalībnieki ar personīgu atbildību ir Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann, kā arī Christoph Hörmann.


Inovatīvi izstrādājumi

Inovatīvi izstrādājumi

Šodienas uzņēmuma pamatakmens tika likts pēdējā gadsimta 50-ajos gados, kad tika uzsākta jaunas konstrukcijas garāžas vārtu - vienplaknes paceļamo jeb Berry tipa vārtu - ražošana.

Telpu ietaupošie sekciju vārti garāžām, kā arī industriālajām un komerciālajām celtnēm ar vertikālu atvēršanos 1960-ajos gados ievadīja jaunu, uz nākotni orientētu attīstības fāzi.

Kopš tā laika izstrādājumu klāsts tiek nemitīgi paplašināts. Papildus jau minētajiem klasiskajiem vārtiem tas ietver arī ruļļu vārtus, horizontālās salokāmās vārtu sistēmas, ugunsdrošos un slēgmehānismus, mājas ārdurvis un iekšdurvis, nojumes un kārbas.


Izaugsme pāri robežām

Izaugsme pāri robežām

Hörmann grupa ir Eiropā vadošais durvju un vārtu piegādātājs. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1935. gadā kopā ir saražoti un klientiem visā pasaulē piegādāti vairāk nekā 15 miljoni vārtu. 27 specializētajās ražotnēs, kas atrodas Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā, vairāk nekā 6000 uzņēmuma darbinieki izstrādā un izgatavo augstvērtīgus vārtus, durvis, kārbas un piedziņas uzstādīšanai gan privātos, gan ar komercdarbību saistītos nekustamajos īpašumos. Hörmann- grupas, kuras filiāles darbojas dažādās pasaules valstīs, galvenā mītne atrodas Vācijas federālās zemes Ziemeļreinas-Vestfālenes mazpilsētā Šteinhāgenē. Kopš dibināšanas brīža vienas ģimenes locekļu vadītā uzņēmuma pēdējā gada apgrozījums pārsniedza 1 miljardu eiro. Hörmann ir izveidojis vairāk nekā 100 tirdzniecības vietas vairāk nekā 40 valstīs, un vairāk nekā 50 citās valstīs to pārstāv tirdzniecības partneri.


Iesaistīšanās sociālajās un kultūras norisēs

Apzinoties savu sociālo atbildību un sekojot tradīcijai, Hörmann finansiāli atbalsta to bezpeļņas organizāciju un iestāžu projektus, kuras sniedz palīdzību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un hroniskām saslimšanām.
Informācija par līdzšinējiem un aktuālajiem projektiem, kurus Hörmann ir finansiāli atbalstījis, vācu un angļu valodā ir atrodami interneta vietnē www.AmHerzen.de.