Sākumlapa >  Hörmann forumas

Hörmann Forum

Hörmann arī šogad pie sevis aicināja labākos sadarbības partnerus un klientus, lai ikvienam būtu iespēja apskatīt jauno mācību un izstāžu centru Hörmann Forum, kas tika atvērts pirms diviem gadiem un tā kopējā platība pārsniedz 6000 m². Kopējais dalībnieku skaits divās grupās (katrā grupā pa 22 dalībniekiem) bija vairāk kā 40 dalībnieki no Lietuvas un Latvijas.

Gandrīz pēc divu gadu būvniecības 2015. gada 25. septembrī Šteinhāgenā tika atvērts jauns mācību un izstāžu centrs, kurā apskatāms Hörmann produktu klāsts. Jaunais centrs izbūvēts trīs stāvos un vairāk kā 2500 m² izstāžu zāļu platībā izvietoti daudzveidīgi produkti, sākot ar garāžu vārtiem un piedziņām, daudzfunkcionālām durvīm no tērauda, industriālo vārtu un kraušanas sistēmām līdz pat mājas ārdurvīm un jaunajām iekšdurvīm. Hörmann Forum ir ne tikai izstāžu centrs, bet arī mācību centrs, kas aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām un piedāvā gan darbiniekiem, gan sadarbības partneriem un klientiem lielisku mācību vidi un seminārus par produktiem.

Jaunā mācību un izstāžu centra Hörmann Forum priekšpusē pie ieejas novietota 5,7 m augsta un gandrīz trīs tonnas smaga skulptūra “Großer Kniender”, ko veidojis starptautiski pazīstams tēlnieks Štefans Balkenhols. Taisnā stāja un pazemīgais skatiens augšup rada iespaidu par atklātību un drosmīgu skatu nākotnē. Uz ceļiem esošā statuja simbolizē uzticību, pazemību, nevis lepnību, bailes vai lielību. Pirmajā acu uzmetienā šķietami nepārprotamais žests atklāj daudznozīmību un dod lielāku brīvību un vietu iztēlei.