Izstrādājumi

Izstrādājumi

Garāžu vārti un sāna durvis

Garāžu vārti un sāna durvis

Atvēliet savam auto skaistu mājvietu. Paceļamie vienplaknes vai sekciju vārti no tērauda un koka, pie mums Jūs noteikti atradīsiet arī savām vēlmēm atbilstošus vārtus savai mājai... tālāk »

Piedziņas

Piedziņas

Inovatīvas piedziņas tehnoloģijas, kas Jūsu dzīvi padarīs ērtāku un drošāku. Katru dienu, jebkuros laika apstākļos. Hörmann vārtu piedziņas ar daudzveidīgiem papildpiederumiem... tālāk »

Mājas ārdurvis

Mājas ārdurvis

Augstvērtīgas mājas ārdurvis un ieejas durvis sniedz lielāku komfortu, lielāku drošību un labu siltumizolāciju... tālāk »

Industriālie vārti

Industriālie vārti

Piedāvājot Eiropā plašāko programmu, kas aptver visus svarīgākos konstrukciju veidus ar izpildījumiem, kas pieļauj lielu variantu daudzveidību, Hörmann piedāvā precīzi Jums atbilstošus vārtus... tālāk »

Kraušanas tehnika

Kraušanas tehnika

Ar perfekti saskaņotu pašražotu sistēmu, kas sastāv no izlīdzinošajiem tiltiem, vārtu blīvējumiem un kravas pārkraušanas mājiņas, Hörmann piedāvā pilnu programmu... tālāk »

Durvis

Durvis

No robustām tērauda durvīm pagraba telpu un bēniņu izbūvei, kā arī komercobjektiem līdz augstām optiskajām prasībām atbilstošām durvīm un fiksētajiem stiklojumiem no alumīnija... tālāk »

Kārbas

Kārbas

Ar tērauda un nerūsējošā tērauda kārbām Hörmann piedāvā aptverošu programmu, kurā ietilpstošās kārbas iespējams iebūvēt masīvajās un statņu sienās, izgatavotas individuāli atbilstoši Jūsu vēlmēm... tālāk »